Fit Cake Ciechanów dołączył do MENU BEZ GLUTENU!

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7758
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Fit Cake Ciechanów dołączył do MENU BEZ GLUTENU!

Post autor: Leeloo »

Ta nie-cukiernia mieści się w centrum miasta przy Pl. Jana Pawła II 15, nieopodal miejskiego ratusza i gotyckiego zamku. To lokal całkowicie bezglutenowy!

Fit Cake Ciechanów zaprasza wszystkich amatorów domowych słodkości i dobrej aromatycznej kawy na pyszne torty, ciasta i ciasteczka. Są również lody (także bezmleczne), placki, desery w słoiczkach oraz batony i kilka smaków masła orzechowego. Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób, bez cukru, laktozy, glutenu. Słodycz zapewnia erytrol, zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie (osoby aktywne fizycznie, wegetarianie oraz weganie) lub zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi (cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy, insulinoopornością). W tej nie-cukierni znajdziemy również propozycje słodkości dla osób na diecie keto, a także dla osób zwracających uwagę na kalorie. Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się w ogólnodostępnym miejscu i każdy klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem wyboru.

Nie-cukiernia przyjmuje zamówienia na pyszne torty i ciasta okolicznościowe, również w wersji wegańskiej.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.


https://celiakia.pl/fit-cake-ciechanow- ... z-glutenu/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ