Morga

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

czy ktoś używa bulionów morga? albo kostek rosołowych? czy są dobre? bo cena kosmiczna, więc zanim kupię chciałabym wiedzieć czy warto. z tego co się orientuję, to ani kostki knorra ani winiar nie są dla nas wystarczająco :wink: dobre . czasem przydałaby się taka pewna kosteczka bulionowa pod ręką. nie zawsze czas i ochota na gotowanie bulionu z mięsa czy warzyw.
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Melduje się posiadacz bulionu wegetariańskiego. Posiadacz, nie koniecznie użytkownik. Puszeczka tego specyfiku stoi w mojej szafce już od dość dawna, zakupiłam ją jakoś tak, bez zastanowienia.... Kosztowała kosmicznie, to prawda. A jak jakościowo? Trudno mi powiedzieć, bo nigdy nie używałam żadnych kostek rosołowych, ani nawet vegety, więc nie mam porównania. Można to wypić (po rozpuszczeniu wrzątkiem), pewnie można też dodać do zupy, tylko po co? W smaku jest takie selerowo-pietruszkowe, fajne jako gorący kubek w sytuacjach awaryjnych. Właściwie to dzięki, że mi o tym przypomniałaś, obetrę puszeczkę z kurzu i może skonsumuję, zanim się termin ważności skończy... :wink:
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
asiar
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 394
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 11:08
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: asiar »

Zakupiłam ostatnio również taki bulion i muszę przyznać, że w porównaniu do bg. ziołowej Vegety, to i tak rewelka (przydał mi się np. ostatnio do duszenia gołąbków, bo nie miałam w lodówce bulionu własnej produkcji)chociaż z drugiej strony jednak moi preferują doprawianie ziołami, które kupuję pojedynczo i mieszam bardzo dowolnie.
-ania-
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 428
Rejestracja: pt 12 maja, 2006 21:25
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: -ania- »

hm... chyba się zatem zaopatrzę , na czarną godzinę :D
Obrazek
Pobierz Deklarację Członkowską i przyłącz się do nas!
ODPOWIEDZ