Cukiernia Krakowskie Wypieki należy do MENU BEZ GLUTENU

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8087
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Cukiernia Krakowskie Wypieki należy do MENU BEZ GLUTENU

Post autor: Leeloo »

Wspaniała informacja dla mieszkańców Krakowa i nie tylko! Cukiernia Krakowskie Wypieki, która na terenie Krakowa ma 15 punktów sprzedażowych, powiększyła swoją ofertę o bezglutenowe słodkości i właśnie uzyskała certyfikat MENU BEZ GLUTENU.

Cukiernicy Krakowskich Wypieków swojego kunsztu uczyli się u najwybitniejszych mistrzów cukiernictwa z Polski i Europy, Zdobyli wiedzę i cenne umiejętności, które teraz wykorzystują przy tworzeniu produktów, w tym tych bezglutenowych. Słodkości wytwarzane są metodami rzemieślniczymi, dlatego też wygląd każdego tortu czy ciastka jest niepowtarzalny.

Wytworzenie dobrych i bezpiecznych produktów dla osób na diecie bezglutenowej jest sporym wyzwaniem. Mimo rozwoju rynku produktów bezglutenowych celiacy nadal nie mogą cieszyć się różnorodnością i smakiem wypieków, które nie odbiegałyby od wyrobów zawierających gluten. Wiemy to, bo w naszych rodzinach mamy celiaków. Dlatego podjęliśmy się tego wyzwania – mówi właściciel.

Tak swoje bezglutenowe wypieki opisuje cukiernia:

1. Bezglutenowe serduszko jagodowe
Ciastko w kształcie serca udekorowane płatkami róży oraz jadalnym srebrem. Skrywające pod zamszem z białej czekolady jagodowe wnętrze, wypełnione musem na bazie mlecznej czekolady, jagodowym kremem na śmietanie oraz sosem jagodowym. Kompozycję dopełnia BEZGLUTENOWY jasny biszkopt. Ciastko zapakowane jest w sterylne opakowanie!

2. Bezglutenowa chmurka
Delikatne ciastko w unikalnym kształcie, udekorowane kroplami transparentnego żelu oraz płatkami jadalnego srebra. Chmurka stworzona z mlecznej czekolady pokrytej zamszem, wypełniona ganache z mlecznej czekolady, musem śmietankowym i sosem maracuja. Całość umieszczona na BEZGUTENOWYM brownie. Ciastko zapakowane jest w sterylne opakowanie!

3. Bezglutenowy tort śmietankowo-malinowy
Tort w unikalnym kształcie stworzonym z zamszowanej czekolady, udekorowany płatkami róży. Wnętrze wypełniają musy śmietankowy i malinowy oraz żelka truskawkowa w towarzystwie BEZGLUTENOWEGO jasnego biszkoptu. Tort zapakowany jest w sterylne opakowanie!

4.Bezglutenowy tort czekoladowo-wiśniowy
Tort oblany czekoladową glazurą, udekorowany musem czekoladowym pod zamszem oraz płatkami róży i jadalnego srebra. Wnętrze tworzą BEZGLUTENOWE jasne biszkopty i ganache z mlecznej czekolady z wiśnią Amarena. Całość została umieszczona na BEZGLUTENOWYM brownie. Tort zapakowany jest w sterylne opakowanie!

Wypieki można zamówić z dostawą do wskazanego miejsca w Krakowie lub odebrać w jednym z punktów sprzedaży w Krakowie i Skawinie.

Lista punktów cukierni Krakowskie Wypieki:
TORFOWA – ul. Torfowa 3, Kraków
ZAKOPIANKA- ul. Zakopiańska 62, Kraków
KAPELANKA – ul. Kapelanka 54, Kraków
SKAWINA- S-mall Park, ul. Adama Mickiewicza 113, Skawina (pod Krakowem)
GALERIA BRONOWICE – ul. Stawowa 61, Kraków
GALERIA BONARKA – ul. Henryka Kamieńskiego 11, Kraków
GALERIA KRAKOWSKA -1 – ul. Pawia 5, Kraków
GALERIA KRAKOWSKA +1- ul. Pawia 5, Kraków
DWORZEC KRAKÓW GŁÓWNY – ul. Pawia 5, Kraków
M1 KRAKÓW – Aleja Pokoju 67, Kraków
CH NOWE CZYŻYNY – ul. Mieczysława Medweckiego 2, Kraków
GALERIA KAZIMIERZ – ul. Podgórska 34, Kraków
SERENADA – Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, Kraków
Park Handlowy Na Lotnisku – Os. Na lotnisku 3, Kraków
CH MOZAIKA – ul. Wielicka 259, Kraków

https://celiakia.pl/cukiernia-krakowski ... z-glutenu/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ