Stoiska z żywnością bezglutenową w marketach

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

ALMA

Post autor: agadenver »

właśnie oglądam ofertę z Almy i mają tam teraz na promocji Extra uniwersalny koncentrat mąki bezglutenowej 0,5 kg i Koncentrat ciasta biszkoptowego bezglutenowego 0,4 kg w cenie 4,79 zł.
http://www.almamarket.pl/pages/page15_2.jpg

Uwaga gratis gwiazdka - czyli dotyczy tylko wybranych delikatesów - jakich nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony sob 04 gru, 2010 07:28 przez agadenver, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Sporo produktów widziałam w Galerii Kazimierz (Kraków), myślę też, że w głównej Almie na ul. Pilotów tym bardziej powinny się znaleść produkty bg, ale osobiście nie sprawdzałam.
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: agadenver »

A propo tej gwizdki np we Wrocławiu w Almie w Renomie jest tylko w promocji Koncetrat Ciasta Biszkoptowego. W Arkadach - Ekstra Uniwersalny Koncentrat Mąki bg. Trzeba sprawdzać ceny w czytniku wg mnie najlepiej
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Czy ktoś wie, czy w Kuchniach Swiata w Krakowie (Galeria Krakowska) są bezglutenowe produkty? Kiedyś były dostępne Schar'a i bodajże Glutano, ale ceny były baaardzo wysokie i chyba z nich zrezygnowali.
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Kuchnie Świata

Post autor: agadenver »

Nie wiem jak jest w Krakowie, ale we Wrocławiu Schar jest i ceny są jak najbardziej przystępne :)
Ostatnio zmieniony ndz 05 gru, 2010 12:00 przez agadenver, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

misia, nie zaglądałem tam, bo ceny były wysokie z tytułu umiejscowienia sklepu w Galerii Krakowskiej. Byłem tam tylko raz, ze 2 lata temu, kiedy robili wyprzedaż makaronów Glutano. O ile dobrze pamiętam właśnie wycofywali się z asortymentu BG, więc pewnie już takiego nie mają, ale nie wiem na 100%.
smutasek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010 16:08
Lokalizacja: kraków

Post autor: smutasek »

w galerii krakowskiej jest sklep z art. bezglut. jest on na -1 ale niepamietam jak się nazywa.ale ceny s,a dosyć wysokie
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Organic
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
pawelski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: wt 16 lut, 2010 19:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pawelski »

Jezeli chodzi o alme w Krakowie - jest jeszcze nowa przy ul. stanczyka (widoczna i mozna skrecic w nia z ul. armii Krajowej).
Z bg sa TYLKO dwa rodzaje makaronu i jakies ciastka, za to calkowity brak chlebów bg :|.
Czyli beznadzieja.
"Prawda jest tylko jedna i prawda zawsze leży... tam, gdzie leży "
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Byłam wczoraj i osobiście sprawdziłam. Niestety w Kuchniach Swiata w G. Krakowskiej nie ma bg produktów. W sklepie Organic Farma Zdrowia są ale oczywiście hiper drogie.
Wczoraj zrobiłam więc zapas ciastek i grissini z Schara w Carrefourze w Galerii, trzeba tylko sprawdzać datę ważności, bo zdarza się czasem coś przeterminowane :039: ja zawsze sięgam głęboko w półkę, bo tam najczęściej układają te z dłuższą datą ważności ;)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Jeśli chodzi konkretnie o Kraków, to jest parę innych miejsc, w których sprzedawane są produkty BG, nie muszą to być hipermarkety :)
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

W Tesco w Krakowie na Kapelance pojawiło się pieczywo firmy Balviten na stoisku ze zwykłym pieczywem.

Kolejka do działu obsługi klienta była porażająca, stąd nie mam bliższych informacji czy asortyment będzie powiększony, czy też jest to jakaś testowa akcja. Napiszę więcej jak się czegoś dowiem.

Piszę, bo uważam, że dostępność produktów w marketach jest dla nas o tyle ważna, że pozwala w sytuacji awaryjnej i to o późnej porze zaopatrzyć się w niezbędny chlebek itp. :)
ps. tesco na kapelance jest czynne 24h na dobę :D
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: agadenver »

w tesco we wrocławiu, dokładnie bielany wrocławskie również chleb dostępny.
w magnolii nie widziałam, marino - nie mam pojęcia jak tam to wygląda.
Awatar użytkownika
agadenver
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: pn 19 maja, 2008 19:47
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: agadenver »

Simply Market - Wrocław, Hubska - dostępne chleby z Balvitenu (wcześniej były tylko z Bezglutenu)
Awatar użytkownika
titrant
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2152
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 18:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: titrant »

Simply w Krakowie, Mackiewicza 17. Widziałem tam jakieś chleby bg, ale dokładnie jakie nie wiem, bo się nie interesuję.
[tutaj to tylko moja opinia: na tym forum wydaje się, że głównie ja uważam, że gluten to śmiertelna trucizna i jej rzucenie powinno nastąpić choćby na podstawie lepszego samopoczucia]
ODPOWIEDZ