Poznań

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gosiamarcinkowska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn 29 paź, 2007 19:14
Lokalizacja: Poznań

Post autor: gosiamarcinkowska »

Agniesia sklep o którym mówiłaś tzw Kłosek został przeniesiony z ulicy 28 Czerwca 1956 na ulice Śikorskiego , niestety nie pamiętam numeru domu . Powiększyli swój asortyment o produkty jakieś włoskiej firmy . Pozdrawiam Gosia
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

W Poznaniu w sklepie na ulicy Zeylanda pojawiły się produkty Bezglutenu oraz Schar.

Poza tym wędliny bezglutenowe z Żywca "Zawsze dobre" są dostępne w Poznaniu w Makro oraz w delikatesach "Alka" na oś. Jagiellońskim 130 A.
Obrazek
MJ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 14 lut, 2008 16:31
Lokalizacja: Bydgoszcz/ Poznań

Post autor: MJ »

Ja kupuję zwykle w Starym Browarze przy Piotrze i Pawle na poziomie -1 w sklepie sieciowym Organic, jest duży wybór słodyczy :)
Awatar użytkownika
elevinka86
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 62
Rejestracja: śr 21 lis, 2007 16:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: elevinka86 »

Hej!!! też polecam sklepik w Starym Browarze Organic:)
Chwytaj dzień :)))
nawet ten na diecie :P

Obrazek
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

W Makro w Poznaniu można dostać wędliny z przekreślonym kłosem z Żywca "Zawsze Dobre" (m.in. Kiełbasę śląską, Frankfurterki parzone, Kabanosy, Kiełbasę białą parzoną, Kiełbasę żywiecką) oraz Polędwicę Kasi firmy "Konspol", również z napisem produkt bezglutenowy. Polędwica Kasi jest pakowana w duży blok.

[ Dodano: Nie 27 Kwi, 2008 21:57 ]
Poza tym w delikatesach Alma w Starym Browarze na półce ze zdrową żywnością można dostać bezglutenowe kostki rosołowe, bulion, makarony 3Pauly, makarony Scotti i mąkę kasztanową.
Obrazek
son3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 19:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: son3 »

Był ktoś z Poznania już w Carrefourze? Ciekawią mnie ceny i ilość dostępnych produktów Schara. W Poznaniu są chyba w 3, na Szwedzkiej, w Galerii Pestka i na Góreckiej zgadza się?
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

Jeszcze jest na os. Kosmonautów - wybieram się i wybieram i wybrać nie mogę...... ;)
Asia
son3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 19:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: son3 »

Wdług listy zamieszczonej na stronie stoważyszenia w Poznaniu są tylko w 3 sklepach...
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

co nie zmienia faktu że sklep tej sieci mieści się po drugiej stronie ulicy :)
Asia
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

son3 pisze:Był ktoś z Poznania już w Carrefourze?
Tak, byłam na Szwedzkiej, na Franowie. Ceny wysokie, co mnie zmartwiło, ale wybór duży. Produkty nie znajdują się przy zdrowej żywności, tylko na niskiej półce, przy stoisku z oliwkami, żeby kogoś nie zmyliło ;)

W Carrefourze są również produkty Valsoia- desery, krem czekoladowy bezmleczny (smakuje jak mleczna Nutella), mleko.
Valsoia pojawiła się również w Almie.
Obrazek
son3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 19:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: son3 »

Byłam w tym w Galerii Pestka. Wybór nie duży: po jednym rodzaju makaronu i mąki, za to ciastek było więcej :P Co do cen to się zgodze niskie nie były. Ale zdenerwował mnie fakt że mimo iż były w dziale ze zdrową żywnością ekspedientka pierwsze słyszała o takiej firmie i zaprowadziła do produktów jakiejś innej w dodatku glutenowej! Całe szczęście było obok :029:
Awatar użytkownika
Phileo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob 25 paź, 2008 18:55
Lokalizacja: Luboń

Nowy Sklep!

Post autor: Phileo »

Agniesia pisze: Znalazłam jeszcze jeden adres w Poznaniu:
KŁOS Sklep z Żywnością Bezglutenową Maria Matuszak
ul. 28 Czerwca 1956r. 150
Po pracy pojadę go sprawdzić :-) Już sprawdziłam, mały wybór mają.
Byłam chyba we wszystkich sklepach w centrum i na Podgórnej i na Fredry, na Zeylanda też i muszę przyznać, że najtaniej i spory asortyment mają w tym ostatnim
:!: :!:
Kłosik niestety splajtowal, ale mam dobrą wiadomość dla fanów p.Ewy (sprzedawczyni) swoimi silami otworzyła swój własny sklep ze zdrową żywnościa w tym także bezglutenowa, oraz dla diabetyków alergikow i wegetarian, ma wiecej towaru. Z bezglutenowej ma cały duzy regał. Polecam sklep odnowiony poczujecie sie komfortowo :)
Sklep znajduje sie na ulicy Głogowskiej 68 na Łazarzu w podwórzu, szyld jest żółty. Znalazlam jakies ogloszenie, z mapa

http://l.pl/adres/milo-sklep.html

Pozdrawiam :!: :!: :036:

[ Komentarz dodany przez: Rafal_tata: Nie 26 Paź, 2008 22:28 ]
Poprawione tagi. Proszę nie kolorować tekstu.
Ostatnio zmieniony ndz 26 paź, 2008 22:27 przez Phileo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Całkiem niedaleko tego sklepiku (którego jeszcze nie widziałam) jest City Park, na ul. Wyspiańskiego 26. Tam w Kuchniach Świata można nabyć produkty Balvitenu. W Almie natomiast (również w City Parku) produkty Bezglutenu, produkty Valsoia (krem czekoladowy bg dla bezmlecznych) oraz płatki kukrydziane Whole Earth.
Ktoś z bezglutenowców poznańskich zagląda do tej Almy?
Ostatnio zmieniony pn 27 paź, 2008 22:13 przez Nastka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
son3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 19:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: son3 »

Ja zaglądam do tej Almy czasami po szkole bo to po drugiej stronie ulicy xD ale szczerze mówiąc nie rozglądałam się za bardzo za czymś bezglutenowym, dzięki za informacje bo zdarza mi się zapomnieć śniadania i jestem skazana na głodówkę ;)
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Od jakiegoś czasu w radiu reklamują sklep z żywnością bezglutenową:
Ekoland na ul. Mickiewicza 33 czynny całą dobę :)
Obrazek
ODPOWIEDZ