Piekarnia WOLNA z Opola w MENU BEZ GLUTENU

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8078
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Piekarnia WOLNA z Opola w MENU BEZ GLUTENU

Post autor: Leeloo »

To kolejna lokalizacja piekarni WOLNA, która powstała w Poznaniu na początku 2018 roku. Lokal w Opolu znajduje się przy ul. Władysława Reymonta 12 i właśnie dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU.
W WOLNEJ można kupić produkty nie tylko bez glutenu, ale także bez laktozy, mleka, jajek, dodatku białego cukru oraz innych składników. Do wypieków używa się tu tylko naturalnych składników najwyższej jakości, bezpiecznych dla osób na dietach eliminacyjnych.

WOLNA w zamyśle miała być miejscem, w którym od wejścia pachnie świeżo wypiekanym chlebem. Bardzo szybko okazało się, że pyszne naturalne pieczywo rodzi apetyt na więcej! Bułki, bagietki, ciastka, muffinki, ciasta, tarty, torty, wypieki wytrawne – pizza, tarty warzywne, słodkie bułki, cynamonki, brioszki, chałki, drożdzówki to kierunek, który musieliśmy obrać, bardzo szybko stając się miejscem, w którym osoby stosujące diety eliminacyjne mogą poczuć się „normalnie”, wybrać swoje ulubione smakołyki, bez konieczności pytania, czy to naprawdę nie zawiera glutenu – opowiada właścicielka piekarni.

WOLNA to piekarnia i cukiernia zarazem, połączona z bezglutenowym marketem, w którym można zaopatrzyć się w podstawowe składniki bezglutenowej kuchni, w szczególności własnej produkcji piekarni, a także produktów pochodzących od producentów zewnętrznych. WOLNA bardzo szybko stała się nie tylko punktem zakupów, ale także miejscem spotkań, rozmów, pełnym uśmiechu i zrozumienia.

https://celiakia.pl/piekarnia-wolna-z-o ... z-glutenu/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ