Friendly Food - Poznań

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 14:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Friendly Food - Poznań

Post autor: kaczmi »

Również szczerze polecam lokal, można zamawiać również świeże chlebki, wypiekane są raz w tygodniu, dziś właśnie odbieramy gryczany z lnem :)
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Friendly Food - Poznań

Post autor: basiag »

od niedawna maja sklep internetowy http://www.friendlyfoodshop.pl/, bardzo duzy wybor produktow ;)
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
GOSIASIT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 02:08
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Friendly Food - Poznań

Post autor: GOSIASIT »

A to jest jedyny bg lokal w Poznaniu?bo czytałam że jeszcze był gdzieś na Ratajczaka i że przenieśli go też na taczaka ale nie znalazłam go.wczoraj byłam w fridlly food i rozczarowałam się bo po długim weekendzie nie było co zjeść a to co było to było słabo doprawione,szpinak w naleśnikach to był bez smaku.jadłam tam nie raz i wszystko mi smakowało ale jakoś wczorajsze jedzenie zniechęciło mnie.mam nadzieję że to był jednorazowy niewypał.
Są ludzie i ludziska,tych drugich niestety jest jakby więcej...
kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 14:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Friendly Food - Poznań

Post autor: kaczmi »

Jest jeszcze "Ekowiarnia" na Taczaka 23, oni właśnie przenieśli się z Ratajczaka, nie wiem też, z jakiego powodu zniknęli z "Menu bez glutenu". Wybór nie jest zbyt wielki i czasami trzeba mieć cierpliwość, żeby zostać obsłużonym, nie z powodu obłożenia, tylko braku organizacji...
Kasia7874
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr 14 mar, 2012 14:43
Lokalizacja: Poznań

Re: Friendly Food - Poznań

Post autor: Kasia7874 »

Niestety, Ekowiarnia zamknięta. Można jednak podobno zamawiać ciasta i torty...
GOSIASIT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: wt 28 sty, 2014 02:08
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Friendly Food - Poznań

Post autor: GOSIASIT »

No właśnie na taczaka 23 znalazłam tylko jakiś lokal z nazwą "bez nazwy" i to nie jest bg.mówisz że Ekokawiarnia zamknięta szkoda.
Są ludzie i ludziska,tych drugich niestety jest jakby więcej...
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Re: Friendly Food - Poznań

Post autor: dmx »

Gdzie jeszcze można zjeść cokolwiek bezglutenowego w Poznaniu, jakie miejsca polecacie?
kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 14:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Friendly Food - Poznań

Post autor: kaczmi »

Niestety, zbyt dużego wyboru nie ma - Tinta Bar na Marcinkowskiego (menu dość ubogie), Rotondo w Okrąglaku jest nieczynne, natomiast podobno posiłki z tego konceptu serwowane są w Malta House, ale tam jeszcze się nie stołowaliśmy. Poza tym niedaleko Poznania, w Suchym Lesie Gościniec Sucholeski, a właściwie Restauracja Przedwiośnie, jedliśmy również w Pyra Bar, MOMO love at first bite, Toga, również w Pizza Express pizzę na spodzie bezglutenowym, nic się nie wydarzyło, a syn jest bardzo czuły na gluten. No i oczywiście zostają jeszcze frytki w Macu ;)
Awatar użytkownika
dmx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: wt 14 wrz, 2004 13:15

Re: Friendly Food - Poznań

Post autor: dmx »

Dzięki wielkie za (zbiorcze) info! ;)

Gdyby Ci coś jeszcze przyszło do głowy lub nowego się pojawiło, daj znać! :)
ODPOWIEDZ