Jutrzenka Goplana

Dane o produktach otrzymane bezpośrednio od ich producentów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Anula80 »

Niestety prawda. Szkoda, że nic dla nich nie znaczymy :(
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Adrian »

Ja jem tylko gorzką czekoladę, ale na nowych opakowaniach owej firmy, jest nadal przekreślony kłos, więc może nie wszystkie ich czekolady zostaną zlikwidowane...
basiag
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: śr 22 sty, 2014 18:59
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: basiag »

Ech to zycie nas nie rozpieszcza a dokladnie producenci branzy spozywczej, ta wiadomosc to jak kula w leb :/ producenci maja gdzies ludzi i ich zywienie, liczy sie tylko zarobiony pieniadz i tyle a to co jest w jedzeniu sama chemia to juz nikogo nie obchodzi, ludzie i tak musza kupic jedzenie wiec im nie zalezy, ktos kto chce sie odzywiac zdrowo to patrzy na sklad ale nie oszukujmy sie wiekszosc spoleczenstwa kupuje smieciowe jedzenie, to co nami bezglutkami sie beda przejmowac, bardzo wielka szkoda ;(
.... żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam... Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Anula80 »

Zgadzam się basiag :/
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Awatar użytkownika
sandyy
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2561
Rejestracja: ndz 27 lip, 2014 22:30

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: sandyy »

Czas zrobic zapasy :(

Mam nadzieje, ze firma dotkliwe odczuje finansowo ta decyzje i zdecyduje sie na powrot na bg :diabelek:
Awatar użytkownika
Anika78
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 222
Rejestracja: śr 19 mar, 2014 23:47
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Anika78 »

Napisałam dzisiaj do Jutrzenki:
Witam.

Doszły mnie bardzo niepokojące wieści,że na nowych opakowaniach czekolad Waszej firmy(truskawkowa,toffi,deserowa60%..) nie ma już znaku przekreślonego kłosa...

Czy pozostałe czekolady Goplany czeka los w/w czekolad,galaretek Mella,żelków aKuku itp.?

Jestem osobą ze zdiagnozowana chorobą trzewną ,więc czekolady Goplany,tak powszechnie dostępne,były dla mnie,jak i dla innych celiaków bardzo ważnym produktem,często wręcz ,,kołem ratunkowym".

Cenię Waszą firmę za to, że wychodzicie naprzeciw ludziom zmagającym się z nietolerancją glutenu,dostarczając nam produkty wolne od tego białka,produkty smaczne i w przystępnej cenie.

Dziś czuje ogromne rozczarowanie i nie do końca rozumiem powodu ,dla którego zrezygnowaliście z przekreślonego kłosa,przekreślając tym samym nam,celiakom możliwość korzystania z Waszych produktów,a zdecydowana większość z nas je kupowała.

Myślę więc, że tracicie sporą część stałych klientów.

Uprzejmie proszę o wyjaśnienie powodów rezygnacji ze znaku przekreślonego kłosa.

Wasze stanowisko przedstawię na forum Celiakia.pl,bowiem zaistniałą zmianą ,jest zaniepokojonych wielu celiaków,a także ludzi uczulonych na gluten,a przede wszystkim rodziców chorych dzieci,które i tak, ze względu na specyfikę diety,czuja się wyobcowane wśród rówieśników i potrzebują choćby namiastki ,,normalności",Wasze słodycze tą namiastką zdecydowanie były!

Pozdrawiam i liczę na zmianę stanowiska firmy Jutrzenka Goplana i przywrócenie produkcji słodyczy ze znakiem przekreślonego kłosa.

Czy odpiszą zobaczymy,pewnie znajdą ,,dobre"wytłumaczenie.
Niestety żyjemy w czasach,gdzie wszystko przelicza się na pieniądze,liczy się tylko zysk,a nie człowiek :/ ,a jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o........
Kasia7874
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr 14 mar, 2012 14:43
Lokalizacja: Poznań

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Kasia7874 »

masakra jakaś...
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8103
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Leeloo »

Kasia7874
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: śr 14 mar, 2012 14:43
Lokalizacja: Poznań

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Kasia7874 »

Mail napiasny!!! Piszcie i dzwońcie!!!
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Adrian »

Gorzka i mleczna w nowych opakowaniach nadal jest bezglutenowa, także jak na razie nie ma co robić dramatu :!:
md573
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: ndz 16 lut, 2014 20:29
Lokalizacja: Mielec

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: md573 »

Ja dzwoniłam do firmy już jakieś 2 tygodnie temu z zapytaniem o białą czekoladę, ponieważ nigdzie nie mogłam jej kupić. Powiedziano mi, że produkcja białej czekolady została wstrzymana, ale gdy będą mieć sygnały od konsumentów, to rozważą wznowienie produkcji. Dzwońcie i piszcie więc proszę, także w sprawie tej czekolady.
Ostatnio zmieniony czw 05 mar, 2015 21:01 przez md573, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anika78
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 222
Rejestracja: śr 19 mar, 2014 23:47
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Anika78 »

Ja też jem tylko gorzką i mleczną,ale to nie znaczy,że nie obchodzi mnie, co dzieje się z innymi czekoladami Goplany i innymi słodyczami tej firmy,my bezglutki powinniśmy trzymać się razem!
Piszmy i dzwońmy do firmy w naszym wspólnym interesie.
I nie jest to dramatyzowanie tylko upominanie się o swoje,bo jak nie my to kto?
Anula80
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 3643
Rejestracja: śr 07 sie, 2013 07:40
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Anula80 »

Popieram
Nie ma ludzi zdrowych. Istnieją tylko niezdiagnozowani.
Magda79
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: pn 17 cze, 2013 15:12

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: Magda79 »

Adrian pisze:Gorzka i mleczna w nowych opakowaniach nadal jest bezglutenowa, także jak na razie nie ma co robić dramatu :!:
nie lubię takich komentarzy :|
ja nie jem to co mnie obchodzi że tysiące innych ludzi stracą tanie, dobre, wszędzie dostępne słodycze :okulary2:

właśnie że jest dramat :okulary2:
goplana miała mnóstwo nadziewanych czekolad, w super smakach, były galaretki, żelki, landrynki, czy coś z tego jeszcze zostało ?
gnieka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 84
Rejestracja: pn 27 sty, 2014 18:07

Re: Jutrzenka Goplana

Post autor: gnieka »

Z rokiem 2015 rzuciłam słodycze ale w szoku jestem!
Goplane zawsze jadłam i sobie ceniłam.A rajskie mleczko czasem po nocach sie śni!chyba zrobię zapasy bo faktycznie jak tak dalej będzie to sama chemia na półkach.Ręce opadają,to była najlepsza alternatywa moich znajomych,którzy na głowie stawali co by tu dla mnie na imprezach przygotować,lub co podać do "kawy".Kupowali czekolady,rajskie mleczko a ja ze szczęscia,że to wszystko dla mnie(specjalnie dla mnie,dla nich łatwo dostępne i tanie) w rajskim niebie byłam!
MASAKRA!
To teraz zanotują wzrost sprzedaży,bo większość poleci po czekolady jeszcze ze znakiem kłosa!
Zobaczymy co będzie później,życzę powodzenia firmie Goplana-a "menadżerom" więcej życzliwości dla chorych ludzi,innych metod w wprowadzaniu cięć i oszczędności,oraz znajdowaniu innych zamienników bezglutenowych,a nie wprowadzania glutenowych ulepszaczy smaku i zapachu danego produktu.Bo pewnie o to tu chodzi....lepsze są syropy glukozowe,glukozowo-fruktozowe(czyt,tanie zamienniki cukru)...substancje zapachowe i smakowe z tablicy Mendelejewa....
ODPOWIEDZ