"STARZY" KOLONIŚCI

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

"STARZY" KOLONIŚCI

Post autor: vixi »

:D CHCIAŁABYM ABY WPISYWAŁY SIĘ TU OSOBY,KTÓRE KIEDYKOLWIEK BYŁY NA KOLONIACH BEZGLUTENOWYCH - najchętniej z TPD w KATOWICACH. Za czasów pani Jadzi P. i Władzi S. no i kochanej pani higienistki.....wiem, że było wiele osób z poza śląska była np. Justynka z Poznania itp. proszę jeśli ktokolwiek tu na tym forum brał udział w takich koloniach niech opisze w którym roku i w jakim mieście. :D

:D :D :D :D :D :D Zacznę od siebie - stara kolonijna wyjadaczka (choć są więksi ode mnie), nie sposób wszystko opisać więc jak mi się przypomni to dopiszę, Goczałkowice 2 razy na pewno, Pszczyna nawet nie pamiętam ile razy, Wisła chyba raz, Słowacja x2, Władysławowo x2 , zarówno zimowiska jak i kolonie letnie. Chciałabym zebyśmy sie sobie poprzypominali. Jeśli ktoś mnie może pamięta to proszę o informacje. Podaję sowje dane JOANNA KAPA LAT 24 (prawie :D ) kochani alarmujcie , że jesteście i jak sie wam wiedzie - ja wielu pamietam prawie wszystkich ale przecież nie będę tutaj sypać nazwiskami bo ktoś może sobie tego nie życzy a imiona nic nie powiedzą...mam nadzieję że ktoś się znajdzie - pozdrawiam. :D :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony sob 13 maja, 2006 20:00 przez vixi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Kilka razy Sol kolo Zywca, Maly Ploc jakim upalnym latem i Wladyslawowo raz czy 2 nie pamietam, a lata nie pamietam....jakos 1986-90, czy cos w tym stylu.
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

z Władysawowem to chyba u mnie był rok 1997-1998 nie jestem pewna. więc się chyba niestety nie spotkaliśmy - a jak wpomnienia? czy też tak wspaniałe jak moje?
Awatar użytkownika
Kasieńka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr 10 maja, 2006 14:39
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Kasieńka »

Ja od 1998 roku jeździłam na kolonie z TPD Katowice.
1998-Władysławowo
1999- Olcza
2000- Olcza
2001-Władysławowo
2002-Dziwnowek
2003- Dziwnówek

O ile lat nie pomyliłam to wszystko jest ok :lol: A wspomnienia? Oj te lata w których jeździłam na kolonie wspominam z radością,piękne czasy,wspaniali ludzie,świetna rodzinna atmosfera.Jednym słowem cudowne wyjazdy.Strasznie się cieszę,że dane mi było poznać tylu fantastycznych ludzi z którymi kontakty doskonale mam do dnia dzisiejszego,powstało wiele przyjaźni i to jest cudowne.Wyjazdy wspominam z wielkim sentymentem i niejednokrotnie bym do nich wróciła.Choć minęły już beztroskie kolonijne czasy to wspomnienia się piękne i pozostają na całe życie.
Ostatnio zmieniony pn 15 maja, 2006 09:57 przez Kasieńka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

o ile to nie pomyłka a raczej tak bo ja byłam na ostatniej kolonii w Władysławowie w 1998 roku i wtedy następna tez była w Władysławowie ale mnie juz nie było bo się zestarzałam :D ale jeśli to nie pomyłka z tym 1998 rokiem to byłyśmy na tej samej kolonii - hmmm jak nie możesz na forum to napisz na priva jak sie nazywasz a może cię pamietam - no i ile masz lat - hmm pamiętam jedną małą wtedy kasieńkę która nawet potem napisała do mnie list więc chyba to nie ty a może właśnie ci przypomniałam? no nie wiem.
Awatar użytkownika
anakon
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: anakon »

Bylam na 1szych koloniach bezglutenowych, zimowisko w Soli k.Zywca. Bylam wtedy w 8-mej klasie podstawowki i to byl moj 1szy wyjazd z dzieciakami bez rodzicow, wiec bylo super. Kucharzyly same mamy i atmosfera byla bardzo rodzinna, bo wszyscy znali sie z kola TPD w Wwie. Podejrzewam, ze byl to rok 1984(lub 85...). Wyjezdzalam do 18-19 r. zycia wiec troche sie tego nazbieralo, pozytywne bylo to, ze w ogole gdzies dalo sie wyjechac i ze nie tylko ja mialam jakis problem z jedzeniem i nikt sie na mnie wylupiastymi oczami nie przygladal i nie zadawal setek dziwnych pytan...
Ola
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 10:52
Lokalizacja: Bla

;-)

Post autor: Ola »

Słowacja (nie pamiętam roku), ale była wtedy wycieczka do Wiednia.

Mam za to cały album ze zdjęciami z tego wyjazdu.
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

Plu no to byłyśmy razem na tej kolonii - a czy możesz mi wysłać na priv jesli to nie tajemnica jak sie nazywasz może cie pamietam :) a może dało by się zeskanować zdjęcia lub masz może klisze to zapłaciłabym ci za odbitki bo ja mam nie wiele zdjęć z tamtąd chyba 2. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Amigomio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw 25 maja, 2006 00:07
Lokalizacja: Warszawa

zgłasza się kolonistka bezglutenowa

Post autor: Amigomio »

Wątek co prawda "umarł" dawno temu ale chciałam go odświeżyć gdyż od dawna nurtuje mnie ta sama ciekawość - czy są na forum osoby z którymi wiąże się dużo moich miłych wspomnień z wyjazdów kolonijnych.

Ja wyjeżdżałam na kolonie bezglutenowe od 1991 do bodajże 1994 lub 1995 roku. Musiałabym uporządkować informacje szczegółowe ale były to wyjazdy z Warszawy do
- 1991 - najprawdopodobniej Władysławowo
- 1992 Olecko
- 1993 gdzieś na Litwie
- 1994 Olecko

zdjęć trochę posiadam, kilka nazwisk pamiętam - bardziej jednak chyba jednak imiona, ksywy a przede wszystkim twarze :)

pozdrawiam wszystkich "współkolonistów" :D
Mama potencjalnego Bezglutka - sama żyję z Duhringiem od `88...i mam się świetnie :)
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

To i ja dołączę do odświeżenia wątku. Ja byłam tylko raz na bg koloniach i to właśnie z tpd Katowice. U mnie były to Goczałkowice. Mieszkaliśmy w jakieś podstawówce. Miałam wtedy chyba 10 lat. Zapamiętałam z nich m.in to, że były jakieś pokazy strażaków. Gdzie potem wszyscy byli pianie.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Ulka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr 03 gru, 2008 14:06
Lokalizacja: ok.Rzeszowa

Post autor: Ulka »

Ja nigdy nie byłam na kolonii ;), ale chętnie bym się wybrała na jakąś wycieczkę integracyjną ;)
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: "STARZY" KOLONIŚCI

Post autor: vixi »

witaj - jak masz na nazwisko widocznie byłyśmy razem musisz mnie pamiętać
"...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi - bo nie jesteś sam. Niech dobry Bóg zawsze cię za rękę trzyma..."
ODPOWIEDZ