Gdańsk

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

i-t-a86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 04 gru, 2010 21:19
Lokalizacja: Wasilków/Gdańsk

Post autor: i-t-a86 »

W sklepie "Grosz" w Żabiance (początek deptaku idąc od skm) w dziale ze zdrowa żywnością jest chlebek bezglutenowy głownie wieloziarnisty, brązowy i biały wszystkie wzbogaconne w błonnik z firmy "smak życia" 400g-ok 8,10zł, ponad to wszelkiego rodzaju mąki: ryżowa, orzechowa, z amarantusa, płatki kukurydziane BG i ryżowe
Olacwi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt 08 mar, 2011 11:23
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Olacwi »

martinka pisze:Byłam i rozmawiałam z ekspedientką piekarni BioZiarno. Pokazała mi skład tego chleba bezglutenowego:
mąka kukurydziana, skrobia kukurydziana (bezglutenowa), jogurt, sól, drożdże, skrobia pszenna (wypłukana z glutenu)
Chleb jest wielkości przeciętnego chleba, jego cena to 5,50 zł. Można go zamówić w piekarni także telefonicznie i odebrać świeży na następny dzień. Chleb zapakowany jest w folię. Napisałam jeszcze do nich maila, ale na razie nie mam odpowiedzi.
Odradzam ten chleb, paskudztwo...
Gdanskdis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 14:32
Lokalizacja: Gdańsk

Żywnośc bezglutenowa- Gdańsk

Post autor: Gdanskdis »

Zapraszam do udziału w ankiecie, która pomoże w utworzeniu asortymentu artykułów bezglutenowych http://moje-ankiety.pl/respond-18106.html

Uwagi, pytania, komentarze: bezglutenu@e-leclercgdansk.pl
Gdanskdis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 14:32
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gdanskdis »

Bardzo szeroki asortyment artykułów bezglutenowych dostępny jest w hipermarkecie E.Leclerc w Gdańsku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Karolcia6
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 304
Rejestracja: pt 16 maja, 2008 08:38
Lokalizacja: Skórcz

Post autor: Karolcia6 »

Wow, szkoda, że już nie mieszkam w Gdańsku a miałam do E.Leclerc'a kilka metrów. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
tyqua
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 13:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: tyqua »

Zdaje się, że nowe sklepy dołączają do listy ;). W zeszłym tygodniu w Delikatesach Pomorskich (sieć ABO) przy ul. Śląskiej 64 w Gdańsku-Przymorzu rzucił mi się w oczy makaron bezglutenowy (w kształcie kaczuszek, nie wiem, jaka firma), a dziś bułka tarta bezglutenowa (Bezglutenu) - do znalezienia na regale ze "zdrową żywnością".
mamasia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 14 sie, 2013 08:41
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: mamasia »

w Intermarche na Zaspie jest dział z zywnoscia bezglutenowa- ceny - ok! wykupiłam caly zapas amarantusa po 4 zl:) i bulki tartej BG po 6zl. z mojego researchu wynika ze najwięcej i najtaniej poki co jest w Leclercu- zawsze jak jestem w jakimkolwiek sklepie to porownuje asortyment i ceny- oprócz mnie mam w domu jeszcze dwóch małych celiaczkow i koszty sa ogromne niestety.
karnila
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czw 25 lip, 2013 08:54
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: karnila »

W realu na przymorzu była nowa dostawa produktów bezglutenowych i jest dość spory wybór. Ponadto, chleb wiejski jasny firmy Balviten (250g) jest przeceniony z 5,69 zł na 3,41 zł z uwagi na krótką datę ważności (20.09.2013).
bioland1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 08 lis, 2013 17:23
Lokalizacja: Gdańsk

Nowy sklep ze zdrową żywnością

Post autor: bioland1 »

W DH Jantar ul. Politechniczna 7 box 15 otworzył się nowy sklep ze zdrową żywnością, w tym z produktami bezglutenowymi firmy Glutenex (głównie chleby, bułki, makarony, biszkopty, herbatniki). Istnieje możliwość zamówienia produktów innych firm. Dla stałych klientów 10% rabatu.
Magda
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: Anula80 »

W Gdańskim Szpichlerzu Smaków, ul. Piwna 13 można dostać trochę produktów bezglutenowych
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Gdańsk

Post autor: Anula80 »

Na hali w Gdańsku jest bardzo duży wybór przypraw Dary Natury.
Poza tym w Delikatesach Centrum w Pruszczu Gd. widziałam kilka produktów m.in. makaron b/g
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
kikus345@wp.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw 19 lis, 2015 16:30

sklep z wedlinami bezglutenowymi

Post autor: kikus345@wp.pl »

Witam prowadzimy sklep z wędlinami na hali targowej w Gdańsku box 030 na poziomie -1, w ofercie posiadamy duży wybór wędlin bezglutenowych (szynki wieprzowe,szynki droboiowe, kabanosy,parówki,pasztety).Serdecznie zapraszam na zakupy.
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Gdańsk

Post autor: Anula80 »

Jakiej firmy są te wędliny i pasztety?
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
kikus345@wp.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw 19 lis, 2015 16:30

Re: Gdańsk

Post autor: kikus345@wp.pl »

Witam pasztety posiadamy firmy profi są one w słoiczkach, z dzikiem,jeleniem,gęsią,kaczką,wędliny firma nik-pol wędliny mają bardzo dużą zawartośc mięsa.parówki Balcerzaka, pozdrawiam
stempelka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 28 mar, 2019 16:35

100 % bezglutenu Gdansk , nowy lokal .

Post autor: stempelka »

Nowy lokal w Gdańsku, czysto bezglutenowy, wszystko tam jest robione na produktach z certyfikatem , całe menu 100% bezglutenowe. Byłam i jestem zachwycona, jedzenie zdrowe i przepyszne, mozna kupic równiez chleb pieczony na miejscu. Z całego serca polecam, cudowne miejsce . Panie przemile i z wiedzą. Nazwa lokalu "U Królika", na garnizonie w Gdańsk Wrzeszcz. Kasia.
ODPOWIEDZ