Siedlce

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

dorciap1975 pisze:czy te sklepy w Siedlcach są nadal aktualne i otwarte?
nie wiem jak ten sklep na Warszawskiej bo nigdy tam nie byłam więc się nie wypowiem ale ja zakupy robię zawsze w piątce - znaczy teraz głównie przez internet. Piątka to sklep społem na piłsudskiego. Na 3-go maja sklep już zamknięty.
bo jadę w listopadzie 2,do Warszawy
to może tam zajrzyj ciekawa jestem bardzo tego sklepu
http://www.celiakia.pl/index.php?option ... &Itemid=56

pewnie wybór super ale już ceny mniej. W piątce są przyzwoite ceny nie zdzierają :D
Ostatnio zmieniony pt 08 paź, 2010 09:30 przez gosia888, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

Na ulicy pułaskiego powstała apteka całodobowa, niedaleko kina sojusz. Taki wielki zielony krzyż świecący jest. W tej aptece są produkty bezglutenowe firmy schar :) :) :) :)
Obrazek
Agata23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 21:27
Lokalizacja: Zuzułka

Post autor: Agata23 »

czy ma ktoś aktualne wiadomości czy w Siedlcach jest jakiś sklep z żywnością bezglutenową,mieszkam niedaleko a więc bym napewno tam zajrzała bo tak zamawiam przez internet ale wiecie jak to jest za przesylkę trezba płacić a wszystko co chce nie ma w jednej firmie a tak może by bylo w sklepie .Prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

piątka dalej jest aktualna. To sklep społem na piłsudskiego na przeciwko urzędu miasta. To jest normalny spożywczy ale mają duży wybór.
Ja teraz kupuję głównie przez internet - no bo mieszanki wieloziarnistej do chleba 0,5kg ciężko mi było zdobyć. Ale na szybko to do piątki jadę.

W stokrotce też trochę jest tych produktów. No ale dużo mniej niż w piątce.
Agata23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 21:27
Lokalizacja: Zuzułka

Post autor: Agata23 »

Gosia a dostane tam przyprawe bezglutenową do zupy i pasztecki Majka?a tam te produkty to są tylko jednej firmy czy nie tylko?pytam się bo jak by byl tak w miare zaopatrzony to nie musialabym zamawiać przez internet.Głównie mnie interesuj ta przyprawa,paszteciki,oczywiście chleb,jakieś słodycze.a czy dostane tam jakąś wędline bezglutenową np.firmy konspol lub innej,a wogóle orientujesz czy w siedlcach dostanę gdzieś ta wędlinę bezglutenową?
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

Agata23 pisze:a wogóle orientujesz czy w siedlcach dostanę gdzieś ta wędlinę bezglutenową?
w lidlu na starowiejskiej. Ja przerzuciłam się i tylko u nich jem. Poczytaj sobie
viewtopic.php?t=4281&start=0
Agata23 pisze: przyprawe bezglutenową do zupy i pasztecki Majka?
nie mam pojęcia. ja teraz już takich zakupów tam nie robię. Głownie mają bezglutenu ale glutenexu też mają. Schara chyba nie mają. Chleb ja kupowałam smak życia. Słodycze też mają.
A co do pasztetów ja kupuje profi jest w normalnych sklepach i nie ma glutenu
Obrazek
Obrazek
Agata23
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 21:27
Lokalizacja: Zuzułka

Post autor: Agata23 »

Gosia dzieki za wiadomość a mogłabyś mi podać jeszcze gdzie dostane ten pasztet z profi?a jest on może tam w piątce to bym za jednym raz i go kupiła.
ja tych pasztetów szukałam na Węgrowie i Sokołowie i nigdzie nie ma tych dworskich są tylko wielkopolskie i dlatego ja zamawiam te,, Majka" a powiem szczeże że wolałabym te z profi bo je się i bardziej opłaca.
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: gosia888 »

Agata23 pisze:Gosia dzieki za wiadomość a mogłabyś mi podać jeszcze gdzie dostane ten pasztet z profi?
wiesz w Siedlcach to nie wiem :oops: bo ja jakoś tak je nie kupuje nałogowo, w takim zwyczajnym sklepie w Skórcu go kupowałam, albo w Warszawie też małym. Więc się trafiają. A ostatnio jakoś pasztetów nie jem więc nie wiem. W sobotę jak będę w jakimś supermarkecie to zerknę. Tak strzelam że w stokrotce mogą być bo ten sklep dobrze zaopatrzony przy okazji jest tam też trochę bezglutenowych rzeczy ale nie dużo.

A w piątce też możesz się zapytać, chociaż one nie są na półce bezglutenowej tylko w normalnym dziale.
Obrazek
INTER-DIET
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 07 sty, 2015 00:54

Re: Siedlce

Post autor: INTER-DIET »

Witam,
Miło jest nam poinformować że w Siedlcach powstał nowy sklep z żywnością bezglutenową:) który nazywa się INTER-DIET. Nasz sklep z żywnością dietetyczną, oferuje przede wszystkim produkty bezglutenowe, bezmleczne (przeważnie bez laktozy), bez cukru (czyli dla diabetyków, posiadamy produkty z ksylitolem), bez jaj, bez soi, bez skrobi pszennej, bez czekolady oraz PKU. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy mają jakikolwiek problem z alergią i różnego typu alergenami. Staramy się wybierać produkty, które są od znanych i pewnych firm, które mają doświadczenie i zajmują się specjalną produkcją produktów dietetycznych. Naszymi dostawcami są sprawdzone i wyspecjalizowane firmy Polskie oraz zagraniczne. Wiedząc jak ważny jest każdy gram oraz mililitr żywności czy napoju, staramy się wybierać produkty, które mają specjalne atesty i certyfikaty.
Jesteśmy sklepem internetowym, który oferuje produkty na stronie www.inter-diet.pl Współpracujemy z różnymi instytucjami takimi jak przedszkola, żłobki, szkoły, firmy, którym dostarczamy żywność dietetyczną. Prowadzimy także sprzedaż naszych produktów przy ulicy Sokołowskiej 74 na I piętrze w Siedlcach. gdzie mieści się nasz magazyn i sklep. W tym magazynie możliwy jest odbiór produktów zamówionych przez internet oraz można bez problemów coś kupić.
Staramy się dopasować produkty do klienta, więc jeśli ktoś nie znajdzie wybranego produktu to prosimy o informację, żebyśmy mogli sprowadzić produkt dla Państwa.
Zapraszamy do współpracy:)
Pozdrawiamy
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

Ostatnio wchodziłam na stronę www.inter-diet.pl i mieli tylko chleb :/
INTER-DIET
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 07 sty, 2015 00:54

Re: Siedlce

Post autor: INTER-DIET »

W naszej ofercie mamy ponad 10 rodzajów chleba i około 250 innych produktów, które są bezglutenowe oraz nie zawierają innych alergenów takich jak: mleko, cukier, jaja, soja, skrobia pszenna, czekolada. Zależy nam na oferowaniu produktów sprawdzonych oraz takich, które posiadają certyfikaty. Obecnie poszerzyliśmy naszą ofertę o certyfikowane bezglutenowe produkty BIO m.in. kaszę jaglaną i gryczaną, siemię lniane brązowe i złote, sezam, fasolkę mung, pochodzące z zagranicznej produkcji, a także niesiarkowane suszone daktyle, wiórki kokosowe, pomidory suszone i wiele innych.
W razie problemów ze znalezieniem produktów, które Państwa interesują, prosimy o kontakt mailowy sklep@inter-diet.pl lub telefoniczny.
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

A czy kiełbaski jakieś będą w Państwa sklepie? bo grillowy sezon się zbliża i chciałabym chociaż z jeden rodzaj kiełbaski który by się nadawał do smażenia lub na grill. Pozdrawiam! :) Celiaczka od stycznia i oczywiście Siedlczanka
INTER-DIET
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 07 sty, 2015 00:54

Re: Siedlce

Post autor: INTER-DIET »

Na tą chwilę nie ma możliwości zakupu kiełbasek. W planach jest rozszerzenie produktów o żywność, którą trzeba chłodzić, tylko musimy dostosować warunki techniczne do wymagań Sanepidu:( Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.inter-diet.pl , na której wszystkie nowości są od razu umieszczane.
Awatar użytkownika
gosia888
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: sob 11 mar, 2006 14:18
Lokalizacja: Siedlce

Re: Siedlce

Post autor: gosia888 »

Wrzosek76 ja kupuję kiełbasę śląską w biedronce bezglutenową. 500g kosztuje 8zł i jest super.
Obrazek
wrzosek76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr 11 mar, 2015 17:16

Re: Siedlce

Post autor: wrzosek76 »

Dziękuję Ci Gosiu 888. :) Nie mogę jeszcze się do końca odnaleźć w tej diecie. Mam nadzieję, że uda mi się przed świętami tę kiełbaskę śląską w Biedronce zakupić, miałabym też do koszyczka. U nas Biedronek coraz więcej... :)
ODPOWIEDZ