Łódź

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Byłam dzisiaj w tym sklepie na tyłach ryneczku Pod Topolami i jestem mile zaskoczona Lizaki Candy tree bezglutenowe i bezcukrowe po 2,80 jak również cukierki do żucia tej samej firmy po 8,30.Bardzo miła Pani powiedziała że chętnie sprowadzi wskazane przezemnie produkty Schar i czeka na sugestie klientów.Zobaczymy??
Nawojka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob 27 mar, 2010 10:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Nawojka »

Witajcie jestem tu nowa ale mogę podpowiedzieć że w sklepie PIOTR I PAWEŁ na Św. Teresy (z tyłu Tesco) jest dobrze wyposażony regał z produktami bezglutenowymi tj. chlebki - 6,45zł, babeczki - 5,99zł, biszkopty-7,25zł, pierniczki w polewie czekoladowej-6,70zł oraz pieczywo lekkie typu waza jak również słoiczki ze strogonowem, fasolką w pomidorach czy flakach.
Pozdrawiam
chorowitek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 06 kwie, 2010 10:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: chorowitek »

Witam, od kilku tygodni zaopatruje się w żywność w sklepie MM obok TESCO na ulicy Retkińskiej.
Mieszkam na Batalionów Chłopskich, mam najbliżej do tego sklepu. Wybór w nim jest naprawdę duży a jeżeli czegoś nie ma to na zamówienie w ciągu kilku dni produkt jest dostarczany .
Wybrałem się do sklepu Pod Topolami ale wybór jest mizerny. A co wy sądzicie na temat tego sklepu ? i czy na rekini jest jeszcze podobny sklep ? Pozdrawiam
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Do sklepu Pod topolami ? Tego ziołowego?Ja chodzę do tego nowo otwartego sklepu na tyłach ryneczku Pod topolami chyba nazywa się Słoneczko jest tam trochę produktów bezglutenowych nie tyle co na Kilińskiego ale też można zamówić co się chce ja już zamawiałam produkty Schar. :)
chorowitek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 06 kwie, 2010 10:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: chorowitek »

chodziło mi o opinie sklepu z retkinskiej z tego w którym sie zaopatruję.
Anna Mama Szymona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 187
Rejestracja: pt 13 lis, 2009 12:19
Lokalizacja: łódź

Post autor: Anna Mama Szymona »

Byłam kilka razy na Retkińskiej i kupiłam parę produktów ale to co zamawiałam niestety ,zgłosiłam się po odbiór 5 razy i nie otrzymałam nic do dnia dzisiejszego i sobie odpuściłam.
malin22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 06 cze, 2010 10:16
Lokalizacja: Łódź

Post autor: malin22 »

Ja ostatnio znalazłam nowy sklep z produktami bezglutenowymi na Wschodniej 51. Wybór średni, ale ceny dość przystępne no i pani za ladą powiedziała, że może sprowadzać produkty na zamówienie. Zobaczymy, jak to dalej będzie ;)
Awatar użytkownika
kuyt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: wt 11 maja, 2010 17:22
Lokalizacja: LODZ

Post autor: kuyt »

Markety Stokrotka mają nawet,nawet ok wybór są m.in na ulicy Struga 8 czy Długosza 34 ..
Są tam np chleby w dobrej ocenie nieco tańsze niż w sklepach ze zdrową żywnością ... mąki różnego rodzaju .... :)
Chrys­tus wypędził han­dlarzy ze świąty­ni. Potem han­dlarze zmądrze­li: przyw­dziali sza­ty kapłańskie.
karinadaza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt 03 cze, 2005 00:49

Post autor: karinadaza »

W Andrespolu, w okolicach Łodzi jest sklep ze zdrową żywnością, gdzie jest dużo asortymentu dla osób na diecie bezglutenowej, firm: bezgluten, balviten i innych. Jest też tradycyjna wędlina - bez glutenu oraz tradycyjny nabiał - również bez glutenu. Wędlina sojowa i pasztety sojowe i inne wegetariańskie bez glutenu.

Poza tym w asortymencie produkty dla diabetyków, kawa i herbata na wagę i wiele innych

Sklep nazywa się Dobre Smaki i mieści się w Andrespolu ul. Tuszyńska 21.
Andrespol znajduje się przy trasie Łódź - Tomaszów
Może komuś się przydadzą namiary.
Ostatnio zmieniony sob 09 paź, 2010 15:28 przez karinadaza, łącznie zmieniany 1 raz.
Szyplak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt 07 gru, 2004 21:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Szyplak »

Sklepik przy placu słonecznym na Radogoszczu Wschodzie niestety już zamknięty i to od kilku miesięcy. Natomiast cieszy fakt że coraz częściej hipermarkety oferują żywność bezglutenową (zazwyczaj jeden regalik ale zawsze lepsze to niż nic :) ).
11 lat na diecie ;)
Awatar użytkownika
kuyt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: wt 11 maja, 2010 17:22
Lokalizacja: LODZ

Post autor: kuyt »

na ulicy Rzgowskiej przy byłej restauracji "Lajkonik " na Górnej , jest pewien sklep z żywnością Bezglutenową , i odchudzającą , polecam sklep oczywiscie , pan sprzedawca miły i doradzi :) oraz też jest sklep nowy przy nowym Czerwonym Rynku z tyłu w pawilonach za stacją paliw ORLEN , łatwo trafić , gdyż jest wielki banner sklepowy , gdzie jest napisane żywność ekologiczna i bezglutenowa ...
Chrys­tus wypędził han­dlarzy ze świąty­ni. Potem han­dlarze zmądrze­li: przyw­dziali sza­ty kapłańskie.
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

Bardzo proszę podać dokładne adresy tych sklepów.
Na diecie od 15.03.2011
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

karinadaza pisze:W Andrespolu, w okolicach Łodzi jest sklep ze zdrową żywnością, gdzie jest dużo asortymentu dla osób na diecie bezglutenowej, (...) Wędlina sojowa i pasztety sojowe i inne wegetariańskie bez glutenu.
Szczerze mówiąc nie widziałam produktów typu pasztet sojowy bez glutenu...Mają certyfikat?
Trzeba bardzo uważać na produkty wegetariańskie.
Obrazek
Awatar użytkownika
kuyt
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: wt 11 maja, 2010 17:22
Lokalizacja: LODZ

Post autor: kuyt »

http://www.kulakowka.pl/ to ten sklep ze Rzgowskiej ,
a ten drogi co opisałem to na prawdę trafić łatwo autem lub na pieszo widać z daleka wielki banner tego sklepu nowo powstałego z tyłu ORLENu :)
Chrys­tus wypędził han­dlarzy ze świąty­ni. Potem han­dlarze zmądrze­li: przyw­dziali sza­ty kapłańskie.
Awatar użytkownika
TataOli
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pn 01 gru, 2008 15:49
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: TataOli »

kuyt,
link nie działa.

A czy ktoś wie o jakiejkolwiek restauracji w Łodzi, oczywiście z ofertą b/g ?
Nie każdy chłop z widłami to Neptun.
dentysta Gliwice
ODPOWIEDZ