Asia Market - bardzo dobry i tani sklep (Warszawa)

Lista punktów handlowych, w których można nabyć produkty bezglutenowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skiper
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: śr 02 mar, 2016 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Asia Market - bardzo dobry i tani sklep (Warszawa)

Post autor: Skiper »

Odkryłam właśnie świetny sklep, który bardzo mnie podniósł na duchu i będę pewnie często się tam zaopatrywać, zwłaszcza w makarony. :)

Sklep Asia Market, Warszawa ulica Marywilska 44, pawilon A lokal 001
Olbrzymi wybór bezpiecznych bezglutenowych produktów - ryże, tapioka, różne rodzaje mąk ryżowych, mąki z tapioki, świeże przyprawy (oraz mieszanki z mielonych świeżych przypraw), bardzo duży wybór egzotycznych owoców, warzywa, ryby, makarony ryżowe, sojowe, znalazłam nawet gotowe bezglutenowe panierki z sezamu. Herbaty - prawdziwe liściaste, z różnymi owocami i dodatkami. Znalazła się też masa bezpiecznych słodkości i przekąsek - ciasteczka kokosowe, sezamki, orzechy (świetny wybór - duże paczki nerkowców i innych orzechów w bardzo dobrych cenach). Były nawet ciekawe azjatyckie alkohole. Ogółem bardzo pozytywnie, po raz pierwszy naprawdę fajnie było robić zakupy, bo był bardzo duży wybór bezpiecznych produktów, a ceny były bardzo dobre. Fajnie, że mają też opcje sprzedaży hurtowej i można sobie kupić w świetnej cenie olbrzymie opakowania.

Co do bezglutenowości. Bardzo miłym zaskoczeniem było dla mnie, że produkty zawierające gluten były w dwóch wersjach - glutenowa i bezglutenowa (np. sosy sojowe lub makarony błyskawiczne). Podobało mi się też, że przy wątpliwych produktach na karteczkach z opisami (opakowania są rzecz jasna azjatyckie) były informacje: "z pszenicą". Zawsze podane były też dane kontaktowe importerów, więc dobrze wiedzieć. Poza tym sam właściciel był bardzo sympatyczny, nieźle mówił po polsku i chętnie odpowiadał na pytania.

Ogółem wrażenia bardzo pozytywne. :)
Polecam bardzo serdecznie - świetny sklep, duży wybór i bardzo dobre ceny.


Dodatkowo w pawilonie B, lokal 077 - znajduje się mały, konkurencyjny sklep z żywnością azjatycką (sporo produktów mają identycznych).
W moich snach znalazłem trochę piękna, którego na darmo szukałem w życiu, i wędrowałem przez stare ogrody i zaczarowane lasy.
(H.P. Lovecraft)
ODPOWIEDZ