Tarnów

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

lotsy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw 22 sty, 2004 13:53

Tarnów

Post autor: lotsy »

Ul. Narutowicza - sklep z tzw. zdrową żywnością (parę kroków od budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowie w kierunku do dworca). Jeżeli chodzi o dostępność pieczywa bezgl. i asortyment to bez porównania wiekszy niż w Krakowie na Zamenhoffa (pieczywo bezgl. + słodkie wypieki itd), duży asortyment produktów do pieczenia (różne mąki).
mamimo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: śr 21 sty, 2004 20:03
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mamimo »

W Tarnowie jest jeszcze jeden sklep ze zdrową żywnością - na ul. Słonecznej -tam zaopatruję się dla syna. Jest tańszy od sklepu na Narutowicza, ale i asortyment uboższy. Skrobię tam mają :) Chleb na stanie tylko ten zwykły, ja zamawiam niskobiałkowy. Na Narutowicza kawałek drogi, ale i tak wolę Słoneczną :)
Pozdrawiam, Monika, mama Kubusia (06.02.2008), Michałka (ur. 26.03.2002) i Maksia (ur. 14.02.2000)
mamimo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: śr 21 sty, 2004 20:03
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: mamimo »

W Zenicie (Delikatesy na dole) otwarto nowe stoisko ze zdrową żywnością. Dla bezglutków sporo propozycji. Ceny całkiem całkiem :)
Pozdrawiam, Monika, mama Kubusia (06.02.2008), Michałka (ur. 26.03.2002) i Maksia (ur. 14.02.2000)
Kati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw 20 sty, 2005 15:43

Tarnów

Post autor: Kati »

Polecam wszystkim sklep "Pszczółka" na ulicy Narutowicza. Myślę,że ceny są nawet przyzwoite. Obsługa jest miła i fachowa (zwłaszcza dla takich nowicjuszy jak ja). Duży wybór i dobra jakość.
P.S. w Bochni równiez jest sklep z żywnością dla bezglutenowców, jednak nie ma tak dużego asortymentu. "Netti" przy ulicy Trudnej. Cieplutko pozdrawiam!! Kati. :D
Kati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw 20 sty, 2005 15:43

Post autor: Kati »

To jeszcze raz ja! :D Tam gdzie mieszkam (taka mała miejscowość niadaleko Bochni) czasem do sklepu przywożą pieczywo kukurydziane, a konkretnie bułeczki. Smakują tak jak zwykłe, ale nie zawieraja glutenu. Są droższe od zwykłych i sprzedawane po cztery. Mama zamawia je dla mojego chłopaka. Sprawdzone!
bozena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 06 cze, 2006 19:25
Lokalizacja: grudna dolna

Post autor: bozena »

Witam jestem mama 11 nastoletniego synka najprawdo podobnie musi byc na diecie bezglutenowej pozdrawiam wszystkich :lol:
Awatar użytkownika
UlotnaChwila2005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sob 19 lip, 2008 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: UlotnaChwila2005 »

Tarnowianie, a wiecie, że na Narutowicza w "Pszczółce" przyjmuje Pani Stasia, która przeżyła śmierć kliniczną i "widzi" ludzkie choroby, prześwietla jak rentgen? Możecie się śmiać (też się śmiałam), ale w końcu rodzina mnie wyciągnęła(bo jak znajomi mówili- nie wierzyłam!) i wyszłam z płaczem od niej? Wystarczyło jej 10 s żeby powiedzieć, że mam chore nerki, problemy z trzustką, że pękają mi naczyńka na nogach, że mam słabą krzepliwość, że serducho ma przyspieszoną akcję i przede wszystkim to ona mi powiedziała, że ja przecież jestem bezglutenowcem... i zaczęłam badania od serca i nerek. wszystko się niestety potwierdziło, nawet nazwa bakterii jaką wykryła. Moja mama też była i wyszła jeszcze w większym szoku niż ja. Uwierzcie NIE WIERZYŁAM!! Wizyty są u niej za darmo!

ZJEżDZAJą DO NIEJ LUDZIE Z CAłEJ POLSKI! I KOLEJKI Są ZAZWYCZAJ DUZE BO PRZYJMUJE W ODPOWIEDNICH GODZINACH!
Ostatnio zmieniony sob 19 lip, 2008 15:36 przez UlotnaChwila2005, łącznie zmieniany 1 raz.
"Czymże jest człowiek w przyrodzie? - Nicością wobec nieskończoności, wszystkim wobec nicości, pośrodkiem między niczym a wszystkim..."
Awatar użytkownika
kfiatek
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 824
Rejestracja: czw 22 lip, 2004 11:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kfiatek »

Bardzo proszę trzymać się tematu! Przypominam - wątek jest o sklepach z żywnością bezglutenową w Tarnowie.

Moderator
"Denerwować się - to karać własne ciało za głupotę innych"
Awatar użytkownika
UlotnaChwila2005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sob 19 lip, 2008 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: UlotnaChwila2005 »

ups.. :( tak czy owak polecam sklep na Narutowicza. Wiem, że jeśli nie mają jakiegoś produktu wysyłają paczkę na podany adres.
"Czymże jest człowiek w przyrodzie? - Nicością wobec nieskończoności, wszystkim wobec nicości, pośrodkiem między niczym a wszystkim..."
Rikiz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 23 sie, 2008 23:47
Lokalizacja: Tarnow (Londyn)

Post autor: Rikiz »

Tez bylem sceptycznie nastawiony za pierwszym razem, ale musialem skapitulowac...i teraz z perspektywy czasu (mineło ok. 8 lat) musze powiedziec, ze sprawdza sie to co zdiagnozowała..

[ Dodano: Nie 24 Sie, 2008 00:04 ]
A Ty Ulotna Chwilo jestes jak na 20-sto latke bardzo schorowana..jezeli masz problemy z serduchem i nerkami to nie szpikuj sie tabletkami bo jestes bardzo mloda...sprobuj zrobic sobie detox organizmu, taka kuracje oczyszczajaca z wszelkich toksyn, kamieni, zółci ...kuracje sa proste głównie polegajace na piciu sokow no i poszczeniu przez pewien czas...polecam Michała Tombaka i jego ksiazki na ten temat...a poza tym to nie ma jak miod, pylek kwiatowy, pierzga, koenzym Q10,tran,Ginkgo Biloba,Balsam Kapucynski przy takim arsenale i odpowiedniej diecie tzn. mniej jesz jestes zdrowsza zadne licho Cie nie wezmie :D Pozdro od Tarnowianina...
Awatar użytkownika
Tomkus
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 615
Rejestracja: pn 08 gru, 2008 12:38
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Tomkus »

Ta "Pszczółka" przy Narutowicza to asortyment ma dość duży, ale czy większy od krakowskiej " Natury" to nie byłbym tego pewien... Chyba że było tak kiedyś...? Niemniej jednak sklep godny polecenia bezglutenowcom :).
Ostatnio zmieniony pt 26 sie, 2011 19:25 przez Tomkus, łącznie zmieniany 1 raz.
O, nie chcieć, o i nie móc umrzeć chociaż nieco!
Wszystko wypite! Ty tam, nie śmiej się z mych żali!
Wszystko, wszystko wypite! zjedzone! - Cóż dalej?

/Paul Verlaine/
Damian Oręczak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz 23 gru, 2007 13:50
Lokalizacja: Kielce/Mielec

Post autor: Damian Oręczak »

Alma Tarnów - piwo bezglutenu DAURA, Wędliny Konspol, Jogurty Magda Priobiotyk
bacowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013 12:00
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: bacowka »

Tarnów:
Bacówka Towary Tradycyjne - ul. Asnyka 8
Bacówka Towary Tradycyjne - C.H. Max

Sklep Internetowy (dowóz na terenie miasta GRATIS!):

www.bacowkasklep.pl
Monikaem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 28 maja, 2015 16:31

Re: Tarnów

Post autor: Monikaem »

Cześć,
Daję znać o nowym sklepie ze zdrową żywnością w Tarnowie - Konfiturka Zdrowe Delikatesy. Otworzony zaledwie kilka dni temu :) Mamy też cały regał bezglutenowy, mnóstwo mąk roślinnych, wyrobów z amarantusa, jaglanych, gryczanych. Wpadnijcie do Konfiturki, sprawdźcie ceny, zobaczcie czego Wam brakuje, co by można jeszcze ulepszyć, dopracować, sprowadzić. Jesteśmy na ul. Krakowskiej 25, wejście między księgarnią a biurem Mądeltrans. Czekamy na Was z niecierpliwością :)
http://www.konfiturka.pl
Kozaczok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 01 lip, 2015 18:31

Re: Tarnów

Post autor: Kozaczok »

Witam Wszystkich serdecznie :)
Jesteśmy pizzerią i firm kateringową , mamy w swojej ofercie głównie obiady pizze i dania na dowóz o klienta .
Od dnia dzisiejszego wprowadzamy potrawy bezglutenowe i pizze na cieście wyrabianym z mąki bezglutenowej ,
Oprócz tego ,że ie używamy kostek rosołowych , nie używamy wegety ani mikrofalówki chcielibyśmy aby osoby na specjalnej diecie również mogły korzystać z naszych usług i smakować nasze potrawy .
W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji 14 688-99-22
Jeśli jest w Tarnowie miejsce gdzie moglibyśmy dotrzeć do wszystkich zainteresowanych będę wdzięczna za o
informacje,
Serdecznie pozdrawiam
Joanna
ODPOWIEDZ