Gastrolog w Krakowie

Jak sama nazwa wskazuje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
AniaW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 08 lis, 2005 11:07
Lokalizacja: Olkusz

Gastrolog w Krakowie

Post autor: AniaW »

Witam serdecznie na Forum. Jestem tutaj nową osobą. Widzę wiele ciekawych tematów. Zwracam się z prośbą o namiary na jakiegoś dobrego lekarza w Krakowie. Znalazłam na forum polecanych lekarzy, ale tylko dla dzieci, a mnie interesuje lekarz dla dorosłych. Z góry dzięki z wszelkie informacje :lol:
kotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn 21 lut, 2005 14:43
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kotek »

Ania, jeśli chodzi o cekiakie to w Krakowie zajmuje się celiakia u dorosłych lekarka w szpitalu na Śniadeckich , na gastrologii, zapomniałam jak się nazywa chyba Wcisło jak chcesz sprawdzę, ale żeby sie do niej dostać trzeba mieć skierowanie do poradni gastrologicznej i jeszcze tam powiedzieć, że chodzi o celiakie.
AniaW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 08 lis, 2005 11:07
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: AniaW »

Będę strasznie wdzięczna :lol: Ja leczyłam się w Zabrzu przez kilka lat, jednak lekarka która mnie prowadziła już nie pracuje. A muszę chyba porobić jakieś badania bo już dawno nie byłam pod kontrolą lekarza :frown: Polecasz Tą lekarkę? serdeczne podziękowania.
totalit
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr 20 lip, 2005 20:56
Lokalizacja: Zielona Góra

Lekarz dla osoby dorosłej

Post autor: totalit »

W Szpitalu klinicznym nr 1 własnie w Zabrzu od niedawna funkcjonuje poradnia dla "starszych" chorych na celiakie, prowadzi ją profesor Krystyna Karczewska. Jeżeli masz namiary to próbuj a jeżeli nie to skontaktuj się ze mną.
kotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn 21 lut, 2005 14:43
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kotek »

Przepraszam, że nie odpisałam długo nie wchodziłam na forum, jutro Ci napiszę czy na pewno lekarka tak się nazywa bo zupełnie zapomniałam. Trudno mi powiedzieć jaka ona jest bo u mnie wykluczono w końcu celiakię, więc nie mam już z nią kontaktu ale jakaś inna dziewczyna z forum ją polecała i jest u niej pod stała kontrolą.
kotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn 21 lut, 2005 14:43
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kotek »

Lekarka nazywa się Małgorzata Wcisło, robiła mi gastroskopię z pobraniem wycinka w kierunku celiakii i podobno ona zajmuje się celiakią w klinice gastroenterologii na Śniadeckich.
Sylwia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 64
Rejestracja: pn 14 cze, 2004 14:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sylwia »

Niestety generalnie do najmilszych nie należy (napisałam generalnie, bo czasem ma przebłyski).
AniaW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 08 lis, 2005 11:07
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: AniaW »

Dziękuję za wszelkie informacje. Teraz muszę załatwić skierowanie i umówić sie na wizytę bo terminy zapewne są odległe. Chyba wybiorę się do Zabrzab do prof. Karczewskiej, gdyż tam byłam leczona przez kilka lat. Pozdrawiam :wink:
gronkowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: pn 06 mar, 2006 21:20
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gronkowiec »

Rowniez polecam lekarzy z kliniki na Sniadeckich. Oprocz dr Wcislo leczyl tam rowniez dr Skulina, ktorego ja osobiscie uwazam za geniusza :) Na celiakie zachorowalem okolo 2 lata temu i przez pierwszy rok nikt nie mogl ustalic co mi jest. Najbardziej wkurzyl mnie lekarz z ul. Dlugiej - szczerze go odradzam. Wymyslil sobie chorobe (bodajrze grzybice przewodu pokarmowego) i leczyl mnie na nia i co ciekawe nie tylko mnie tylko rowniez okolo 90%pacjentow :) Po pol roku (albo roku) trafilem wlasnie do dr Skuliny i on dosc szybko zorientowal sie co mi jest. Jak bylem u niego w szpitalu to przy okazji nasluchalem sie opowiesci o wielu osobach, ktore wyleczyl z wyjatkowo nietypowych chorob wiec naprawde go polecam (zreszta o dr Wcislo tez nasluchalem sie dobrych rzeczy :) ).
Problem jest tylko taki, ze dr Skulina juz nie pracuje w klinice na Sniadeckich tylko prowadzi prywatna klinike na ul. Kazimierza Wielkiego. Wizyta jak bylem ostatnio kosztowala 40zl, ale bylo to najlepiej wydane 40zl w moim zyciu. Tak przy okazji to gastrolog z Dlugiej bierze 90zl za wizyte i "leczenie grzybicy" wiec jesli ktos woli wybrac sie do prywatnego lekarza to szczerze polecam dr Skuline.
ODPOWIEDZ