Glutano

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Glutano

Post autor: MariuszO »

Produkty Glutano do kupienia w naszym sklepie: http://sklep.celiakia.pl/index.php?manufacturers_id=6
Ostatnio zmieniony ndz 16 kwie, 2006 21:53 przez MariuszO, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
MariuszO
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 236
Rejestracja: ndz 04 sty, 2004 17:55
Lokalizacja: obywatel świata

Post autor: MariuszO »

Ola pisze:Bardzo smakowały mi precelki - niczym chyba nie różnią się od tradycyjnych paluszków. Powinny smakować dzieciom i dorosłym.

Jadłam też ciasteczka imbirowe. Mają bardzo charakterystyczny, korzenny smak. Są lekko ostre. To już chyba produkt dla smakoszy.
Pozwoliłem sobie przenieść wypowiedź Oli. Jednocześnie porządkowo proszę o wpisywanie się właśnie tutaj
Ola
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 10:52
Lokalizacja: Bla

Post autor: Ola »

"Zaliczylam juz musli SUPER (mozna je stosowac w wersji oszczednej zwiekszajac ilosc po dodaniu platkow kukurydzianych) oraz baton breakbar... bardzo slodki :-))))
Awatar użytkownika
abacik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn 20 wrz, 2004 14:00
Lokalizacja: Ostrzeszów

Precelki

Post autor: abacik »

Moja córeczka Ola ma 6 lat i celiakię :cry: Miała przeprawadzoną prowokację glutenem i z tego okresu zapamiętała najbardziej precelki. Nie chciała jeść "normalnego" jedzenia, tylko swoje, bezglutenowe. Od tego czasu tęskniła tylko za precelkami. Kupiłam jej jakiś czas temu precelki Glutano - REWELACJA :!: Smakują i wyglądają tak jak naszego Lajkonika. Mogłyby być tylko trochę tańsze...
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: Jola-Gabrysia »

Czy twoja córka je teraz normalnie czy bezglutenowo .Słyszałam że przy celiaki prowokacja może tylko wywołąć więcej spustoszenia w organiżmie . Moja Gabrysia ma 8lat i nie wiem czy mam próbować . :?:
Awatar użytkownika
abacik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn 20 wrz, 2004 14:00
Lokalizacja: Ostrzeszów

Post autor: abacik »

Nie je normalnie i nie będzie nigdy jadła, chyba że wymyślą jakiś lek na celiakię. O prowokacji glutenem teraz wiem więcej, kiedyś nie wiedziałam, więc jak lekarz kazał mi wprowadzić gluten, to zrobiłam to. Olka była jeszcze mała wtedy, więc za dużo tego glutenu nie jadła, bo nie chciała jeść naszego jedzenia. Niestety powtórne wyniki, po prowokacji, wyszły gorzej niż te pierwsze :cry: Teraz jest na diecie i bardzo się z tego cieszy :!: Pozdrawiam. W razie jakichkolwiek pytań pisz, jak bedę potrafiła, to pomogę
Agnieszka, Olka i Madzia
Awatar użytkownika
JoannaW
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: ndz 18 sty, 2004 18:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JoannaW »

PRECELKI- rewelacja!!!!!!!
no i wypróbowałam jeszcze
PŁATKI KUKURYDZIANE
KULECZKI POPS- bardzo smaczne, ale pieruńsko drogie. Możemy sobie na nie pozwolić tylko dlatego,że Natalia nie pochłania całej paczki odrazu :-)
Pozdrawiamy
Joanna i Natasza

Obrazek
Ola
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: pt 16 sty, 2004 10:52
Lokalizacja: Bla

Post autor: Ola »

"Zaliczyłam" jeszcze kolorowy makaron. Na talerzu wygląda bardzo dekoracyjnie, a do tego jest smaczny.

Pozdrawiam

Ola :-)
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

Herbatniki morelowe i czekoladowe górą! Naprawdę są pyszne. Ciasteczka polewane czekoladą też pychota! Batoniki pomarańczowe bardzo mi smakowały, tylko coś makaron mi nie wyszedł...
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

fajne te słodkości - tylko czemu wszystko co dobre musi kosztować - ja sobie ogólnie na słodycze z róznych firm mało pozwalam ze względu na ceny i dostępnośc, jak mam ochotę na coś słodkiego to nie mam tego pod ręką a nie zawsz chce mi się jechać do sklepu i kupić, jakbym miała bliżej piechotką to może bym się częsciej opychała :D :D
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

Ja zamawiam prze internet z naszego sklepu, tzn. ze strony celiakia.pl W moim mieście nie ma takich "cudów".
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

aż mi sie wierzyć nie chce że nie ma bo teraz w każdym sklepie ze zdrową żywnością można kupić bezglutenowe produkty...rozejrzyj się może jednak coś przeoczyłaś...ja też nie mieszkam w wielkim mieście ale mam dwa sklepy ze zdrową żywnością
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

sklep jest jeden, ale sprzedaje tylko produkty Glutenexu i Bezglutenu, no i od niedawna Schaara, więc takie smakołyki z Glutano tylko przez internet pozostaje zamawiać. :(
Awatar użytkownika
vixi
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 831
Rejestracja: wt 05 paź, 2004 16:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: vixi »

a no zwracam honor - jeśli chodzi o Glutano to masz rację. pozdrawiam. Swoją drogą czemu są tak mało dostępni?
Awatar użytkownika
edyta
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: wt 27 gru, 2005 22:25
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Post autor: edyta »

Też lubimy, tylko szkoda że mają taki mały wybór jeszcze w naszym kraju, więcej jest nawet w zwykłych niemieckich kauflandach.
mamuśka Mariuszka
ODPOWIEDZ