Ciacho bez Cukru Nowy Sącz w MENU BEZ GLUTENU

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8161
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Ciacho bez Cukru Nowy Sącz w MENU BEZ GLUTENU

Post autor: Leeloo »

Ciacho bez Cukru, znajdujące się przy ul. Lwowskiej 35/2 w Nowym Sączu dołączyło do naszego programu certyfikacji miejsc bezpiecznych dla osób na diecie bezglutenowej MENU BEZ GLUTENU. Miejsce jest w 100% bezglutenowe.

Lokal specjalizuje się w produkcji słodyczy i pieczywa bez glutenu oraz bez dodatku cukru. Znajdą tu coś dla siebie osoby z celiakią, insulinoopornością i różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi. Również diabetycy, weganie, sportowcy i wszyscy na dietach niskocukrowych, wysokobiałkowych i keto zjedzą w cukierni coś pysznego.

W menu są ciasta, torty, tarty, muffiny, eklery, ptysie, batony, monoporcje, lody oraz śniadania. Do tego można delektować się napojami gorącymi i zimnymi w najróżniejszych odsłonach, są kawy, herbaty, czekolady, shake’i i lemoniady. Aby ułatwić wybór, każdy produkt posiada etykietę ze składem, makro i alergenami.

Wszystko tworzymy z najwyższej jakości produktów dla tych, którzy dbają o siebie od środka i chcą cieszyć się smakiem bez wyrzutów sumienia – mówi właścicielka. – Przyjmujemy zamówienia na pojedyncze wypieki, torty i chleby oraz na słodkie stoły przy większych uroczystościach.

Ciacho można zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą na wynos.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Ciacho bez Cukru dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

https://celiakia.pl/ciacho-bez-cukru-no ... z-glutenu/
ODPOWIEDZ