Hotel w Grecji Chrousso Village, Chalkidiki, Paliouri

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Pszenica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob 07 lip, 2012 13:56
Lokalizacja: Łódź

Hotel w Grecji Chrousso Village, Chalkidiki, Paliouri

Post autor: Pszenica »

Witam,

Wróciłam 13 maja z tygodniowego pobytu w hotelu Chrousso Village w Paliouri w Grecji (all inclusive). Wczasy kupiłam w "normalnym" biurze Rainbowtours. Przed zakupem skontaktowałam się z hotelem czy mogą zapewnic mi dietę BG. Dostałam odpwiedź, że kuchnia jest przygotowana na osoby z taką dietą i przy każdym posiłku będą mi wskazywane bezpieczne potawy lub kucharz przygotuje mi oddzielnie mięso (z grilla). Muszę Wam, że zadbano o mnie fantastycznie. Szef sali w restauracji podczas każdego posiłku przechodził ze mną wokół bufetu i wskazywał co mogę zjeść a wybór miałam spory: mięsa lub ryby grillowane i pieczone, frytki (ich własnej roboty), ziemniaki, ryż z owocami morza, sałatki i surówki (osobno były dostepne do nich różne sosy, oliwy i przyprawy). Na deser jadłam owoce (pomarańcze, kiwi, jabłka) a czasami dostępny był pudding ryżowy lub mus czekoladowy. Do picia oczywiście wino, soki i napoje gazowane(nie piłam ich na wszelki wypadek), woda z cytrynką , herbata i kawa oraz czekolada na gorąco (nie piłam). Dostepne tez były w porach posiłków lody na kulki (też nie jadłam, ale ostatniego dnia zauważyłam ,że z boku pudełek był skład i gdybym wcześniej to zauważyła to bym poprosiła obsługe o przetłumaczenie).
Poza tym hotel fantyasyczny, przepiękna zadbana roślinność, 4 place zabaw (w tym jeden w formie dwóch dmuchnych zamków), 2 baseny i 2 brodziki, świetna plaża 7 min spacerkiem przez lasek piniowy. Dla dzieci fajny mini-club z animacjami.
Wrócilam zdrowa ;) zrelaksowana i lekko opalona.
Ostatnio zmieniony pn 20 maja, 2013 10:45 przez Pszenica, łącznie zmieniany 1 raz.
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

a masz www tego hotelu? chciałam popatrzeć :)
Pszenica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob 07 lip, 2012 13:56
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Pszenica »

Strona http://www.chrousso.gr/

Do Admina, możecie przenieść ten wątek do "Gdzie nas lubią..." lub do tematu Grecja ?

Dzięki
ODPOWIEDZ