Piekarnia KUMIN Wrocław

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz 24 sie, 2014 12:31

Piekarnia KUMIN Wrocław

Post autor: chmielek »

Czy ktoś coś wie na temat Piekarni KUMIN we Wrocławiu? Wczoraj poleciła mi ją moja internistka, ale ta piekarnia jest na drugim końcu miasta, więc jeszcze się tam nie wybrałam. Sami nie mają swojej strony, więc trudno się czegokolwiek dowiedzieć, mają tylko założony fanpage na fb https://www.facebook.com/kumin.piekarnia
Czy ktoś ją zna i poleca?
Dzięki za odpowiedzi ;)
Awatar użytkownika
karuś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz 23 lis, 2014 19:33

Re: Piekarnia KUMIN Wrocław

Post autor: karuś »

Czy maja tam coś bg? Bo na facebooku brak takiej informacji.
nietolerancja glutenu zdiagnozowana w grudniu 2013
chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz 24 sie, 2014 12:31

Re: Piekarnia KUMIN Wrocław

Post autor: chmielek »

Gdyby nie mieli, nie pisałabym o niej ;) owszem, w internecie są zdjęcia z ich lokalu, gdzie wiszą tablice, a na nich wymienione, że mają pieczywo bg. Ponoć pieką na poniedziałki, środy i piątki, ale to informacja uzyskana tylko od mojej pani doktor, sama tego nie sprawdzałam.
Awatar użytkownika
karuś
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz 23 lis, 2014 19:33

Re: Piekarnia KUMIN Wrocław

Post autor: karuś »

To super. Szukam sklepy z świeżym chlebem, bo czasem mam dość takiego z paczki a nie zawsze mam czas żeby upiec. Trzeba ogarnąć tę piekarnię ;)
nietolerancja glutenu zdiagnozowana w grudniu 2013
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Piekarnia KUMIN Wrocław

Post autor: basiag »

Prosze uwazac na takie piekarnie, gdyz czesto to tak naprawde nie sa chleby bezglutenowe jak deklaruja, aby chleb byl bezglutenowy musi byc zrobiony z mak bezglutenowych ze znakiem przekreslonego klosa, np. Maka ryzowa, czy kukurydziana firmy melwit chociaz jest ze zboz naturalnie bezglutenowych sama w sobie juz takowa nie jest, dochodza zanieczyszczenia z lini produkcyjnej i niestety zawiera gluten, oddzielne stanowisko pracy a takze oddzielny piec, zawsze mozna spytac sprzedawce lub producenta o wytwarzanie takiego chleba i napewno okaze sie ze to tak calkiem bezglutenowe nie jest, jedynie piekarnie ,ktore maja rekomendacje naszego Stowarzyszenia i znak sa napewno bezglutenowe ;)
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
ODPOWIEDZ