Bezgluten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Czekam na paczkę - powinna być.
Ostatnio zamawiałam 2 miesiące temu i jakoś tak mi ostatnio udaje się wyliczyć produkty na 2 miechy właśnie ;)
Zmiany cen chleba nie zauważyłam od ostatniego razu.

Jednak są minusy - nie ma w ofercie garmażerki (a przed Świętami jakieś krokiety do barszczu by się przydały :( ) i już ostatnio nie umiałam trafić :(
I poprzednio pani (bardzo miła :) ) dzwoniła, że chleba kukurydzianego nie ma i umówiłyśmy się na zamianę na inny w tej samej cenie, bo już zrobiłam przelew.
I przedwczoraj - tuż po złozeniu zamówienia też miałam telefon, że łazanek nie ma. Niestety tym razem pospieszyli się z pakowaniem paczki i już poszła do wysyłki bez makaronu, choć mówiłam, że można ją wrócić, bo na czasie mi nie zależy, a na makaronie tak ;) No a przelew oczywiście zrobiłam od razu - niestety mam krótką pamięć i jakbym nie przelewała od razu, to te 7 dni na zapłatę mogło by mi zdecydowanie za szybko uciec gdzieś ;) :D
No to mam od następnego zamówienia odliczyć - czekam na maila, na który mam się powołać przy kolejnym zamawianiu ;)
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

W sklepie w Toruniu kosztuje 5 zł. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
asiar
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 394
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 11:08
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: asiar »

A ja boleśnie , niestety, przekonałam się o problemach w Bezglutenie - od dwóch dni nie dotarła dostawa chleba do mojego sklepu - Grudziądz DH Orzeł, a właścicielka żaliła się, że w zeszłym tygodniu też mieli taką obsuwę. A tak na marginesie - ostatnia cena powszedniego - 5.50 PLN.
Ostatnio zmieniony pt 07 gru, 2007 21:15 przez asiar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

Wiesz Asiu, też ostatnio do mnie przesyłka dotarła spóźniona o całe 4 dni (szczerze mówiąc zostałam na dwa dni bez chleba), ale okazało się, żę zawinił kurier, a nie Bezgluten :(
Obrazek
Awatar użytkownika
asiar
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 394
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 11:08
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: asiar »

Ale w opisanym przeze mnie przypadku Bezgluten przyznał w rozmowie telefonicznej, że to akurat ich wina.
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Ja zamawiałam paczkę w piątek wieczór, z tym że napisałam komentarz z prośbą o sprecyzowanie kiedy będzie dostawa, bo nie mogę cały czas być w domu. Wczoraj zadzwoniła pani i powiedziała, że dostawa będzie dziś, i była. Bez opóźnienia. Tyle, że w niedzielę wieczorem zamówiłam jeszcze mąkę, niestety nie udało się dopakować i będę miała 2 kg jutro. RRR strasznie mnie drogo wyniesie na święta ta mąka :(
Wynika to z tego, że biuro pracuje od pn do pt, a magazyn również w weekendy, także weźcie to pod uwagę przy ew. zamówieniach podczas weekendu. Ja byłam przekonana, że te zamówienia będą realizowane dopiero w poniedziałek rano...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr 09 sie, 2006 00:11
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: Gaga »

Ja zamówiłam paczkę 11 i otrzymalam 12/12. Chleb powszedni byłl w cenie 3,85, słonecznikowy 4,07 . W bielskim sklepie wszystko droższe ale nie pamietam o ile .Pamietam tylko różnicę w cenie na chlebie Pan Care Schera , który w paczce z Bezglutenu byl w cenie 10,20 za 2 bochenki a w sklepie po 13 zł.

Gaga
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Dziś bezgluten przesłał mi pieniądze nadpłacone za makaron, którego nie przysłali.
Miał być mail od pani, z którą rozmawiałam, że ta nadpłata ma iść na konto przyszłego zamówienia, ale pewnie chcą mieć na koniec roku jakiś remanent i kasa musi się zgadzać ;)

Ceny nadal w sklepie bez zmian.
Za to załamka - byłam w sklepie w SCC w Katowicach - mają bezglutenowe stoisko i cena makaronu mnie powaliła - 7,20 :( Ten sam w bezglutenie kosztuje 4,99...
No ale, że bezgluten nie przysłał, to musiałam kupić w tej kosmicznej cenie :( :( :(
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Ja zamawiałam paczkę w czwartek po 14 i dzisiaj ją dostałam. Wszystko co zamówiłam było. Dołączono kalendarz i kartkę z życzeniami świątecznymi. Byłam mile zaskoczona. Choruję od lipca, więc to moje pierwsze święta bezglutenowe. Ceny bez zmian: słonecznikowy-4,07; maślany duży -8,85. :) :mikolaj:
zochagrubego
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw 31 maja, 2007 16:33

Post autor: zochagrubego »

Chciałam się upewnić.Przesyłka kosztuje około 17 zł?
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Natko :) na pewno ten makaron był u mnie w zamówieniu ;) ja dostałam jeden nadprogramowo, bez adnotacji na fakturze, nic... A i kartki i kalendarza nie dostałam, buu :( Natko, czy to przypadkiem nie były Anellini kółeczka ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

Dzisiaj przyszła paczka z Bezglutenu, dostałam kalendarz.
Asia
Awatar użytkownika
Grażyna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 340
Rejestracja: ndz 13 lut, 2005 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Grażyna »

Rafal_tata pisze:Ile w Waszych miastach kosztuje bochenek z Bezglutenu
Wczoraj robiłam zakupy (Warszawa, Kabaty, ul. KEN) - więc ceny "świeże" - chleb kukurydziany 300g - 6.39 zł, chleb domowy 400g - 7.79 zł. <mmm> Wygląda na to, że nasz sklep jest strasznie drogi! Nie zdawałam sobie sprawy, że pomiędzy sklepami może być aż taka różnica.
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Za przesyłkę płaciłam 17 zł. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Kasinko - niestety nie mój makaron ;)
Poza tym nie było niezgodności na fakturze - przysłali to, za co kazali zapłacić, a ja po prostu za szybko zapłaciłam więc i za dużo ;) Poza tym, to był zwykły makaron Krakowski - nitki czy łazanki :) Nie pamiętam - już zjedzony :P
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
ODPOWIEDZ