Bezglutenowy Dzień Dziecka w Toruniu

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie.

Moderator: Moderatorzy

Bezglutenowy Dzień Dziecka w Toruniu

Postprzez Leeloo » Cz 23 maja, 2019 15:10

Zapraszamy członków Stowarzyszenia z regionu kujawsko-pomorskiego na bezglutenowy Dzień Dziecka w Toruniu. W niedzielę 2 czerwca 2019 r. o godz. 11:00 spotkamy się przed wejściem do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy przy ul.Władysława Łokietka 4. Prosimy wypatrywać balonika z logo naszego Stowarzyszenia :sylwester:

Prosimy o punktualne przybycie, gdyż musimy kupić bilety przed wejściem do CNMW. Bilety dla dzieci na diecie bezglutenowej opłaci Stowarzyszenie, za bilety dla pozostałych dzieci i dla siebie rodzice muszą zapłacić we własnym zakresie (12 PLN od osoby; dzieci do 2 r.ż. wstęp bezpłatny).

:569: Na terenie CNMW nie ma możliwości zorganizowania wydzielonego miejsca, gdzie moglibyśmy zorganizować bezglutenowy poczęstunek, dlatego prosimy, by Państwo zabrali dla siebie coś do jedzenia i picia. W Młynie Wiedzy jest bardzo dużo atrakcji!

:569: Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zwiedzania, który znajduje się na stronie internetowej Centrum.

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres : zgloszenia@celiakia.pl do 28 maja 2019 r.
W tytule maila prosimy napisać: „Dzień Dziecka w Toruniu”, a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię dziecka na diecie bezglutenowej oraz imiona pozostałych uczestników z rodziny. Przy dzieciach dodatkowo prosimy o podanie wieku. Warunkiem udziału w spotkaniu jest opłacona składka członkowska.

Dzieci otrzymają od Stowarzyszenia tego dnia drobne upominki z okazji ich święta.

Serdecznie zapraszamy!
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
Avatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 7388
Dołączył(a): Pt 22 mar, 2013 19:33
Lokalizacja: Polska

Powrót do Spotkania, warsztaty, wyjazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości