Dobre rady na wyjście z "DOŁA"

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tematyka dowolna: sztuka, kultura, rozrywka i co wam jeszcze przyjdzie do głowy, a co nie dotyczy głównej tematyki forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Dobre rady na wyjście z "DOŁA"

Post autor: Cecylia »

Z pewnością każdego z nas dopadają trudne dni... Proszę podzielcie się tym, jak radzicie sobie w takich chwilach... <mmm>
Obrazek
Awatar użytkownika
manu666
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: czw 21 wrz, 2006 16:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: manu666 »

Zajac sie czyms innym..jak ja mialem trudne chwile to chodzilem pograc w kosza albo w noge;P Ale wydaje mi sie, ze kazdy przechodzi takie trudne chwile i sam najlepiej wie co powinien zrobic w takich momentach. Grunt to pozytywne myslenie:)
Dlaczego widzimy tylko źdźbło w naszym oku, a nie dostrzegamy gór, pól i gaju oliwnego??

Obrazek
idka_7
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008 13:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: idka_7 »

Oj... Zależy jaki ten Dół jest głęboki... Mi zawsze pomaga obecność kogoś bliskiego... A jeśli nie ma takiej możliwości spacerek z moją najukochańszą suczką. Inne sposoby? Sport => czytaj rower...
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Mnie pomaga rozmowa z bliską osobą lub wypad nad jezioro lub nad Wisłę-najlepiej jeszcze rowerem. :)
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

W moim przypadku to jednak ciężka, fizyczna praca daje mi ulgę, kiedyś biegałam po sklepach aby coś sobie kupić- też pomagało... Po wysiłku fizycznym padam jak kłoda a ranek witam nieśmiałym uśmieszkiem...
Obrazek
Gośka lost
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:10
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post autor: Gośka lost »

jak ja mam doła to nic mi nie pomoże. niestety odbija się to na osoby bedace w moim otoczeniu.
na doła nic nie poradze, samo mi przechodzi po jakims czasie i mi głupio wtedy że przeze mnie cierpieli inni

czasem podobnie jak inni ide cos zrobic, dobrze działa na mnie duży wysiłek. nie mam wtedy czasu na myslenie, a po pracy jestem bardzo zmeczona ale czuje sie o wiele lepiej. niestety to jest możliwe tylko w lecie bo w zimie nie mam ochoty ruszac sie z domu. zreszta co można w zimie robic, zniw nie ma ani nic podobnego.
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Gośka lost pisze:jak ja mam doła to nic mi nie pomoże. niestety odbija się to na osoby bedace w moim otoczeniu.
na doła nic nie poradze, samo mi przechodzi po jakims czasie i mi głupio wtedy że przeze mnie cierpieli inni
Jak pobędziesz trochę na diecie, to Twoje doły powinny stać się mniej głębokie.

Mnie generalnie pomaga zjedzenie czegoś dobrego, ale w ten sposób wszelkie stresy są widoczne na mnie jak na dłoni.
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Iwcio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn 29 gru, 2008 18:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Iwcio »

Mnie na doła zawsze pomaga wysiłek fizyczny. Biegam, idę na spacer, poćwiczyć... albo potańczyć :) I muzyka też mi bardzo pomaga :)
talam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sob 03 maja, 2008 13:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: talam »

Latem-dłuuugi spacer nad Odrą, generalnie wyjście z domu w jakieś zielone miejsce:)Spacer z psem, jogging, gra ne djembie wśród drzew...a wieczorem piwko :564: , hmmm, wyjście ze znajomymi do jednej z setek uroczych wrocławskich knajpek i pochodzenie po wrocławskim rynku, a potem pójście do klubu na imprezkę latino do białego rana.
Zimą gorzej, ogólnie mam wtedy deficyt słońca, zazwyczaj też spacer, mimo wszystko :043: , oglądanie "Przyjaciół", mimo, ze znam na pamięć każdy odcinek, kakao i spotkanie ze znajomymi:)a i odliczanie dni do wiosny, ale to tak od połowy stycznia, bo wcześniej pogłębia doła, zamiast pomagać. :053:
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

talam, jesteś na diecie BG i pijesz piwo ?????
Awatar użytkownika
GosiaM
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 866
Rejestracja: pn 24 maja, 2004 22:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GosiaM »

Rafal_tata pisze:talam, jesteś na diecie BG i pijesz piwo ?????
No właśnie talam, a pamiętam jak opowiadałaś o swoich problemach w listopadzie na naszym spotkaniu bezglutenowym.
Rafał_tata a może to piwo jest bezglutenowe? :D
Awatar użytkownika
mamakubusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 215
Rejestracja: wt 07 cze, 2011 22:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: mamakubusia »

ja tez mam doła....i to potęznego...nazbierało sie.....wszystko bym oddała zeby moj malutki synek był zdrowy......dlaczego akurat on zachorował a nie ja....przeciez jest taki malutki i na starcie takie trudnosci.....myslalam ze jest jeszcze nadzieja ze po prowokacji okaze sie ze jest zdrowy...ale z tego co ostatnio sie dowiedzialam to nawet jak nie bedzie objawow to i tak pewnosci niema ze jest zdrowy.....bo za kilka lat moze sie przypomniec.....potezniejsza.....zalamana jestem i tyle...........
Brida4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob 06 paź, 2012 17:04
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Brida4 »

Ja ostatnio mam super fajnego wielkiego doła... i wczoraj zamiast się sobą zaopiekować, to napiłam się wina truskawkowego i humor miałam przedni :), ale poliki rano jak u chomika ;(
Obrazek
Agnessi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob 27 kwie, 2013 16:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Agnessi »

czytalam ostatnio ze osoby cierpiaca na celiakie maja duza sklonnosc do depresji. nie wiem czym jest to spowodowane. ale tak wlasnie jest. trzeba znalezc motywacje. ja aktualnie jej szukam ;)
nomado
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 99
Rejestracja: śr 31 paź, 2012 14:28

Post autor: nomado »

Głowa go góry :)
Ostatnio zmieniony pn 29 kwie, 2013 09:50 przez nomado, łącznie zmieniany 1 raz.
Na diecie bezglutenowej od zawsze
ODPOWIEDZ