Glutenex

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Anna Kozłówska-Kwaczyńska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt 27 wrz, 2011 21:02
Lokalizacja: Szczecin

jakość w glutenexie!

Post autor: Anna Kozłówska-Kwaczyńska »

Już wcześnie zdarzało mi się wyrzucić "podejrzany" chleb z glutenexu (kupowałam go dziecku od 4 lat) ale w piątek przeraziłam się wyciągając 6 bochenków zapakowanych jeszcze w atmosferze ochronnej z datą przydatności do spożycia do 22 października (jeszcze prawie miesiąc) atam tzw. bombaż, a wśrodku dziwne zólte przebarwienia i pleśń. Może to odosobniony przypadek ale takie rzeczy raczej nie powinny się zdarzać. A teraz właśnie piekę dziecku chleb sama. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

pisałam o tym wcześniej - miałam dokładnie to samo, zadzwoniłam i oddali mi wszystkie chleby...
Asia
Awatar użytkownika
Rafal_tata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: śr 14 sty, 2004 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafal_tata »

Dość często się to zdarza, nalegam, żeby za każdym razem reklamować produkt u sprzedawcy.
Ostatnio zmieniony śr 28 wrz, 2011 11:45 przez Rafal_tata, łącznie zmieniany 1 raz.
karmelwy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz 04 wrz, 2011 13:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: karmelwy »

UWAGA GLUTENEX - jak dla mnie na 100% posiada za dużo glutenu. Mój post: viewtopic.php?t=4612
Awatar użytkownika
agacia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 21:26
Lokalizacja: Marki

Post autor: agacia »

wczoraj byłam w gościach i z grzeczności zjadłam trochę ciastek Glutenexu, bo kupili specjalnie dla mnie, i powiem Wam że tak super rewelacyjnie to się po nich nie czułam, a nawet powiedziałabym było mi niedobrze ( a wcale nie zjadłam jakiejś oszałamiającej ilości...)
tak więc jak już wspominałam, ja podziękuję tej firmie, cieszę się że akurat zawsze jakoś wybierałam Bezgluten.
ODPOWIEDZ