Gdynia

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

Zeszły tydzień spędziliśmy w Gdyni, mieszkaliśmy na Starowiejskiej, gdzie jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep Lewiatan - cały regał pełen mąk, makaronów, ciastek, kisieli, wafelki itp, plus dwie półki pieczywa Bezglutenu i Glutenexu, dostawy co czwartek. Po drugiej stronie ulicy restauracja Trio - jedzenie ok, bardzo miła i zorientowana w temacie obsługa. Można było nic ze sobą nie brać, tylko naprawdę wypoczywać :)
mama Krzysia (13 lat) zdiagnozowanego 16.03.2009
,,...co dla jednego pokarmem, to dla drugiego trucizną" (Lukrecjusz)
bettan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob 12 sie, 2006 12:22
Lokalizacja: hiszpania

Post autor: bettan »

W piekarnii Szydlowski na ul.Swietojanskiej sprzedaja chleb,ktory jak twierdza jest bezglutenowy,kukurydziany......kroja go w tej samej maszynce jak wszystkie inne chleby :zdziw: ,cena 2.50 za bochenek :galy: .......tylko pani ekspedientka powiedziala mi,ze jest tam 10%maki pszennej :zdziw: przyjelam,ze nie znajac tematu mowi o bezglutenowej mace-skrobii pszennej........wieczorem zrobilam sobie kanapke z w/w chlebka......byl b.dobry ale jakos dziwnie sie czuje......typowe objawy po zjedzeniu glutenu......bol w dole brzucha,zgaga,odbijanie sie........czy ktos kupowal ten chlebek w tejze piekarnii?
bettan
Awatar użytkownika
nula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 164
Rejestracja: pn 23 paź, 2006 21:00
Lokalizacja: Jazgarzewszczyzna

Post autor: nula »

Wyrzuć ten chleb od razu. On się nie nadaje dla osób na diecie bezglutenowej!

Poproszę dziewczyny z oddziału trójmiejskiego o interwencję.
Obrazek
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

My dzisiaj odwiedziliśmy Bio Way bardzo mi smakowało dania oznaczone przekreślonym kłosem obsługa zorientowana w temacie. Spory wybór była i pieczeń z soczewicy, tarta, placki, zapiekanka z ziemniaków i ryż z jabłkami chyba coś pominęłam a i dwa rodzaje zupy serowa (przepyszna) i kalafiorowa też dobra tylko ja akurat kalafiorowej z natury nie lubię ;) Jadąc do Gdyni nie trzeba brać jedzenia ze sobą bo już sporo punktów odkryłam dla bezglutków :)))
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
GUTEK
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: ndz 24 wrz, 2006 17:12
Lokalizacja: SIERADZ

Post autor: GUTEK »

Justyna1982 pisze:... Jadąc do Gdyni nie trzeba brać jedzenia ze sobą bo już sporo punktów odkryłam dla bezglutków :)))
Możesz wymienić te punkty?
Na diecie od 15.03.2011
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Jasne :) Dla mnie to przede wszystkim sklep na placu krakowskim chyb anazywa się żółty cesarz albo należy do ich sieci (wybór ogromny gdybym miała taki u mnie w domu nie robiła bym zakupów przez internet) Jak czegoś nie ma sprowadzają :) w realu chleby i podst. produkty, na ul. Starowiejskiej sklep ze zdrową żywnością też mają regał bg, restauracje trio na tej samej ulicy Bio way na ul Władysława i green way tu ulic zapomniała, jeszcze byłam w jednym sklepie ale ulicy nie pamiętam do tego w Rumi w centrum gdzie jest Auchan stoisko z wędlinami bg do wyboru do koloru
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Mała korekta ja z nazw ulic to zawsze noga ten sklep jest na placu górnośląskim :))) A wczoraj odkryłam niedaleko bio way kolejny sklep ze zdrową żywnością w tym bezglutenowe produkty :))) Ta ul. Władysława nr coś ok 50 :) po tej samej stronie co bio way poruszając się w stronę realu
Aha a w bio way przetestowałam chyba już wszystkie dania bg i mój hit to ich zupa serowa i polenta. Do szczęścia brakuje mi u nich tylko coś słodkiego
Ostatnio zmieniony śr 27 mar, 2013 07:30 przez Justyna1982, łącznie zmieniany 1 raz.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
Awatar użytkownika
rafjas
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: czw 27 maja, 2010 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdynia

Post autor: rafjas »

Hello !
Znajomy trafił do Gdyni bez jedzenia i internetu :(, więc zrobiłem szybki zwiad i znalazłem 6 sklepów z produktami bg.
Mam nadzieję, że to działające sklepy (na wszelki wypadek z telefonami), podaję bo może ktoś jeszcze skorzysta.

1. Sklep ekologiczny BioSklep, tel. 587141212 ul. Filipkowskiego 2, Gdynia Wiczlino (osiedle Wiczlino Ogród)
2. Bio Świat tel. 586618496, 795152633, ul. Starowiejska 16
3. EcoSmaki tel. 587181124, ul. Władysława IV 51
4. W zgodzie z naturą tel 587144214, ul. Morska 112 A (Grabówek)
5. Organic Farma Zdrowia tel. 583452292, ul. Kazimierza Górskiego 2 (poziom 0) Centrum Riviera
6. Żółty Cesarz, tel. telefon 587100386, ul. Bytomska 22 (Plac Górnośląski)

Pozdrawiam
rafjas
Obrazek
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Gdynia

Post autor: Justyna1982 »

Z tych co wymieniłeś Żółty Cesarz super wyposażony a jak czegoś nie ma sprowadzą :) Super obsługa. Do tego w realu były chleby bg
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
PiwiarniaPoczekalnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 27 sie, 2014 19:17

Re: Gdynia

Post autor: PiwiarniaPoczekalnia »

A my zapraszamy do Sklepu piwnego i pubu Poczekalnia który znajduje się na ulicy Kilińskiego 9A w Gdyni :)
Jest to jedno z niewielu miejsc gdzie możecie napić się piwa bezglutenowego takiego jak czeski Bernardczy Hiszpańska Daura!
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony śr 27 sie, 2014 20:17 przez PiwiarniaPoczekalnia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sovyen
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: sob 11 paź, 2014 21:25

Re: Gdynia

Post autor: Sovyen »

W Auchan w Rivierze (poprzednio Real) pojawił się całkiem zacny dział "eko" w tym także artykuły typowo bezglutenowe. Wybór jest naprawdę spory: pieczywo, ciastka, słodycze itp., widziałam nawet gotowy bezglutenowy mix do karpatki :galy:
PiwiarniaPoczekalnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 27 sie, 2014 19:17

Re: Gdynia

Post autor: PiwiarniaPoczekalnia »

Po informacje o dostawach bezglutenowego piwa zapraszamy na nasz FanPage: Pub Poczekalnia
Awatar użytkownika
sandyy
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2561
Rejestracja: ndz 27 lip, 2014 22:30

Re: Gdynia

Post autor: sandyy »

Miod na moje uszy (i na brzunio tez :) ) - przy najblizszych odwiedzinach Gdyni - musowy przystanek :)
greenfood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 23 mar, 2015 00:08

Greenfood Sklep

Post autor: greenfood »

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu ze zdrową żywnością Greenfood-sklep.pl. W ofercie mamy duży wybór produktów i przypraw bezglutenowych.

Nowo dodane produkty bezglutenowe:
MAKARON KUKURYDZIANO - RYŻOWY FUSILLI BIO BEZGLUTENOWY 250 g - ALB-GOLD
MAKARON PENNE Z RYŻU BRĄZOWEGO BIO BEZGLUTENOWY 250 g - ALB GOLD
MAKARON KUKURYDZIANO - RYŻOWY SPAGHETTI BIO BEZGLUTENOWY 500 g - ALB GOLD

oraz przyprawy

Cząber gramatura 50g
Cynamon mielony 50g
Bazylia 50g

Serdecznie zapraszamy !

Greenfood-sklep.pl Sklep ze zdrową żywnością, Gdynia 81-463
greenfood
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn 23 mar, 2015 00:08

Re: Gdynia

Post autor: greenfood »

Witam, zapraszamy do naszego sklepu internetowego ze zdrową żywnością i przyprawami.
http://greenfood-sklep.pl/
W obrębie trójmiasta zapewniamy dostawę w ciągu 24 h.
W naszej ofercie znajdą Państwo największy wybór przypraw bezglutenowych w internecie.

Przyprawy w naszej ofercie dostępne już od 1 kwietnia
Lista przypraw:
http://greenfood-sklep.pl/55-przyprawy
Zapraszamy
ODPOWIEDZ