Bezgluten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gośka lost
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 75
Rejestracja: wt 09 gru, 2008 20:10
Lokalizacja: ok. Rzeszowa

Post autor: Gośka lost »

Próbował ktoś może makaronów z nowej serii z bezglutenu Al Dante? Proszę o opinie
mJULKA
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010 12:30
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: mJULKA »

Nam przysłali próbkę czy jako gratis-trudno to określić-małą torebkę muszelek Al Dante i jak dla mojej Julki są ok.Troszkę bielsze niż np.świderki bezglutenowe ale w smaku dobre.Moja bezglutka kazała zamówić przy następnych zakupach.
klunia2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt 23 sty, 2007 13:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: klunia2 »

Muszę powiedzieć, że mnie smakują. Są naprawdę dobre. Także polecam :)
Okalina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: pn 16 mar, 2009 16:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Okalina »

Makarony bardzo smaczne :)
Moje dziecko nie chciało jeść makaronów Bezglutenu, które były do tej pory, za to serię Al Dente wcina, aż miło, a my razem z nim :)
mama Krzysia (13 lat) zdiagnozowanego 16.03.2009
,,...co dla jednego pokarmem, to dla drugiego trucizną" (Lukrecjusz)
malealekochane
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: czw 18 cze, 2009 15:24
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: malealekochane »

ja kupiłam na targach jedno opakowanie z mąka gryczana rurki, mhm do mocnych smakowo sosow dobrze smakują, ale takto wg mnie bez szału jesli chodzi o smak i ciezko stwierdzic kiedy sa dobre juz, niby mają byc twarde ale ostatnio trzymalam 17minut a nadal smakowaly jak surowe, ja mam mieszane uczucia.
anilka
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 50
Rejestracja: sob 26 kwie, 2008 08:33
Lokalizacja: Kutno

Post autor: anilka »

Ręce mi juz opadaja ! Płakac mi sie chce kiedy otwieram trzeci z kolei chleb, który jest połamany. Zdarzało sie to już wcześniej, z chlebami tej firmy. W którejs z przesyłek miałam połamane wszystkie chleby kukurydziane, teraz- rózne. Wtedy myślałam, że to może wina pakowacza, bo chleby były upchniete, potem, że kierowcy, który być może rzucał przesyłką. Teraz juz nie mam pojęcia. U mnie chlebki pieknie poukładane w szafce, luzik, porządek. Po otwarciu połamane i pokruszone. Za pierwszym razem pisałam do firmy. Przeproszono i przysłano ciastka- tak, ciastka z pewnością zastąpią mi chleb. Za drugim razem zadzwoniłam- dostałam informację: dziękujemy za uwagi. Teraz po prostu zrezygnuję z zakupów chleba w bezglutenie, bo marnują moje pieniądze. To nie jest jednorazowa wpadka.
na diecie od 25 kwietnia 2008

Obrazek
wieczorynka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 432
Rejestracja: pt 25 lut, 2011 11:30
Lokalizacja: Żory

Post autor: wieczorynka »

Jestem zaskoczona tym co piszesz anilka. Ja od początku diety zamawiam z bezglutenu i jeszcze nigdy nic takiego nie miało miejsca. Paczka jest dobrze zapakowana i wszystko "jak w pudełku"Może to faktycznie wina transportu.
Gryfon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn 11 lip, 2011 10:26
Lokalizacja: wrocław

Post autor: Gryfon »

Też zdarzało mi się zaopatrywać w ich produkty, ostatnio moja skromna lista poszerzona została o profi :) zresztą zamierzam ją nadal urozmaicać :)
deszczowkama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 sie, 2011 13:39
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: deszczowkama »

Szczerze jeszcze nie dostałam połamanego chleba. Może zadzwoń do biura obsługi i zapytaj co i jak. Albo spróbuj w jakimś sklepie na zamówienie żeby Ci sprowadzili.
Magdula82
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 19:09
Lokalizacja: Szczecinek

Post autor: Magdula82 »

mi też się przy ostatnim zamówieniu zdarzył połamany (kminkowy) , ale tylko ten jeden a reszta była normalna.
Michelle7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn 21 lis, 2011 16:35
Lokalizacja: śląsk

Post autor: Michelle7 »

przyszął do mnie paczka żywności bezglutenowej z tej firmy.
zaraz po skończeniu badań przechodze na diete.
I jedna mąka się rozwaliła ,zasypując inne zamowione produkty, Koszmar czyszczenia i minus 150 g mąki :( :diabelek:
Justyna1982
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 520
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 16:47
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Justyna1982 »

Michelle7 to zadzwoń do firmy i zgłoś na pewno jakoś to zrekompensują.
Dwa bezglutki - mama i syn :) Kocham Cię Tymeczku. Dziękuję za każdy dzień bycia razem.
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Justyna1982 pisze:Michelle7 to zadzwoń do firmy i zgłoś na pewno jakoś to zrekompensują.
Mnie uwzględnili zgłoszoną reklamację e-mailowo.Powodzenia :)
aniadyrek
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: wt 07 gru, 2010 15:56
Lokalizacja: Chełmiec/ NS

Post autor: aniadyrek »

muszę pochwalić firmę Bezgluten - ostatnio jeden chlebek spleśniał mi jeszcze zapakowany - napisałam do nich i przy kolejnym zamówieniu przysłali mi taki sam ale dobry i mały gratis :)
a próbował już ktoś tych ich nowości - choco pads do mleka??? wygladają smakowicie
Rodzina bezglutków ja brat i wujek :) zapraszamy do Chełmca :)
Obrazek
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

ja kilka juz dobrych lat zamawiam w Bezglutenie i nigdy nic mi nie spleśniało aż do ostatniego zamówienia - jedno opakowanie bagietek reklamowałam i dostanę je przy najbliższym zamówieniu, na wszelki wypadek na ich maila wysłałam zdjęcie spleśniałych bagiete a ja podstawę do reklamacji.... w Glutenexie nigdy nie robili problemu, zawsze dawali w zamian, zobaczymy jak będzie w Bezglutenie...
Asia
ODPOWIEDZ