Katowice

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

A knajpka, restauracja jakaś ale taka z pierogami jest już coś????
solaris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012 16:37
Lokalizacja: Katowice

Post autor: solaris »

W e.leclercu jest dosyć duży wybór: są mąki, chleby, bułki wyroby cukiernicze z bezglutenu, schara, są także wędliny oraz piwko dla dorosłych. Można również przesyłać emailem swoje sugestie w sprawie powiększenia oferty.
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

A gdzie jest ten sklep i jakie piwko tam mają, bo w sobotę mam grila:)
solaris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt 25 wrz, 2012 16:37
Lokalizacja: Katowice

Post autor: solaris »

E.leclerc Katowice Ochojec ul. Jankego 15d :)
tareczka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr 27 mar, 2013 20:04
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tareczka »

czy ktoś wie czy gdzieś może przerzucono ten sklep który był na Pocztowej ? bo został zamknięty do odwołania,przeniesiono,zlikwidowano całkowicie ?
Ela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz 17 lip, 2011 20:17
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Ela5 »

Byłam w tym sklepie na początku czerwca,był otwarty.Czyżby się coś zmieniło?Pozdrawiam cieplutko. :)
tareczka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr 27 mar, 2013 20:04
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tareczka »

Ela5 pisze:Byłam w tym sklepie na początku czerwca,był otwarty.Czyżby się coś zmieniło?Pozdrawiam cieplutko. :)

nie,to ja mam stare info,bo ostatnim razem jak tam byłam to zamykano go,myślałam że już nie otworzą go :) więc jutro się tam wybiorę :)
Ostatnio zmieniony pn 01 lip, 2013 09:20 przez tareczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Fiomen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 05 paź, 2013 19:54
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fiomen »

Witam
W Katowicach na ulicy Piotrowickiej 25 (róg z Poleską) powstał mały ekologiczny sklep LUBCZYK, w charakterystycznej jasno drewnianej oprawie. Jestem współwłaścicielem oraz osoba cierpiąca na nietolerancje glutenu. Mamy bogata ofertę Bezglutenu i Schara. Cen szczerze mowić nie porównywałam jeszcze, mam nadzieje ze sa konkurencyjne. Zamówiłam nawet pierogi ruskie, kluski śląskie, kopytka i sama to tez próbowałam bo w żadnym sklepie nie widziałam takiej oferty. Całkiem smaczne. Mamy tez próbki demonstracyjnie makaronów ciastek i pieczywa. Mam nadzieje, ze dotrę do osób zainteresowanych jak nie, to będę miała co jeść w najbliższych miesiącach :-)
leonarda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn 07 paź, 2013 20:22
Lokalizacja: Katowice

Post autor: leonarda »

Dzięki za wiadomość ! :)
IlonaS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt 01 cze, 2012 18:04
Lokalizacja: Katowice

Nowy sklep z żywnością bezglutenową w Katowicach!

Post autor: IlonaS »

Serdecznie zapraszam do nowego sklepu z żywnością bezglutenową - ul. Teatralna 6/1 Katowice
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
meggy
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 51
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 10:25
Lokalizacja: Śląsk/Wrocław

Post autor: meggy »

Polecam sklep na Teatralnej 6/1. Duży wybór, przystępne ceny.
W Kuchniach Świata w Galerii Katowickiej można kupić mrożonki firmy Schar.
"Świat pełen jest osób pilnujących własnych przywilejów i cudzych obowiązków"
azozrb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt 13 gru, 2013 19:34

Re: Katowice

Post autor: azozrb »

W Galerii Katowickiej polecam odwiedzić sklep Organic - poziom nr 0. Wiele produktów Bezglutenu, Balvitenu i przede wszystkim firmy Schar. Z tego co wiem, do końca grudnia cały asortyment 20 % taniej. Gdy tylko jestem w galerii, schodzę na dół po coś do przekąszenia ;)
artiba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 07 lut, 2014 20:15

Re: Katowice

Post autor: artiba »

Nadal polecam sklepik TPD na Pocztowej, od lat tam kupuję, zamowiam tam wszystko przez telefon i czeka na mnie:) no i zawsze fachowe porady - sprzedaje osoba, ktora sama ma takie problemy jak my, a o taką zyczliwość trudno w "normalnym" sklepie. No i ceny niskie.
mają też super wędliny, zawsze świezutkie i prawdziwe ekologiczne jajka, też w dobrej cenie.
Bylam też raz na Teatralnej, nowy sklep, niby tanio ale oszukanno mnie:(
mateuszpi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 19 mar, 2014 12:35

Re: Katowice

Post autor: mateuszpi »

W sklepie na teatralnej nie robię systematycznych zakupów jednak kilka razy w miesiącu tam bywam. Zawsze bardzo miła obsługa, zorientowana i doradzająca. Dużo dobrego i sprawdzonego towaru, dobra lokalizacja. Możliwość zamawiania towaru, która bardzo często się przydaje. Ogólnie bardzo polecam. Słyszałem że ruszyła również sprzedaż internetowa sklepu na stronie internetowej. Nie miałem okazji testować ale na pewno spróbuje.

pozdrawiam
Mateusz
Zapraszam do sklepu http://www.sklepbezglutek.pl nie jest mój, ale bywam w nim i szczerze polecam.
mateuszpi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 19 mar, 2014 12:35

Re: Katowice

Post autor: mateuszpi »

apropo powyższej wiadomości, sklep on-line jest i działa coraz prężniej. www.sklepbezglutek.pl

jest nawet oferta uczestnictwa w zorganizowanych koloniach. Cena wyjazdu przyzwoita.
Zapraszam do sklepu http://www.sklepbezglutek.pl nie jest mój, ale bywam w nim i szczerze polecam.
ODPOWIEDZ