Stoiska z żywnością bezglutenową w marketach

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
anetabb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt 15 lis, 2011 20:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: anetabb »

w Realach sa super bezglutenowe makarony w ksztacie kaczuszki,świderki,spagetti i uwaga-0,5kg za 4,99!!!!!!!!szok cenowy smaczne bardzo w zielonych opakowaniach z przekreslonym kłoskiem i naklejka z opisem po polsku
sunshine
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 53
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 21:56
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sunshine »

anetabb pisze:w Realach sa super bezglutenowe makarony w ksztacie kaczuszki,świderki,spagetti i uwaga-0,5kg za 4,99!!!!!!!!szok cenowy smaczne bardzo w zielonych opakowaniach z przekreslonym kłoskiem i naklejka z opisem po polsku
dzięki za info :) to są makarony Sam Mills. Bardzo je polecam, pojawiły się w Realu, niestety zniknęły z Auchan.
hejka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr 21 sty, 2009 19:14
Lokalizacja: suwalki

Post autor: hejka »

w Realach sa super bezglutenowe makarony w ksztacie kaczuszki,świderki,spagetti i uwaga-0,5kg za 4,99!!!!!!!!szok cenowy smaczne bardzo w zielonych opakowaniach z przekreslonym kłoskiem i naklejka z opisem po polsku


W Suwałkach w Lawiatanie na Świerkowej też się znajdują w cenie 4.79zł .Są po ugotowaniu jak zwykły makaron .Polecam :)
Obrazek
anutek69
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: ndz 12 lut, 2012 21:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anutek69 »

W sklepie Stokrotka na ul. Pirenejskiej 2a w Warszawie na Bemowie( róg ul. Radiowej ) jest wydzielony regał z żywnością bezglutenową. Są makarony, chleb, amarantus, kasza jaglana, mąka do wypieku chleba firmy "Bezgluten" oraz mąka na naleśniki tej samej firmy. :)
Dieta BG od 09.02.2012r.
Obrazek
anutek69
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 70
Rejestracja: ndz 12 lut, 2012 21:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anutek69 »

W sklepie Auchan na ul. Górczewskiej w Warszawie -Wola Park tak zwany - jest wydzielony cały regał ze zdrową żywnością, a wśród niej dział bezglutenowej :)
Dieta BG od 09.02.2012r.
Obrazek
szajajaba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob 22 wrz, 2012 10:07
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: szajajaba »

Czeladź, CH M1 - stoisko mięsne, jedyne na pasażu jest, piękny certyfikat wywieszony i wymienionych ok. 20 nazw produktów bezglutenowych, jakie mają w sprzedaży. Z jakimiś pieczęciami ważnymi ;)
solaris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012 16:37
Lokalizacja: Katowice

e.leclerc Katowice

Post autor: solaris »

W Katowicach w leclercu są produkty bezglutenowe: mąki ,chleby, :burger: ciastka różnego rodzaju , wędliny i piwo :564: , cydr (firmy: schar, bezgluten, konspol )
oriana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt 19 cze, 2009 23:07
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: oriana »

"Piotr i Paweł" w galerii Rzeszów, kilka chlebów Balvitenu, Schara bułki które zakupiłam z miejsca b. dobre , trochę makaronów i słodkości
honza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr 01 cze, 2011 09:49
Lokalizacja: lubelskie

Makro

Post autor: honza »

Nie wiem czy było, jak sie powtarzam to wybaczcie
W gazetce Makro jest info o ich ofercie dot. wędlin bezglutenowych: strona 5 . Nie wiem czy to czasowo czy już na zawsze. Może się komuś przyda
Syn Jasio, 11-stolatek, na diecie od IV'2011
Celiac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 19 cze, 2013 23:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Celiac »

Ja zapraszam jutro Soho Factory - Le Targ. W każdą sobotę, w godz. 10.00-17.00. Lokalizacja: Komin 73. Warszawa, ul. Mińska 25
Awatar użytkownika
Karolina
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: śr 10 mar, 2004 00:08
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Karolina »

W malborskim Leclercu też rzucili szereg produktów w tych cenach z gazetki i muszę przyznać, że podoba mi się to! Zakupiłam pierogi ruskie i z kapustą i pieczarkami, krokiety, pizzę, kopytka, bo mi garmażu brakowało, a nie mam czasu produkować sama. No i sucharki. Chleb tylko słonecznikowy, ale za to w korzystnej cenie.
Glutenowym skrytomieszaczom mówimy NIE!
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

w dzisiejszej gazetce z SIMPLY MARKET:

- płatki kukurydziane Bezglutenu: 7,49 (wczesniej 7,99)
- wafle ryżowe Sonko: 2,14 + drugie opakowanie za 1 grosz, różne smaki
- Kasza gryczana Cenos 400g: 2,99 + drugie opakowanie za 1 grosz
Awatar użytkownika
Karolina
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: śr 10 mar, 2004 00:08
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Karolina »

Z tym Leclercem to chyba chwilowa euforia, gdyż obecnie garmażu brak (wyprzedany?), zostało tylko ciasto francuskie oraz chleb, który podrożał. Przynajmniej tak to wygląda u nas.
Glutenowym skrytomieszaczom mówimy NIE!
miśka87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2017 11:56

Re: Stoiska z żywnością bezglutenową w marketach

Post autor: miśka87 »

Przeszłam się z ciekawości po stoiskach, robiąc kontrole w sklepach, gdzie nadzoruje promocję w Wawie i powiem Wam, że to tragedia jakaś. Cenowo, asortymentowo czasem również. Pod tym względem cieszę się, że korzystam z lunch boxów i diety bezglutenowej, którą ułożyli dla mnie spece z macro bios bar i nie muszę się przejmować aż tak zakupami ani kombinowaniem dań, czy czytaniem etykietek. Dla mnie zaganianej to wręcz raj mieć taką możliwość. A swoją drogą catering z którego korzystam ma w planach sklep internetowy, może kogoś to zainteresuje, bo latanie po tych halach między regałami to mordęga, szczególnie dla mnie, której praca m.in. na tym bieganiu po tych halach teraz polega :P
renatan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr 01 mar, 2017 12:28

Re: Stoiska z żywnością bezglutenową w marketach

Post autor: renatan »

W markecie netto jest bardzo duzo produktów bezglutenowych firmy BERGIO.
ODPOWIEDZ