Kraków

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: Kraków

Post autor: pleomorfa »

Thursday byliśmy :-)

Jak jest napisane pikantnie to jest faktycznie ostro :-). Dość ciekawa kuchnia. Dla osób, które nie mogą nabiału z dań głównych średnio ostrych pozostaje jedno do wyboru i uważam naprawdę smaczne, mało ostre, ale też jedno z najdroższych (akurat je jadłam :-).
Menu mają dość mało czytelne z gwiazdkami "potrawa może zostać przygotowana w wersji bezglutenowej" i "potrawa zawiera gluten", choć nie wiadomo co z resztą, być może śladowe ilości :-). Natomiast na stronie internetowej wspólnej dla wszystkich Hurry Curry jest dużo więcej opcji, chociażby to, że są 3 zupy mogą być bezglutenowe, a według tego, co było w lokalu 1, w przypadku dań głównych jest kolosalna różnica, bo według tamtej karty bezglutenowe były w sumie 2. Może kwestia starych menu i będą wprowadzone nowe, bo jednak od ogłoszenia, że są w programie do naszej wizyty minęło raptem 6 dni.
Mam nadzieję, że się jeszcze rozwiną i chętnie pójdę tam jeszcze raz, bo po pierwszej wizycie mamy troszkę mieszane uczucia, ale staram się po jednorazowym wypadzie i spróbowaniu raptem 2 dań (3 w sumie) nie wyrażać swojej opinii :-).
Byłoby super jakby internetowe menu miało zastosowanie w tym lokalu, bo byłoby w czym wybierać ;-).
Na tę chwilę mogę polecić Kashmiri Lamb Kofta i herbatę z pomarańczą i imbirem :-).
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
Awatar użytkownika
Thursday
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 68
Rejestracja: pn 22 sie, 2016 10:42

Re: Kraków

Post autor: Thursday »

Coś mi mówiło że co kto jak kto, ale Wy tam się szybko wybierzecie :)

Hmmm w takim razie rzeczywiście, menu zamieszczone na stronie znacznie różni się od tego które opisujesz. Tam wygląda bardzo obiecująco, można wybierać i przebierać z prawie wszystkich potraw. Co więcej w Katowicach mają opcję dostawy do domu, a to już w ogóle byłby szczyt marzeń bezglutka :)

Ale mimo wszystko, wygląda na ciekawą opcję :) muszę w takim razie prędko się tam wybrać i protestować nowe smaki, bo wielopole już mi się trochę przejadło.
Awatar użytkownika
pleomorfa
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3797
Rejestracja: wt 29 paź, 2013 06:56
Lokalizacja: Polska

Re: Kraków

Post autor: pleomorfa »

Aktualizacja na żywo :-)
Zmienili menu na to, co jest na stronie i jest bardzo duży wybor. Dzisiaj próbowałam curry noodles z kurczakiem i było smacznie oraz krem pietruszkowo-cytrynowy smaczny, lekki i ciekawy. Oferowali również tofurnik bezglutenowy, którego w karcie nie ma :-)
Nawet bezmleczni i bezglutenowi mają bardzo duży wybór :-)
Jeśli tra­cisz pieniądze, nic nie tra­cisz. Jeśli tra­cisz zdro­wie, coś tra­cisz. Jeśli tra­cisz spokój, tra­cisz wszystko. - Bruce Lee
anka45
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: wt 11 sie, 2020 16:25

Re: Kraków

Post autor: anka45 »

Już jakiś czas temu jadłam w Hurry Curry, jakie było moje zaskoczenie gdy poszłam tam po kilku miesiącach i nie mogłam znaleźć tego miejsca... okazało się, ze w Krakowie Hurry Curry już nie ma.
ODPOWIEDZ