Balviten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

A ja dostałam gratis w postaci dużej paki makaronu... ale co z tego, małemu nic prócz chleba od nich nie smakowało. Nie polecam na pewno wafelków do lodów...usiłowałam je zjeść ale mimo szczerych chęci nie dało się :) I niestety firma korzysta z kuriera, który na moim terenie jest beznadziejny a w związku z tym iż nie można skorzystać z innej formy przesyłki będę musiała kupować w sklepach :) to co będzie.
mamuśka Mariuszka
jola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt 03 cze, 2008 12:35
Lokalizacja: bielawa

Post autor: jola »

A wracając do zupki błyskawicznej rosół - to mojej córce nie smakował ;( . Chyba jest zbyt mała na takie smaki :( ( ma 4,5 roku)
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Nie jest to przesada trochę?....
Rozumiem, że można taką zupkę czasem wciągnąć w pracy, albo w innej szybkiej sytuacji, ale dziecku?... Owoców i warzyw też mu nie dajesz?
Przecież zupki z torebki mają spełniać rolę zastępczą w sytuacjach awaryjnych, a nie jako urozmaicenie diety. Znalazłem kiedyś artykuł, co prawda o zwykłych "torebkach", a nie BG, ale pisano tam wyraźnie, że ze względu na skomasowanie różnego typu dodatków oraz technologię produkcji takich zupek, są one zalecane TYLKO wtedy, kiedy już na prawdę nie ma innego sposobu na pożywienie się.
Ostatnio zmieniony śr 08 paź, 2008 21:43 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
gosiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 17:32
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: gosiek »

Ja też jestem w szoku!
Sama mam troje dzieci i nigdy nie podałabym dziecku czegoś takiego!Zgroza
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

Zgadzam się z Rafal_tata ;)
Ja kupiłam zupke grzybową - nawet dobra ale młody nie ruszył makaronu,bo woli nitki :D .A zupka jest jedynie "wyjściem awaryjnym" gdy jedziemy do lekarza no i trzeba coś dać urwisowi w między czasie do zjedzenia.
Co do gratisów to my dostaliśmy dodatkowy chlebek :053:
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

A my jak jedziemy gdzieś, np do lekarza to zabieramy drożdżówkę bezglutenowa gotową lub sami coś pieczemy, choćby gofra, lub po prostu kanapkę, banana, kupujemy w kawiarence herbatkę lub soczek i nie chcemy żadnych gotowych zup. Jak mały się nauczy jeść jako dziecko tak będzie jadł zawsze. Moje dziecko nie próbowało jeszcze w życiu wielu produktów, m.in. niczego gazowanego, soli i produktów które nie posiadają żadnych wartości.
mamuśka Mariuszka
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

Też bym tak chciała ale mój urwis nie jada chleba,drożdżówek itp rzeczy,owoce też odpadają - więc z "braku laku" zostaje nam ta zupka :P
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

To fakt niewiele wam zostaje. Ale na pocieszenie powiem ci ze mój mały w początkowym okresie diety nie jadał totalnie niczego. Jedzenie to była droga przez mękę, my wciskaliśmy a on walczył, ale nasza konsekwencja się opłaciła, dzisiaj naprawdę można powiedzieć, że jak ma coś wybrać to na pewno sam wybierze zdrowszy produkt. Trochę nam nie wyszło ze słodyczami (i to tylko tymi bardziej wartościowymi), bo już nie miałam sumienia być taka heterą. I niech nikt nie mówi, ze dziecka nie można zmuszać do jedzenia, bo próbowałam i nie dawać (popularna wersja wśród tych co to nie wiedzą co to niejadek) i prosić i robiłam węże, jeże i inne potwory byleby coś jadł i skutek był taki, że dziś to nie chodzilibyśmy na kontrole, tylko byśmy pewnie ratowali go przed śmiercią głodową. Wiem jak jest ciężko z trudnym w jedzeniu dzieckiem a do tegho na diecie, ale nie poddawaj się i próbuj, za 5 czy 10 - tym razem maluch zje warzywko czy inne produkty. Nawyki żywieniowe wynosi się z domu :)
mamuśka Mariuszka
kaczor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 03 paź, 2008 21:02
Lokalizacja: torun

Post autor: kaczor »

w Bydgoszczy 25-10-odbedzie sie konferencja dokladnie hotel city potem promocja artykulow w sklepie zetka przy ulicy gdanska 32
:>
Awatar użytkownika
Manga
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: pt 11 lip, 2008 15:00
Lokalizacja: :)

Post autor: Manga »

Dostałam takiego maila :D

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż uruchomiliśmy produkcję wyrobów garmażeryjnych. Od 16.10.2008 r można zakupić następujące produkty:

Kopytka bezglutenowe oraz niskobiałkowe PKU

Kluski śląskie bezglutenowe oraz niskobiałkowe PKU

Pierogi z kapustą i mięsem bezglutenowe

Pierogi z kapustą i pieczarkami bezglutenowe niskobiałkowe PKU

Pyzy z kapustą i mięsem bezglutenowe

Pierogi z jagodami bezglutenowe oraz niskobiałkowe PKU

Pierogi z truskawkami bezglutenowe oraz niskobiałkowe PKU

Krokiety z kapustą i mięsem bezglutenowe

Krokiety z kapustą i pieczarkami bezglutenowe niskobiałkowe PKU

Wyżej wymienione produkty wysyłamy w pojemnikach izotermicznych zapewniających stałą temperaturę podczas transportu. Zamawiając 4 opakowania wyrobów garmażeryjnych do faktury doliczamy pojemnik mały (4,03 zł), natomiast przy zamówienie od 5 do 12 opakowań do faktury doliczamy duży pojemnik (7,56 zł).

Ponadto oferta poszerzyła się o:

Proszek do pieczenie bezglutenowy

Pyzy Mix bezglutenowe niskobiałkowe PKU- doskonały koncentrat do szybkiego przygotowania: kopytek, pyz, klusków śląskich. Z 400 g koncentratu można przygotować około 1,2 kg gotowych wyrobów.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu ,
Życzymy smacznego!
Serdecznie pozdrawiamy,
Balviten
gosiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 17:32
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: gosiek »

Ja też dostałam :)
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Rozumiem i podzielam radość z dostępności garmażerki, ale te maile dostali chyba wszyscy, którzy przez net zamawiają. Nie dublujmy postów bez sensu (@pogar) <:>> Jeden taki stanowczo wystarczy....
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
pogar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt 30 paź, 2007 13:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pogar »

sorki, nie pomyslaem by zrobic edycje poprzedniego
--
Pogar
Rybka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt 16 paź, 2007 14:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Rybka »

Nie wiem czy pisze w odpowiednim wątku kupiłam z Balvten koncentrat ciasta biszkoptowego 500g. Mówiąc szczerze sama nie wiem jak go użyć co dodać(jajka , tłuszcze i inne) i w jakich proporcjach aby upiec zwykły biszkopt i jak go piec . Będę wdzięczną za jakąś podpowiedz .
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Na Konferencji w Bydgoszczy miałam przyjemność degustować Żurek-gorący kubek -rewelacja. Była również grochowa-niestety tej nie próbowałam, ale kolegom bardzo smakowała. Te nowości powinny się pokazać lada dzień w ofercie Balvitenu:)
ODPOWIEDZ