Fit Cake Oleśnica w MENU BEZ GLUTENU

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 7879
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Fit Cake Oleśnica w MENU BEZ GLUTENU

Post autor: Leeloo »

Zapraszamy do „niecukierni” Fit Cake Oleśnica na zdrowe słodycze i kawę. Lokal dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU, znajduje się przy ul. Ignacego Paderewskiego 5L.

Menu Bez GlutenuMożna się tu napić kawy czy herbaty oraz zjeść coś zdrowego. Fit Cake Oleśnica oferuje wyroby bez glutenu i bez cukru: ciasta, torty, muffinki, czekolady, desery w słoiczkach, owsianki, jaglanki, batony, kilka rodzajów masła orzechowego oraz wiele innych słodyczy. Wszystkie produkty wyrabiane są na miejscu każdego dnia, z najwyższej jakości składników i bez użycia konserwantów.

Zamiast białego cukru ciasta i desery słodzone są daktylami, syropem daktylowym lub erytrolem – to właśnie one nadają słodycz wszystkim wyrobom. Bogata oferta skierowana jest do wszystkich, którzy świadomie wybierają to, co zdrowe. Znajdą tu coś dla siebie osoby z celiakią, cukrzycą, insulinoopornością, alergiami czy nietolerancjami pokarmowymi. W ofercie jest wiele pozycji wegańskich i keto. Na czytelnych etykietach wymienione są wszystkie składniki, alergeny, kaloryczność wyrobów oraz ilości zawartych w nich makroskładników.

https://celiakia.pl/fit-cake-olesnica-d ... z-glutenu/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ