Fit Cake Nowa Sól w MENU BEZ GLUTENU

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8078
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Fit Cake Nowa Sól w MENU BEZ GLUTENU

Post autor: Leeloo »

„Niecukiernia” Fit Cake Nowa Sól dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU. Lokal znajduje się przy ul. Piłsudskiego 8.

Dostać tu można torty, ciasta, ciasteczka, smarowidła na bazie orzechów w kilku smakach, smakowite desery w słoiczkach, batony, jak również naleśniki, pyszne jaglanki i owsianki śniadaniowe! Wszystkie wyroby przygotowywane są na miejscu, w rzemieślniczy sposób i nie zawierają dodatku tradycyjnego cukru i laktozy. Słodycz zapewniają daktyle, morele, syrop daktylowy lub erytrytol – zamiennik cukru o niskim indeksie glikemicznym i niskiej kaloryczności. W ofercie są również wyroby bez mleka.

Chętni mogą zamówić tutaj tort i ciasto okolicznościowe, również w wersji wegańskiej.

Skład ciast, ich kaloryczność i informacje o alergenach znajdują się w ogólnodostępnym miejscu i każdy klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem wyboru.

Wypieki tworzone są z myślą o osobach, które wybierają świadome odżywianie: aktywnych fizycznie, wegetarianach oraz weganach, a także zwracających uwagę na kalorie. Także o tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi: cukrzycą, celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy czy insulinodpornością.

Uwaga: coraz więcej lokali sieci Fit Cake dołącza do naszego programu MENU BEZ GLUTENU, ale nie wszystkie. Dlatego bezpiecznie można korzystać wyłącznie z tych, które zdobyły już nasz certyfikat. Aktualna lista znajduje się na naszej stronie menubezglutenu.pl.

https://celiakia.pl/fit-cake-nowa-sol-w ... z-glutenu/
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.

Obrazek
ODPOWIEDZ