PROFI

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: PROFI

Post autor: Leeloo »

teraz wyszedł nowy- pasztet dworski z gęsi :)
violla
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: pt 10 paź, 2014 21:28

Re: PROFI

Post autor: violla »

A myślicie, ze gdybym zadzwoniła do producenta i zapytała komu dostarczają pasztety w mojej okolicy, to udzieliliby info? Tak mi to dziś przyszło do głowy, bo nie jestem pewna czy faktycznie do sklepu nie dowożą, czy zwyczajnie ich nie zamawiają... .
Nie jestem na diecie bezglutenowej. Nie jem cukru, drożdży i pszenicy (oprócz durum i orkisz) od 15.06.2014.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: PROFI

Post autor: Leeloo »

violla, jasne, że tak, co masz do stracenia? jesteś konsumentem, który chce kupować ich produkt, a nie może go dostać mimo zapewnień dystrybutora, że chce go oferować, ale oni jako producenci dają ciała i go nie dostarczają. jestem bardzo ciekawa co powiedzą. możesz wysłać też mejla, będzie dowód :)
Awatar użytkownika
sandyy
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2561
Rejestracja: ndz 27 lip, 2014 22:30

Re: PROFI

Post autor: sandyy »

Albo konkurencje popros, moze zamowia :)?
U mnie w malych sklepikach osiedlowych nawet maja...
Z dzika wymiata
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: PROFI

Post autor: Anula80 »

Ostatnio zrobiłam zapas z dzika w Delikatesach Centrum w Pruszczu Gd. Cena była powalająca 2,09, a data hen do przodu. Nie wiem, skąd mają takie ceny :)
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
sandyy
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2561
Rejestracja: ndz 27 lip, 2014 22:30

Re: PROFI

Post autor: sandyy »

Oooo no to cena bardzo (!!!!!) okazyjna. Ja zawsze place przynajmniej 4,29...
violla
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: pt 10 paź, 2014 21:28

Re: PROFI

Post autor: violla »

Kilka dni temu napisałam maila i brak odpowiedzi. Dziś próbowałam kilka razy się dodzwonić ale niestety.... "wybrany numer jest nieodstępny". Będę próbować jeszcze jutro.... pojutrze.... .
Nie jestem na diecie bezglutenowej. Nie jem cukru, drożdży i pszenicy (oprócz durum i orkisz) od 15.06.2014.
Awatar użytkownika
sandyy
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2561
Rejestracja: ndz 27 lip, 2014 22:30

Re: PROFI

Post autor: sandyy »

Zawsze przez internet mozna kupic, jak juz bedziesz pod sciana, ale probuj dalej :) a sklepy w swoim miescie jakie masz? Te wieksze oczywiscie - sieciowki.
violla
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: pt 10 paź, 2014 21:28

Re: PROFI

Post autor: violla »

3 Biedronki i Lidla :).
Nie jestem na diecie bezglutenowej. Nie jem cukru, drożdży i pszenicy (oprócz durum i orkisz) od 15.06.2014.
Awatar użytkownika
sandyy
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2561
Rejestracja: ndz 27 lip, 2014 22:30

Re: PROFI

Post autor: sandyy »

A to faktycznie lipa :( tam jeszcze pasztetow nie upolowalam jadalnych dla nas :(
violla
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: pt 10 paź, 2014 21:28

Re: PROFI

Post autor: violla »

Dostałam odp od producenta. Skontaktował się ze sklepem i zaoferował swoje produkty, gdyż okazało się, ze sklep zaopatrywał się w hurtowni, która z kolei im nie dostarczała. Teraz podobno zostało złożone zamówienie bezpośrednio u producenta i na dniach będą nasze ulubione pasztety na półkach w sklepie. Dodatkowo dowiedziałam się, gdzie jeszcze w mojej okolicy mogę kupić te pasztety. O dziwo to był sklep, w którym mają produkty bezglutenowe ale te pasztety nigdy nie stały w tym dziale, tylko wśród wszelakich pasztetów, to też nigdy ich nie zauważałam. Po moim zapytaniu stwierdzili, ze chyba przestawią je na bezglutenowy dział ;) .
Nie jestem na diecie bezglutenowej. Nie jem cukru, drożdży i pszenicy (oprócz durum i orkisz) od 15.06.2014.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: PROFI

Post autor: Leeloo »

no i to jest profesjonalne załatwienie sprawy, super! :D
Awatar użytkownika
sandyy
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2561
Rejestracja: ndz 27 lip, 2014 22:30

Re: PROFI

Post autor: sandyy »

Super!!! :)
Widzisz, jest dobrze
kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: pn 10 cze, 2013 14:56
Lokalizacja: Poznań

Re: PROFI

Post autor: kaczmi »

Ostatnio w sklepie osiedlowym natknąłem się na nowe bezglutenowe sałatki z firmy Profi! Całkiem fajna rzecz, tutaj macie link na ich stronę, jak one wyglądają - tylko nie wiem, dlaczego tutaj podali też sałatkę makaronową, która z pewnością nie jest bezglutenowa, zresztą nie ma tez znaczka. Reszta jest ok. http://www.profi.com.pl/produkty/produkty-bezglutenowe
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: PROFI

Post autor: Leeloo »

Informujemy, że Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI wprowadziła na rynek nowe produkty bezglutenowe, sałatki Sunny Salads, które opracowane zostały pod okiem dietetyka w oparciu o oryginalne receptury firmy PROFI.
Bazą sałatek, w zależności od ich rodzaju, są wartościowe składniki: kasza jaglana, soczewica, brązowy ryż, blanszowane warzywa, aromatyczne przyprawy. Sałatki zamknięte są w wygodnym, jednorazowym pojemniku, do którego dołączony jest mały widelec. Pozwala to na spożycie sałatki bezpośrednio po zakupie, na świeżym powietrzu, w pracy, w szkole czy w podróży. To doskonałe rozwiązanie dla osób szukających szybkiej przekąski w ciągu dnia. Sałatki są oznaczone licencjonowanym symbolem Przekreślonego Kłosa wraz z numerem licencyjnym, oto ich lista:

1. Sałatka z soczewicą, warzywami i ryżem
2. Sałatka z kaszą jaglaną kurczakiem i warzywami
3. Sałatka gyros z ryżem i warzywami
4. Sałatka z kurczakiem, ryżem i ananasem
5. Sałatka meksykańska z kurczakiem, ryżem i warzywami

Zapraszamy do spróbowania sałatek, są już dostępne w sklepach.


http://www.celiakia.pl/nowe-salatki-bezglutenowe-profi/
ODPOWIEDZ