Bezgluten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kluska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob 09 sie, 2008 19:48
Lokalizacja: wrocław

Post autor: kluska »

a ja podgrzewam krokiety na talerzyku bez przykrycia, ok. 2 min. 500W
sama się zdziwiłam, ale są naprawdę smaczne!
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Tak, ja też widziałam nowości Bezglutenu :) i jeszcze te zdjęcia, mmm. Nawet udało mi się dziś w sklepie zakupić nowe bułki wieloziarniste oczywiście bez skrobi :) jutro na śniadanie będę testować, a może jeszcze dziś na kolację...
Obrazek
alap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt 23 maja, 2008 17:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: alap »

Ja nowe bułki Bezglutenu - wieloziarniste bez skrobi pszennej próbowałam juz wczoraj i uważam że są SUPER HIPER SMACZNE. Jadłam jeszcze z tej serii bez skrobi "Jacki Placki"- śmiesznie wyglądają, ale mozna z nich zrobić fajną kolację - są również bardzo smaczne. Na jutro mam kajzerki z tej serii, ciekawe jak mi zasmakują... ale po tych dwóch nowościach które już zjadłam spodziewam się również czegoś dobrego. Napiszę czy tak było...???!!!
Nastko mi też się łza w oku zakręciła jak zobaczyłam nowe produkty bez skrobi.
Również wielkie uznanie za to dla firmy Bezgluten. :D
kinga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: pn 14 mar, 2005 11:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kinga »

Moja córcia jest zachwycona krokietami,pierogami itp.
Wreszcie czuje się jak"zdrowa osoba" jedząc obiad w towarzystwie rówieśników,co u 15latki jest bardzo ważne.
Wielkie gratulacje dla Bezlutenu. :burger:

p.s czekamy na zupki błyskawiczne ;)
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

kinga pisze: czekamy na zupki błyskawiczne
Już się pokazały lecz nie z Bezglutenu a w Balviten.
Obrazek
Rybka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt 16 paź, 2007 14:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Rybka »

Czy Bezgluten ma w swojej ofercie garmażerkę, bo na ich stronie internetowej nic takiego nie widzę .Jeśli można jakieś namiary gdzie można dostać produkty garmażeryjne tej firmy , chodzi mi głównie o pierogi ,krokiety.
Ostatnio zmieniony czw 04 wrz, 2008 18:02 przez Rybka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Kiedyś mieli w ofercie internetowej, ale się z tego wycofali (nad czym niezmiernie ubolewam :| ). Chodziło o to, że nie mogli zagwarantować świeżości produktów przewożonych czasem kilka dni.... Cóż, jedyny dostęp do garmażerki to sklepy, które zamawiają z Bezglutenu. W moim kochanym mieście trzeba zamówić bezpośrednio w sklepie, a dopiero wtedy sprowadzą... Może w innych miastach/sklepach jest inaczej.
BTW pierogi i krokiety ma też konkurencja na "B"... ;) Ale również nie wysyłają.
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
alap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt 23 maja, 2008 17:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: alap »

Wracając do tematu nowych produktów bez skrobi pszennej to KAJZERKI, które miałam były równie smaczne jak pozostałe nowe bułki. Nie zawiodłam się, a wręcz ucieszyłam, że mogę teraz kupić wszystko w jednej firmie. Muszę spróbować reszty nowości, chyba że ktoś już coś jadł i może coś polecić...??? :P :?: :?:
A jeśli chodzi o krokiety to BEZGLUTEN nie wysyła ich kurierem paczką, bo kurier nie przewozi ich samochodem z izotermą i nie daje zatem gwarancji, jak kurier je dowiezie, a garmażerka wymaga odpowiedniej temperatury. Tak mi kiedyś powiedzieli przez telefon.
Ja u siebie raz zamwiam w sklepie, a raz uda mi się kupić prosto ze sklepu. Osobiście bardzo lubię pierogi ruskie i uszka z pieczarkami.

Rybka, garmażerka Bezglutenu jest obfita, więc po prostu do nich napisz, albo zadzwoń to Ci od razu powiedzą gdzie to kupisz w swoim mieście... :D Ja zawsze tak robię i wszystko wiem...

[ Dodano: Pią 12 Wrz, 2008 16:01 ]
Dzisiaj zauważyłam na stronce kolejne nowe produkty Bezglutenu:

- płatki czekoladowe do mleka

- płatki jakieś inne do mleka, ale nie pamiętam jakie

- dwa rodzaje drożdrzówek z ciasta francuskiego z marmoladą - już z samego zdjęcia chciałoby się je zjeść, ślinka mi leci do tej pory...

hmm... Bezgluten idzie ostatnio jak burza!!!
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

A teraz nowości bez skrobii pszennej z Bezglutenu-co to znaczy konkurencja ;)
Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować, iż wprowadziliśmy nową linię produktów bez skrobi pszennej, z dużą zawartością błonnika pokarmowego oraz inuliną - naturalnym prebiotykiem.
W naszej ofercie znaleźć można wiele różnego rodzaju bułek m.in. Ciabatta, kajzerki, z sezamem, zwykłe, mini bagietki, bagietki, a także bochenek krakowski oraz chleb i bułki ciemne, wieloziarniste z dodatkiem mąki gryczanej.
Wkrótce pojawią się kolejne produkty z linii bez skrobi pszennej m.in. różnego rodzaje ciastka.
Pozdrawiam :)
alap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt 23 maja, 2008 17:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: alap »

Z kolejnych nowości Bezglutenu jadłam ostatnio:

- chleb wieloziarnisty bez skrobi - Naprawdę pyszny

- drożdrzówkę francuską z nadzieniem morelowym - rewelacja, mięciutka, pyszna, rozpływa się w ustach

Obydwa produkty naprawdę warto spróbować, polecam
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Ja mogę polecić bułki hamburgerowe, posypane sezamem- bardzo smaczne. Zwykle nie jadam chleba bez uprzedniego podgrzania w tosterze, bułki te smakowały mi bez podgrzewania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Z ostatniego zamówienia:

Kajzerki - no, może być ;)

Drożdżówki z ciasta francuskiego - miód.... rozpływałam się nad nimi dziś moim glutenożercom z pracy - chyba mi zazdrościli, że mam takie pyszne coś :) :) :)

Bułki Jacki-placki - nawet fajne :)


Reszty nie kosztowałam :) Jeszcze :)

Ale faktycznie skusili mnie teraz tą ilościa produktów bez skrobii pszennej :) I tym, że mają mix B Schara :)
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
alap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt 23 maja, 2008 17:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: alap »

Ostatnio chciałam zrobić zamówienie w Bezglutenie, patrzę na stronę a tu nowe ciasta foremkowe - i to bez skrobi pszennej. Zaniemówiłam z wrażenia - lubię takie rzeczy, ale moje umiejętności cukiernicze są marne, a poza tym nie mam czasu na wypieki. ;(

Kupiłam ciasto czekoladowe z kawałkami czekolady - i uważam, że jest PYSZNIUTKIE!!! - mieciutkie, nie kruszy się, no i ten smak.......mniam mniam - rozpływa się w ustach :D :D :D Naprawdę godne polecenia - właśnie tego mi brakowało
To ciasto smakuje jak normalne, zniknęlo u mnie w domu w minutę. POLECAM!!!!

Kupiłam jeszcze babkę piaskowo-kakaową - czeka na degustację, ale wygląda baaaaardzo zachęcająco

Jest jeszcze piernik, i chyba babka cytrynowa
Ponadto jakieś nowe bułki PKU jakby kogoś to intresowało...???
Monisia1514
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw 13 lis, 2008 21:29
Lokalizacja: Pleszew

Post autor: Monisia1514 »

popieram produkty tej firmy sa wysmienite
Awatar użytkownika
Natko_
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 298
Rejestracja: wt 12 gru, 2006 22:07
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Natko_ »

Też dostaliście razem z zamowieniem ulotkę na temat konkursu na najlepszy produkt bg?
Bo nie wiem, czy takie "narzucanie" produktu do konkursu jest do końca fair ;)
Wprawdzie polecana drożdżówka jest faktycznie super, to i tak mam dylemat - bo bez drożdżówek można żyć i nie wiem, czy nie wolałabym zgłosić któregoś chlebka.....
Nati mama Madzi '03, Maćka '05 i Mileny '13
Celiakia '07
ODPOWIEDZ