jakie antybiotyki mozna przyjmować ,bezglutenowe?

Tutaj rozmawiamy o konkretnych produktach bezglutenowych i tych innych ;)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
hominka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 27 kwie, 2013 12:08
Lokalizacja: Polska

jakie antybiotyki mozna przyjmować ,bezglutenowe?

Post autor: hominka »

Witam
Własnie jestem poczatkujaca z dieta bezglutenowa,wiele lat borykałam sie z dolegliwosciami,wynajdowano rózne choroby i nagle-celiakia!!!!! teraz rygorystyczna dietka!!!!nie jest tak tragicznie najbardziej zal mi wszelakich słodkosci!!!! :diabelek: ale co tam zdrowie wazniejsze!!!
Kochani wlasnie dopadło mnie wiosenne choróbsko,gardło zawalone,mysle ze to nie tylko ból który przejdzie po tabletkach do ssania ale chyba ostre zapalenie a moze nawet anginka!!!!
Pomózcie wiecie cos na temat antybiotyków które mozna brac na angine lub zapalenie gardła podczas dietki,macie wieksze doswiadczenie wiec moze cos podpowiecie w tym temacie!!!jest jakis wykaz leków dla chorujacych na celiakie?
boje sie ze pójde do lekarza on mi trzasnie antybiotyk niewłasciwy i cała dotychczasowa dietke szlag trafi,tak było z nystatyna która kazali mi łykac a potem okazało sie ze nystatyne mozna tylko w zawiesince dla celiakowców!!!
prosze o pomoc i podpowiedz....pozdrawiam
Awatar użytkownika
uniaczek
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 507
Rejestracja: sob 19 sty, 2013 17:25
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: uniaczek »

lista leków bezglutenowych jest tutaj:viewtopic.php?t=54&postdays=0&postorder=asc&start=0
zdrowia życzę
barbieri
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 215
Rejestracja: wt 22 lis, 2011 22:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: barbieri »

a dlaczego odmawiasz sobie "słodkości"? przecież jest cała masa słodyczy bezglutenowych
http://akstheauthor.blogspot.com/ Nowy post o miejscach w autobusie, czyli co komu się należy. Zapraszam do dyskusji.
ODPOWIEDZ