Forum dyskusyjne

Tutaj trafiają tematy stare, nieaktualne i niepotrzebne.
Czasem warto przejrzeć.

Moderator: Moderatorzy

Forum dyskusyjne

Postprzez Iza » Śr 19 lis, 2008 12:22

Nieiwem gdzie to napisac wiec postanowilam post umiescic tutaj.
Takie mam pytanko czy forum juz teraz jest ogolnodostepnym forum o celiakii czy forum stowarzyszenia??? bo chyba cos przegapilam
1997:diagnoza zanik kosmków jelitowych 3go stopnia
2008: diagnoza brak zaniku kosmków jelitowych
:-))
aktualnie na diecie
www.celiakia.nom.pl
www.celiakia.phorum.pl
Iza
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz

Re: LIDL

Postprzez ewach » Śr 21 sty, 2015 21:40

Tylko jest taki problem, że wyszukiwarka tego wątku nie widzi :)
ewach
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez Leeloo » Śr 21 sty, 2015 22:24

CHWILOWO TAK, o czym pisałam wcześniej. wyszukiwarka dojdzie do ładu, na razie jest naprawiana.
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez ewach » Cz 22 sty, 2015 18:58

O ile pamiętam to była mowa o problemach z wysyłaniem postów, a nie o niedzialajacej wyszukiwarce
ewach
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez sandyy » Cz 22 sty, 2015 19:13

Dziewczyny, wyrozumialosci troche :)
Badz co badz trwaja prace, ktore moja poprawic funkcjonalnosc forum DLA NAS :)
sandyy
Bardzo Stary Wyjadacz :)

Postprzez ewach » Cz 22 sty, 2015 20:02

sandyy napisał(a):Dziewczyny, wyrozumialosci troche :)
Badz co badz trwaja prace, ktore moja poprawic funkcjonalnosc forum DLA NAS :)

Ale Sandyy, ja to rozumiem że coś może się zwalic i że trzeba to naprawić. Mi chodzi o to ze Leloo nie jest dla mnie zbyt miła i to już od jakiegoś czasu, niewiem o co chodzi, czy ja kogoś obraziłam?
ewach
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez sandyy » Cz 22 sty, 2015 20:51

Spokojnie, nikogo nie obrazilas :)

Kazdy miewa czasem gorsze dni, dajmy sobie szanse :okulary:
sandyy

Postprzez ewach » Cz 22 sty, 2015 22:46

Dzięki Ci kobieto za dobre słowa :)
ewach
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez Leeloo » Cz 22 sty, 2015 23:50

ewach, nie rozumiem Twojego odczuwania : "miły"/"niemiły", ja człowiek prosty odpowiadam prostymi zdaniami na wszystkie pytania/zarzuty itepe itede.
nie wiem co miałabym robić, dodawać emotki co drugi wyraz, zresztą nieistotne -> "nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili", robię co mogę (i nie tylko ja), żeby forum jako tako wyglądało, nie było śmietnikiem, SPAMem i spełniało swoje funkcje.
jeśli moje odpowiedzi Ci nie odpowiadają, to przecież nie ma problemu, ta może być ostatnia.

O ile pamiętam to była mowa o problemach z wysyłaniem postów, a nie o niedzialajacej wyszukiwarce

pisałam ogólnie o działaniu całego forum, po czym konkretnie o wyszukiwarce, proszę:
viewtopic.php?f=32&p=89458#p89458
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator

Postprzez kaczmi » Pt 23 sty, 2015 11:24

Życie moderatora nie jest usłane różami ;)
kaczmi
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz

Postprzez ewach » Pt 23 sty, 2015 12:37

Leeloo napisał(a):ewach, nie rozumiem Twojego odczuwania : "miły"/"niemiły", ja człowiek prosty odpowiadam prostymi zdaniami na wszystkie pytania/zarzuty itepe itede.
nie wiem co miałabym robić, dodawać emotki co drugi wyraz, zresztą nieistotne -> "nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili", robię co mogę (i nie tylko ja), żeby forum jako tako wyglądało, nie było śmietnikiem, SPAMem i spełniało swoje funkcje.
jeśli moje odpowiedzi Ci nie odpowiadają, to przecież nie ma problemu, ta może być ostatnia.

pisałam ogólnie o działaniu całego forum, po czym konkretnie o wyszukiwarce, proszę:
viewtopic.php?f=32&p=89458#p89458

W Twojej odpowiedzi widać właśnie antypatię i cynizm (tak btw nieraz na forum spotkałam się z podobnymi zarzutami pod Twoim adresem). Myślę, że osoba pełniąca tą funkcję powinna być bardziej przyjazna dla innych, zwłaszcza biorąc pod uwagę charakter tego forum. Tutaj raczej oczekuje się wsparcia i przyjaznej atmosfery.
Myślę,że dalsza dyskusja nie ma sensu, bo nie od tego jest to forum i proponuję ją zakończyć.
ewach
Forumowicz
Forumowicz

Postprzez Anula80 » Pt 23 sty, 2015 13:33

Chyba muszę przywołać to towarzystwo do porządku. Proszę Państwa to jest wątek na temat Lidla :diabelek:

ewach wyluzuj trochę, każdy z nas jest TYLKO człowiekiem. Jak zaczynałam na forum, to zdarzało się, że ktoś odpisał mi w niezbyt miły sposób. I nie brałam tego do siebie.
A Moderator ma naprawdę dużo pracy, do tego niektórzy jeszcze za darmochę w Stowarzyszeniu działają prawie że na cały etat :P Naprawdę można być po prostu zmęczonym, a wiadomo, że często coś komuś nie pasuje :/
Naprawdę spróbujmy jeden drugiego nawzajem zrozumieć :) i też dajmy coś z siebie, żeby nam wszystkim się tu miło "wchodziło" i czytało g:)
Tego nam wszystkim życzę g:D
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Anula80

Postprzez ewach » Pt 23 sty, 2015 18:17

Anula80 napisał(a):Chyba muszę przywołać to towarzystwo do porządku. Proszę Państwa to jest wątek na temat Lidla :diabelek:

ewach wyluzuj trochę, każdy z nas jest TYLKO człowiekiem. Jak zaczynałam na forum, to zdarzało się, że ktoś odpisał mi w niezbyt miły sposób. I nie brałam tego do siebie.
A Moderator ma naprawdę dużo pracy, do tego niektórzy jeszcze za darmochę w Stowarzyszeniu działają prawie że na cały etat :P Naprawdę można być po prostu zmęczonym, a wiadomo, że często coś komuś nie pasuje :/
Naprawdę spróbujmy jeden drugiego nawzajem zrozumieć :) i też dajmy coś z siebie, żeby nam wszystkim się tu miło "wchodziło" i czytało g:)
Tego nam wszystkim życzę g:D

No tak nie ma chyba wątku do polemiki i chyba dobrze. Ja naprawdę doceniam to co robią inni i sama nie chciała bym tego robić, ale uwazam mimo wszystko, ze to, że ktoś jest zmęczony nie tłumaczy pewnego zachowania. I naprawdę daleko mi do tego żeby się kłócić.
ewach
Forumowicz
Forumowicz

Powrót do Archiwum