wakacje w Bieszczadach dla celiaków

Miejca w kraju i za granicą przyjazne bądź nieprzychylne "bezglutenowcom"

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
akrzys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 01 sie, 2017 20:01

wakacje w Bieszczadach dla celiaków

Post autor: akrzys »

Modryna - Modrzewiowy Dom, to miejsce przyjazne celiakom w Bieszczadach (http://www.modryna.pl) :D. Posiłki są tak smaczne, jak w domu, gospodarz sam jest od 30 lat chory na celiakię, więc jego żona świetnie zna zasady przygotowywania posiłków i dba o bezpieczeństwo wszystkich chorych na celiakię. Porcje są duże, urozmaicone i przepyszne. Modryna ma certyfikat naszego stowarzyszenia :)
Mogę z czystym sercem polecić Modrynę wszystkim rodzicom, którzy chcą spędzić wakacje bez martwienia się o dietę bezglutenową. Oprócz oczywistych zalet kuchni znajdą tam również ogromny zielony teren z najrozmaitszymi atrakcjami dla dzieci (wspaniały plac zabaw z ogromną trampoliną, wielki basen, konie za płotem) i przepięknymi widokami. W pobliskiej Cisnej w sklepach można znaleźć również chleb bezglutenowy Schara oraz wędliny bezglutenowe z przekreślonym kłosem :)
Serdecznie polecam!
be-tinqa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr 08 lis, 2017 13:34

Re: wakacje w Bieszczadach dla celiaków

Post autor: be-tinqa »

Byłam i polecam! Super miejsce, ja generalnie kocham Bieszczady więc bardzo chętnie tam wracam.
Awatar użytkownika
tutiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw 21 wrz, 2017 13:41

Re: wakacje w Bieszczadach dla celiaków

Post autor: tutiki »

Aż żal bierze, że nigdy nie byłam w Bieszczadach. Muszę tam moją paczkę bezglutenowców zabrać!
anka45
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: wt 11 sie, 2020 16:25

Re: wakacje w Bieszczadach dla celiaków

Post autor: anka45 »

Niestety tak "z ulicy" nie można zjeść, tylko dla tych co nocują.
ODPOWIEDZ