A propos reklamy

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asiar
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 394
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 11:08
Lokalizacja: Pomorze

A propos reklamy

Post autor: asiar »

Odnośnie postu reklamującego sklep internetowy w Bygdoszczy - Rafał-tata napisał: ------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN FORUM PKT 10:
Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek. Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych, ale i nachalne promowanie treści o charakterze niekomercyjnym, również nie jest zbyt mile widziane.

ZAMYKAM

Akceptuję regulamin forum, ale trochę się dziwię, bo w sumie nieustannie reklamujemy a to producenta, a to sklep g:o
Ostatnio zmieniony śr 07 lis, 2007 14:28 przez asiar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Hmmm.... A ja dostrzegam subtelną różnicę między reklamowaniem a informowaniem. Niby prawie podobne, ale jak wiadomo "prawie" robi ogromną różnicę...
Szczerze mówiąc, dla mnie ten w/w post też od razu wydał się sprzeczny z regulaminem. :okulary2:
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Oto moja wiadomość wysłana do autora postu o sklepie internetowym:

"1) Zamknięcie wątku nie jest jeszcze żadną poważną ingerencją - ma na celu jedynie ucięcie wszelkich polemik.
2) Jednak proszę zwrócić uwagę, że informacje o sklepach w miastach są umieszczane przez kupujących, a nie przez sprzedających. Czyli klient poleca dany punkt, lub informuje o jego dostępności, zwłaszcza w miastach, gdzie żywność bg jest trudno dostępna.
3) Rozumiem też, że zakupy przez www są łatwiejsze i przyjemniejsze - ale nie dla wszystkich, trzeba to uszanować.
4) Pan jako sprzedający nie może obiektywnie wypowiedzieć się nt. wielu aspektów działania Pańskiego sklepu, a o takie formy informacji chodzi w dziale "Sklepy w waszych miastach" - w tym sensie idea tego tematu jest ściśle związana z regulaminem Forum
5) Ostateczną decyzję podejmie Administrator, ja m.in. czuwam nad przestrzeganiem zasad działania Forum i nad tzw. "porządkiem"

Pozdrawiam
Rafał

ps. proszę zwracać większą uwagę na pisownię, niedbała może zostać odebrana jako "olewka" czytających"


Jako moderator mam obowiązek domagać się przestrzegania zasad, które reprezentuję - co prawda zostały stworzone przez administratora, ale nie wyobrażam sobie być moderatorem i jednocześnie kwestionować regulamin... Oczywiście regulamin jest umowny i każdy ma prawo wyrazić opinię o nim, ale to już są kwestie dotyczące zasad tam zawartych, a nie działania modów.
Awatar użytkownika
asiar
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 394
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 11:08
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: asiar »

Rafal_tata pisze:proszę zwrócić uwagę, że informacje o sklepach w miastach są umieszczane przez kupujących, a nie przez sprzedających.
To ja jeszcze proszę o wytłumaczenie, dlaczego z takim entuzjazmem przyjmowane były posty Moniśki reklamującej własny sklep, oczywiście nie mam nic przeciwko temu topics2/siedlce-vt1133.htm , nikt nie zareagował na post reklamujący ten sam sklep internetowy w dniu 15 pażdziernika, a teraz taki gwałtowny sprzeciw?
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

To proste - nie byłem wtedy moderatorem ;)
Ja tam nie widzę jakiegoś wielkiego entuzjazmu - rozmowa jest prowadzona między trzema osobami...
Tak jak napisałem, sprawę rozstrzyga zawsze administrator, a wątek zamknąłem tylko po to, żeby nie obrastał w offtopic, gdyż jest to chyba pierwszy post, który ewidentnie można nazwać reklamą zewnętrzną ;)
Poza tym inaczej to wygląda kiedy ktoś pod wpływem choroby dziecka otwiera (poszerza) działalność niekoniecznie z pobudek czysto materialnych... - ale to są moje prywatne przemyślenia, jako zwykłego usera, a nie jako moderatora - proszę się do tego nie przypinać.

Asiar, jeśli masz jakieś zastrzeżenia do mojej pracy, zgłoś je adminowi - ja już wszystko napisałem, co miałem do napisania. Nie mam ochoty udowadniać, że nie jestem wielbłądem.
Ostatnio zmieniony śr 07 lis, 2007 16:36 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
asiar
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 394
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 11:08
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: asiar »

Nie mam ABSOLUTNIE ŻADNYCH zastrzeżeń do Twojej pracy. Przecież nawet nie pisałam, że coś mi się nie podoba. Prosiłam tylko o wytłumaczenie, którego grzecznie udzieliłeś, a ja grzecznie dziękuję.
ODPOWIEDZ