Alergia pokarmowa - ankieta

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

magda_krolik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 maja, 2010 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magda_krolik »

Dziękuję. Ja również mam nadzieje, że moja praca nie pójdzie na marne. Proszę o więcej. Mam niecałe 100 a potrzebuje 300 :(
Ostatnio zmieniony pn 24 maja, 2010 16:29 przez magda_krolik, łącznie zmieniany 1 raz.
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

300 to do doktoratu chyba, ale macie standardy... Chyba że właśnie doktorat piszesz:)
To może na wege dzieciaka jeszcze wejdź? Tam też widziałam mamy alergicznych dzieci i alergików.
I jeszcze
http://forum.gazeta.pl/forum/f,19760,Homeopatia.html - jest u nas sporo alergików, po znajomości Cię nie ochrzanię za łamanie regulaminu:)
Ostatnio zmieniony pn 24 maja, 2010 17:19 przez martini, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Malia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 301
Rejestracja: śr 10 lut, 2010 18:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Malia »

magda_krolik pisze:Dziękuję. Ja również mam nadzieje, że moja praca nie pójdzie na marne. Proszę o więcej. Mam niecałe 100 a potrzebuje 300 :(
Jeżeli chcesz, to mogę wypełnić. Co prawda jeszcze nie wiem, co mi jest, bo pierwszą wizytę mam we wrześniu, ale jeżeli to nie celiakia, to na pewno jakaś alergia/nietolerancja. Powoli nawet sobie zaczynam spisywać, po czym mi źle.
"Lekarze ignorują fakt, że różne osoby różnią się między sobą molekularną strukturą
i stosują schematyczne leczenie, nie uwzględniając tych różnic.
"
Linus Pauling
magda_krolik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 maja, 2010 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magda_krolik »

martini pisze:300 to do doktoratu chyba, ale macie standardy... Chyba że właśnie doktorat piszesz:)
To może na wege dzieciaka jeszcze wejdź? Tam też widziałam mamy alergicznych dzieci i alergików.
I jeszcze
http://forum.gazeta.pl/forum/f,19760,Homeopatia.html - jest u nas sporo alergików, po znajomości Cię nie ochrzanię za łamanie regulaminu:)
Piszę pracę magisterską i tak mi odpowiedziano jak spytałam o liczbę respondentów. Gdybym robiła ankiete dla wszystkich nie byłoby problemu, a tak jestemw pewnien sposób ograniczona...
:) Aż sie boję, bo już mnie przenoszono na różnych forach :)
magda_krolik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 maja, 2010 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magda_krolik »

Malia pisze:
magda_krolik pisze:Dziękuję. Ja również mam nadzieje, że moja praca nie pójdzie na marne. Proszę o więcej. Mam niecałe 100 a potrzebuje 300 :(
Jeżeli chcesz, to mogę wypełnić. Co prawda jeszcze nie wiem, co mi jest, bo pierwszą wizytę mam we wrześniu, ale jeżeli to nie celiakia, to na pewno jakaś alergia/nietolerancja. Powoli nawet sobie zaczynam spisywać, po czym mi źle.
Bardzo chętnie. Przy alergenach zaznacz poprostu to co podejrzewasz. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Malia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 301
Rejestracja: śr 10 lut, 2010 18:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Malia »

Wypełniłam.

Nie zaznaczyłam tylko w objawach dróg oddechowych, bo nie wiem czy moje problemy z zatokami to wynik alergii. ;)
"Lekarze ignorują fakt, że różne osoby różnią się między sobą molekularną strukturą
i stosują schematyczne leczenie, nie uwzględniając tych różnic.
"
Linus Pauling
magda_krolik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 maja, 2010 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magda_krolik »

Dziękuje.
Gdybym miała tyle ankiet co wyświetleń stony to byłoby super...
ODPOWIEDZ