Lista przebojów

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

Magdalaena pisze:
meggy pisze:” Jak ja bym miała celiakie i nie mogłabym jeść Kit kata do końca życia, to bym się zabiła”.
Okazuje się, że te reklamy z dwoma tępymi facetami są po porstu dostosowane do poziomu umysłowego targetu.
Bo reklamy zawsze są skierowane do konkretnej grupy odbiorców.
Na diecie od 15.03.2011
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

GUTEK pisze:reklamy zawsze są skierowane do konkretnej grupy odbiorców.
np. wystąpienie prezydenta...
:D
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

ostatnio jak byłam na weselu gospodarze też się bardzo starali, żeby coś dla mnie było. specjalnie dla mnie mama panny młodej ugotowała rosołek, który kelenerka podała mi z.... makaronem :D :D a jakże! :D oczywiście - jak najbardziej glutenowym :D
koteczku współczuje ale nie mogę przestać sie śmiać :027:
Awatar użytkownika
smerfetka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 227
Rejestracja: ndz 02 lip, 2006 13:44
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: smerfetka »

O swojej diecie raczej nie mówie wcześniej raczej nie ukrywałam tego ale dostawałam miliony pytań i głupie komentarze ze jestem już taka chuda i jeszcze sie odchudzam.. Wiedzą tylko zaufane koleżanki :) Jak przychodze do nich to zawsze pamietaja o mojej diecie i zawsze czestuja mnie czyms bezglutenowym :)
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

ja wręcz przeciwnie, otwarcie mówie że jestem chora i opowiadam czym jest ta choroba. Sama nie przepadam za milionem pytań, ale lepiej żeby ludzie wiedzieli że coś takiego jest. Po za tym nie lubie takich sytuacji jak ktoś mnie czymś częstuje a ja mówie "nie, dziękuje". a na taką odpowiedz jest "odchudzasz sie...?" tego nie lubie! A takto, jak ide do kogoś to zawsze moge liczyć że będzie coś specjalnie dla mnie. Ostatnio jak poszłam do koleżanki, dostałam czekolade bg. a jak koleżanki rozdawały w klasie cukierki ( z okazji urodzin) ja dotałam batoniki bg :)
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Może mnie jako grubasce jest łatwiej |? w końcu jeśli odmawiam ciasta łatwo pomyśleć "no tak, wreszcie przestała się obżerać" ;-)
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
Gosiuuunia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 363
Rejestracja: pn 17 lip, 2006 00:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gosiuuunia »

wiesz, wolałabym mieć jednak więcej ciałka. dla mnie to tragedia. nawet kupując bluzki w rozmiarze xs wszystko na mnie wisi. juz nie mowie że atrubutów kobiecych u mnie nie widać. ale z tego to sie brechtam czesto.
a jak wiadomo, kochanego ciałka nigdy za wiele :)
Awatar użytkownika
meggy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 51
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 10:25
Lokalizacja: Śląsk/Wrocław

Post autor: meggy »

Również nie lubię, gdy ktoś mówi: "boże jaka ty biedna jesteś" i robi minę jakby to była jakaś śmiertelna choroba. Albo: "Nie mówcie o jedzeniu przy Dorocie (to ja :) ), bo ona tego nie może".
Kiedyś miałam taką sytuację, że moja jakże wspaniała "koleżanka" (która nie przepada za alkoholem) powiedziała: "To jak ktoś mnie zapyta, czemu nie pije to powiem, bo mam celiakie, fajnie" ( i śmiech)
elola
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: pn 24 paź, 2005 17:38
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: elola »

Mój syn ostatnio usłyszał, że w związku z dietą jest wymarzonym kumplem - nigdy nic nie chce, gdy się go częstuje ;)

Generalnie jego dieta jest dobrze przyjmowana przez towarzystwo. Zdarzyło się nawet, że na jakiejś imprezie wszyscy raczyli się tylko Luksusową :D
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

elola pisze:Zdarzyło się nawet, że na jakiejś imprezie wszyscy raczyli się tylko Luksusową :D
u mnie to już jest norma. Jestem na diecie od 4 lat i każdy znajomy wie, że jak coś pijemy to tylko Luksusową i jemy Lays'y solone :) (przepraszam za krypto reklamę:)
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Elma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr 25 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Elma »

hm, ja wiem ze głupie pytanie (ale jeszcze naprawdeniewiele wiem o celiaki)
dlaczego luskusową, czyzby nie zawierała glutenu?
Awatar użytkownika
miszczPZ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 175
Rejestracja: śr 07 sty, 2004 16:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miszczPZ »

Elma pisze:hm, ja wiem ze głupie pytanie (ale jeszcze naprawdeniewiele wiem o celiaki)
dlaczego luskusową, czyzby nie zawierała glutenu?
Tzn sporo już było rozmów o spirytusie i alkoholach, ale Luksusowa była zawsze pewna bo jest robiona z ziemniaków, a nie tak jak inne wódki(a przynajmniej większość z nich) ze zboża.
wszędzie w domu, ale dobrze najlepiej!
Elma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr 25 kwie, 2007 20:17
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Elma »

aaa, znawcą alkoholi to ja nie jestem, wiec moglam nie wiedziec.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Wg Celiac.com oraz Informacji z Polmosu wódki nie zawierają glutenu. Od tego jest na górze niebieska lupka z podpisem Szukaj.
Uważaj, nasi moderatorzy są okrutni :kosci: :053:
Ostatnio zmieniony pn 07 maja, 2007 00:17 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
thh-polka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: czw 01 lut, 2007 08:46
Lokalizacja: Larvik, Norwegia

Post autor: thh-polka »

W niedziele Juliusz przystapi pierwszy raz do Komunii. Umowilam sie z ksiedzem, ze da mu tylko okruch. Bardzo sie obawialam jak dziecko to zniesie.
W zeszla sobete dzieci mialy probe w kosciele i dostawaly oplatek ( nie konsekrowany). Syn zostal umieszczony pierwszy w kolejce. Dzieci dostaly oplatek na reke. Koledzy zazdroscili mu , ze dostal tak malo, bo im nie smakowalo.
ODPOWIEDZ