"Ugotowani" na TVN

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
gigi_26
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: sob 18 wrz, 2010 01:05
Lokalizacja: Irlandia

Post autor: gigi_26 »

Kto dziś widział "Ugotowani" na TVN? ręce mi opadły, najpierw laska przedstawiła się jako chora na celiakię i dlatego nie pije alkoholu (dodam, że było wino podawane), co pokazało chorych jako dziwaków-abstynentów, a potem złamała dietę i wcięła talerz pierogów, to jeszcze nic, wyżłopała kielonka whisky, po czym zeżarła zupę Razową polewkę z jajkiem, czyli na żurku i chlebie (sic!), aaa piła też kawę z wódką Starka, czyli zbożową.... wyszliśmy na grupę świrniętych, a nie chorych.... wrrrrrr.......
Nietolerancja silna: KUKURYDZA i DROŻDŻE...
http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 749&ref=ts
Lila
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: czw 14 wrz, 2006 11:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lila »

Widziałam i byłam powalona. Byłam trochę zdziwiona tym, że nie piła wina, ale jak beztrosko złamała dietę, po tym jak opowiedziała czego nie może jeść to mnie ścięło. A potem to już chyba poszło z górki - nie wiem czy w ogóle zastanowiła się nad tym żurkiem i czy wiedziała co w nim może być, skoro np. odmówiła wina. Z drugiej strony nikt z tych gotujących specjalnie się jej dietą nie przejął i nie przygotował coś specjalnie dla niej bez glutenu. Aha, i ta babka bezglutenowa na deser to też było dobre - niby przygotowała ją kobieta na diecie, więc powinna ją dostosować do siebie i np. pokazać, że na diecie można też jeść smacznie, a ona zapodała babkę bezglutenową, jak powiedziała, choć za chwilę powiedziała, że jest tam tylko kilka łyżek mąki. To rzeczywiście była bezglutenowa babka! Chyba że była to mąka bezglutenowa, ale wtedy by nie było kilka łyżek, tylko normalna ilość do ciasta, a tak była tylko kilka, żeby była bezglutenowa. Rzeczywiście po tym takim ręce opadają. Nie chcę tu powiedzieć, że kobieta mogła wykorzystać, to że była w telewizji i pokazać, że na diecie też można jeść dobrze i smacznie - w końcu nie musiała pełnić misji społecznej, ale mogła choć tak beztrosko tych spraw nie przedstawiać.
Mama trzynastoletniej Liwii, chorej na cukrzycę i celiakię.
Awatar użytkownika
grawoj
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 85
Rejestracja: wt 17 lis, 2009 14:51
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grawoj »

właśnie oglądamy i jesteśmy załamani, pani celiaczka chyba tylko pieczywa nie jada i wina nie pija a tak sobie nie żałuje
Wojtek & Wiola
Wiola na diecie BG od 2009 roku...
syn Mateusz na diecie BG od 2009 roku...

www.zyciebezglutenu.pl - jak żyjemy bez glutenu

www.facebook.pl/zyciebezglutenu - Życie bez glutenu na Facebooku
martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

grawoj pisze:właśnie oglądamy i jesteśmy załamani, pani celiaczka chyba tylko pieczywa nie jada i wina nie pija a tak sobie nie żałuje
Ona się sama nie może zdecydować, raz powiedziała, że ma nietolerancję, a raz, że celiakię.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Wątek jest już prowadzony tutaj: viewtopic.php?t=3904
Zamykam.
Zablokowany