Warszawa

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

W moim Realu niestety nie ma. Są mąki, chleby,bułki i słodycze. :)
Awatar użytkownika
magdusia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: czw 27 lis, 2008 12:14
Lokalizacja: Ząbki k.Warszawy

Post autor: magdusia »

U mnie w realu w M1 sa produkty glutenexu:bułki,chleb,czasami rogaliki,wafle,pierniki,a czasami wiekszy wybor ciastek(ale to nie zawsze). :)
Magda.
Colitis Ulcerosa+Celiakia.
Na diecie od 15.12.2008r.
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

W M1 niestety nie ma :) a szkoda, bo kiedyś kupiłam je w Poznaniu i muszę przyznać że smakują jak normalne :)
mamuśka Mariuszka
izasia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt 03 lut, 2009 17:16
Lokalizacja: z Warszawy

Sklep na Saskiej Kępie:-))))))))

Post autor: izasia »

Od soboty( przynajmniej wtedy to zobaczyłam hihi) na Saskiej Kępie w sklepie na S(dawna Elea)-zapomniałam dokładnej nazwy coś SYMPLY coś tam..przy Saskiej( autobus 507,509 przystanek "Stacja Krwiodawstwa, a 123 i 111 przystanek Zwycięzców/Saska)stoi taki regalik z prduktami bezglutenowymi.Najwięcej jest tam pieczywa( chleba, bułeczek,kajzerek,bagietek od groma),jest też na pewno bułka tarta i cos jeszcze( z bezgluten.pl).Nie przyglądałam się bardzo dokładnie bo nie miałam czasu ale jestem baaaaaaaaaaardzo zadowolona bo mam 1 minutkę do tego sklepu.Drugi też mam pod nosem czyli Almę ale tam ostatnio jakoś mało tego pieczywa,mąki czy bułki tartej nie ma, sa za to makarony.Moja córcia ostatnio upodobała sobie taki chlebek chrupki ,coś jak Wasa tylko bezglutenowy " leicht& locker" classic,który kupuję w Almie.Kosztuje niestety ok.10zł,ale ważne ze jej smakuje:-))))))
Pozdrawiam
Iza
ropi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 00:54
Lokalizacja: Warszawa

sklep z art. bezglutenowymi Tarchomin (Białołęka)

Post autor: ropi »

Witam, nasi klienci podsunęli nam myśl umieszczenia informacji na forum o naszym sklepie.
Mieści się na Starym Bazarku przy Porajów 1 paw. 41 (wejście od strony ujęcia wody oligoceńskiej, po lewej stronie alejki-przd sklepem tablica PRODUKTY EKOLOGICZNE, BEZGLUTENOWE itp.) Oferujemy produktu z firm: BEZGLUTEN, BALVITEN, GLUTENEX, SCHAR.
Staramy się aby każdy mógł kupić od reki, to co akurat potrzebuje-mamy osobny regał dla bezglutenowców. Pozdrawiam, Roger. :)
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

W Warszawie w Supersamie (w nowej jego siedzibie, przy metrze Wilanowska), na półce naprzeciwko żywności dziecięcej, znalazłam kilka rzeczy 3Pauly - krakersy, ciastka. Ceny w granicach 7-8 zł za paczkę.
Obrazek
Eli80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz 22 mar, 2009 12:22
Lokalizacja: Kobyłka

Post autor: Eli80 »

A sklep na pl. grzybowskim?
czaroona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob 21 mar, 2009 12:33
Lokalizacja: Ełk

Post autor: czaroona »

czy ktoś zna dobrze zaopatrzone hurtownie w produkty bezglutenowe( W TYM PIECZYWO, nabiał, kasze, mąki, sosy, słodycze), artykuły z mleka koziego, bezmleczne, jak również w produkty diabetyczne?warszawa, okolice ale również inne miasta. <mmm> pozdrawiam
Awatar użytkownika
Magdalaena
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1366
Rejestracja: pt 02 sty, 2004 13:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Magdalaena »

Hala Wola na ul. Człuchowskiej - wybór produktów Balvitenu - makarony, zupki w proszku, pieczywo i ciastka
Magdalaena
celiakia zdiagnozowana w sierpniu 2003 r.
Obrazek
papisten69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw 28 maja, 2009 14:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: papisten69 »

jesli chodzi o Balviten mozna zamowic prosto od producenta na ich stronie internetowej, sklep w Warszawie Eko-Market. Sklep ze zdrową żywnością
00-572 Warszawa, al. Wyzwolenia 3/5 , Tel 0226218100
Barbara M
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: wt 02 cze, 2009 10:37
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Barbara M »

Ostatnio natrafilam w carefurze przy M1 na makarony bg oraz mąkę na chleb, ciastka, spody do pizzy... Może nie ma bardzo dużego wyboru ale ceny są bardzo konkurencyjne. <lala>
Gosia25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: czw 28 maja, 2009 13:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gosia25 »

również na Bielanach w Elei (teraz Simple o ile się nie mylę) na Broniewskiego (przy Włościańskiej) jest troche pieczywa i słodyczy.
Barbara M
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: wt 02 cze, 2009 10:37
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Barbara M »

Fajne są też takie małe sklepy z żywnością bg. Ale trzeba uważać na ceny. Mam sprawdzony sklep gdzie są makarony i mąki na chleb. Nie ma tem dużego wyboru ale ceny są ok. Mały sklepik na targowej naprzeciwko ulicy kijowskiej :|
Barbara M
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: wt 02 cze, 2009 10:37
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Barbara M »

Ceny w interecie niestety wysokie <prosze>
Chyba będę dalej robić zakupy w marketach i małych sklepikach. :okulary2:
Ostatnio zmieniony pt 26 cze, 2009 11:49 przez Barbara M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Barbara M pisze:Ceny w internecie niestety wysokie <prosze>
Ale jak to? :galy: Zawsze w internecie najtaniej było, chyba, ze coś przegapiłam?
Obrazek
ODPOWIEDZ