czy te ceny obozów są normalne

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Magdalena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz 17 paź, 2004 17:33
Lokalizacja: Malbork

czy te ceny obozów są normalne

Post autor: Magdalena »

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie ceny obozów dla bezglutków, turnusy rehabilitacyjne są za wysokie. Chciałam wybrać się (ja bezglutek dorosły) z dzieckiem normalnym na turnus. Ceny obłędne, dla bogaczy, ale chyba większość z was należy do nich, skoro miejsca są pozajmowane. Organizatorzy robią te imprezy w luksusowych miejscach, zupełnie niepotrzebnie. To strasznie podnosi koszt.
Za cenę 800-1500 na osobę objadę pół Europy, wypatrując chińskiego żarcia lub coś z grilla.
Awatar użytkownika
JoannaW
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: ndz 18 sty, 2004 18:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JoannaW »

dla mnie też taki wydatek jest zbyt duży... niestety. Ale chociaż raz chciałabym móc puścić moją Małą na kolonie... a w przypadku Jej choroby, tylko TAKIE DROGIE wchodzą w grę. W tym roku czeka nas I Komunia Św. a potem same jedziemy nad morze. Kolonie dla bezglutków??? - byc może w przyszłym roku...
Pozdrawiamy
Joanna i Natasza

Obrazek
Awatar użytkownika
Jolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 12:45
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Jolka »

Koszt jest faktycznie straszny , ale w przypadku dzieci mozna sie starac o częsciowa refundację i wtedy wycgodzi cenowo przyzwoicie .Ale ceny jedzenia bezglutenowego tez wala na nogi.Wystarczy spojrzec na sklepik .
Prowokacja własnie sie zaczeła !
agama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob 11 wrz, 2004 11:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: agama »

a gdzie mozna znalezc oferty takich kolonii? do jakich miejscowosci sa wyjazdy na kolonie bezglut.?
Aga
agastaga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: sob 29 maja, 2004 22:27
Lokalizacja: Kaczanowo

Post autor: agastaga »

Dziewczyny, nie wiem, czy za reklamę admin mnie nie pogoni :| , ale dziś w szpitalu widziałam ofertę z Gorzowa (to chyba też ze stowarzyszenia). Kolonia organizowana jest pod Pniewami w ośrodku "Posnanii", nad jeziorem. Patronem i opiekunem jest Glutenex i cena za 2 tygodnie to 650 zł. To troche taniej. Fakt: nie nad morzem czy w górach, ale zawsze to kolonia :D
Agnieszka, mama Roberta z crohnem i nietolerancją glutenu
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

kolonie dla bezglutków

Post autor: bogusia »

T P D Katowice organizuje kolonie bezglutenowe w Zakopanem- DW KASIA. Dieta super. Koszt ok. 1000 PLN . Dla dzieci śląskich dotacja z Ochrony Srodowiska i z TPD. Zapraszamy.
Awatar użytkownika
JoannaW
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: ndz 18 sty, 2004 18:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JoannaW »

turnus proponowany przez TPD Bydgoszcz kosztuje 1400 PLN
a więcej o nim tu http://www.celiakia.pl/modules.php?op=m ... =0&thold=0
Pozdrawiamy
Joanna i Natasza

Obrazek
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

to wszystko niestety drogie no bo żywność jest droga a i wymagania co do opieki są inne niż dla zdrowych
ODPOWIEDZ