Zasypujmy redakcje emailami!!!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Zasypujmy redakcje emailami!!!

Post autor: anakon »

W koncu udalo mi sie przeczytac artykul w TS i zaraz zbiore sie do napisania pochwalnego emaila, zeby redakcja wiedziala, ze jest zainteresowanie tematem i ze jest sens pisac takie artykuly. Mysle, ze gdyby kazdy zrobil podobnie bardziej sensowne staloby sie dla mediow poruszanie naszego problemu...a propos-czy moze ktos ma pomysl jak zainteresowac nami Rozmowy w Toku, bo obilo mi sie o uszy, ze juz cos w tej kwestii ktos robil???
Awatar użytkownika
Marcin.Sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz 28 sie, 2005 17:22
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Marcin.Sz »

Stary jestem z tobą!!! napisałem do olsztyńskich gazet z prośbą o choćby maly artykuł o celiakii. W końcu trzeba coś zacząć robić.....
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zainteresowanie naszym problemem progamu UWAGA z TVNu.... po aferze Constaru i po innych reportarzach maja podobno dosyć poważną oglądalność.
Andrew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw 25 lis, 2004 11:55

TVN - Uwaga

Post autor: Andrew »

Tez tak uwazam, tu jest tel. do Pani Agnieszki Wysockiej z TVN Uwaga, 502 555 583, moze ktos moglby to zalatwic? Proponuje Rafale_tato, zebys Ty sprobowal.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Andrew, skąd masz ten numer? Może znasz jeszcze inne osoby z mediów a nie ujawniasz się z tym???
Andrew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw 25 lis, 2004 11:55

Post autor: Andrew »

Do kogo potrzebujesz numer? Z tym nie ma problemu. A czy ktos telefonowal juz do p. Agnieszki? Ponadto ostatnio podalem MariuszowiO kontakt do pisma Trendy Food, ktore wyrazilo chec poswiecenia calego numeru na temat diety bezglutenowej, zapytaj prosze o to jako moderator i daj znac.
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Małgorzata »

Andrew, nie doceniasz mnie :D
Z Trendy Food rozmawiam już od dawna, w marcowym numerze będzie o diecie bezglutenowej. Można wiedzieć czym się zajmujesz zawodowo? Możesz być cenny dla naszej Fundacji :D . Jeśli nie na forum proszę Cię o odpowiedź prywatnie.
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bogusia »

Trzy lata temu rozmawialam z red.Uwagi, bylo to świeżo zwiazane ze sprawą orzeczeń i zasiłkow, ale nikt nie byl tematem zainteresowany.Może teraz coś sie ruszy.Rozmawiałam tez wtedyzred.Sprawa dla reportera-był ten sam odzew.

Pozdrawiam i cieszę sie ,że młodzi biorą sprawe w swoje ręce.Chętnie pomogę.
Awatar użytkownika
krzys22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 15:17
Lokalizacja: Dobrzyca

Może najpierw uderzmy lokalnie

Post autor: krzys22 »

Może najpierw zacznijmy od uderzenia do lokalnych mediów?? Ja staram się napisać do gazety w której pracuje ("Życie Pleszewa") artykuliku na temat Celiakii i naszych problemów... Niestety jakoś celiacy z moich okolic nie chcą się ujawniać, a sprawa jest taka, że do napisania dobrego materiału o jakimś problemie potrzebujemy więcej niż jednego celiaka.
Ale wracając do tematu, to naprawdę zacznijmy od lokalnej prasy. Naprawdę stosunkowo łatwo zainteresować takie media swoim problemem. A co ważne większość osób z małych miejscowości czerpie informacje właśnie z lokalnej prasy (piszę to na podstawie ankiet przwprowadzonych przez Stowarzyszenie Gazet Lokalnych - zrzesza 74 tytuły o nakładzie ok 400 tys egz. - to tak w granicach Wyborczej) Więc do dzieła, ja całay czas się staram... Może ktoś pomoże w napisaniu matriału??

P.s. Kontakty do wielu gazet lokalnych zjadziecie na stronie www.gazetylokalne.pl
Coyotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt 24 mar, 2006 01:13
Lokalizacja: Lublin:)

Post autor: Coyotek »

To nie takie łatwe ruszyć to. Nie każdy jest zainteresowany naszą chorobą, a ludzie inni twierdzą, że są poważniejesze choroby. jeśli chodzi o Rozmowy w toku to można bardzo łatwo ich naprowadzić na temat i poddać pomysł 8) ale trzeba znależć odważnych by staneli pzred kamerami i poprowadzić dobrze zgraną dyskusje. Pozdrwiam
Ostatnio zmieniony pt 24 mar, 2006 01:31 przez Coyotek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nio bo Kubuś :D
Awatar użytkownika
little-angel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: pn 26 gru, 2005 22:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: little-angel »

to jak już dojdzie kiedyś do takiego programu to poinformujcie nas :)
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Mysle, ze chetni do udzialu w programi by sie znalezli, tylko, czy ktos bedzie chcial jednak taki program na antenie...malo to widowiskowe i malo spektakularne wiec kiepsko sie sprzedaje...
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Dlaczego? :)
Telewizja lubi "straszyć" i pokazywać "okropności".
Myślę, że podkreślając co gorsze aspekty diety i choroby oraz możliwe objawy i powikłania można nakręcić całkiem niezły dreszczowiec.
Wszytko zależy czy znajdzie się ktoś od strony produkcyjnej kto "załapie" ideę programu i co powinno zostać powiedziane i pokazane.
Awatar użytkownika
Ola*
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 441
Rejestracja: śr 15 lut, 2006 10:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ola* »

nie jestem specjalną fanką "rozmów w toku", ale dziś miałam akurat okazję oglądać ten progam, któryego tematem były alerigie.
Oceniam, że historie które przeczytałam na forum są o wiele bardziej medialne niż to co obejrzałam dziś w telewizji.
Myślę, że warto byłoby uderzyć w tą stonę, napisać może kilka, kilkanście maili do redakcji, na fali tego programu. Jestem pewna, że znajdzie się ktoś, kto zainteresuje się tematem!!
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Nie wypowiem się na temat tego programu bo nie oglądam telewizji już od kilku lat, ale znam dobrze zasady działania tego typu przedsięwzięć medialnych. Jeżeli był temat "alergie" w ostatnim programie, to trzeba cudu żeby się podobny temat powtórzył przed upływem roku. Ludzie muszą zapomnieć i nie wolno ich nudzić tym samym za często. Także moja sugestia to pomyśleć nad innym programem, bo dopóki Pani Drzyzga czy inna Szczuka (to że nie oglądam tv nie znaczy że nie wiem c się dzieje :D ) sama nie zachoruje to raczej nie będą zainteresowani.
Ostatnio zmieniony czw 06 kwie, 2006 20:05 przez MariuszO, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ