wyjazdy

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
duszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 12 lis, 2008 19:22
Lokalizacja: warka

wyjazdy

Post autor: duszek »

Chciałabym skontaktować się z rodzicem bądź rodzicami dzieci, które uczestniczyły w koloniach lub zimowiskach organizowanych przez stowarzyszenie osób z celiaką. Moja córka jest bezglutenowcem i chciałabym ją posłać na kolonie ale dobrze jest wiedzieć wcześniej czego można się spodziewać jakie są warunki. Będę wdzięczna za każdą wypowiedź.

pozdrawiam duszek.
Awatar użytkownika
renatka84
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: pt 11 cze, 2004 22:58

Post autor: renatka84 »

Sama jeździłam na "kolonie" a raczej turnusy rehabilitacyjne .. byłam raz ze stowarzyszenia z Bydgoszczy nad morzem - ogólnie OK. było to już ponad 10 lat temu wiec nie jestem w stanie powiedzieć jakie warunki są teraz, wtedy jakoś super wrażeń z tego nie miałam. Za to byłam trzy razy na "koloniach" ze stowarzyszeniem z Łodzi. Jest to stowarzyszenie osób chorych na fenyloketonurię i schorzenia pokrewne - stosowana jest tam dieta bezglutenowa i niskobiałkowa. Oczywiście bezglutenowi nie dostają również niskobiałkowej tylko pod tym kątem jedzą normalnie. Jeżdżą stamtąd w różne miejsca... na 100% mogę zapewnić że Pani Prezes ;) jest bardzo sympatyczną osobą i cała kadra bardzo się stara aby wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dorciap1975
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: sob 20 mar, 2010 14:52
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: dorciap1975 »

ja też chce syna wysłać na taki turnus dla dzieci z Celiakią,poradzcie gdzie co i ile kosztuje i czy ktoś był na takim turnusie i jak było?
Syn Mateusz na diecie od lutego 2010
ODPOWIEDZ