Glutenex

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Alka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 11 sie, 2004 12:43

Glutenex

Post autor: Alka »

Zaglądam dzisiaj na stronkę Glutenexu a tam zmiany. Będą mieli skep internetowy!
Nie wiem jak innych, ale mnie to baaaardzo ucieszyło :D
Ostatnio zmieniony ndz 16 kwie, 2006 21:36 przez Alka, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrófki
Alka
Awatar użytkownika
JoannaW
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: ndz 18 sty, 2004 18:40
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: JoannaW »

ja również bardzo sie cieszę z tej informacji. miejmy nadzieję,że niedługo e-sklepik glutenexu ruszy!
nelly23
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: wt 10 lut, 2004 11:35

Post autor: nelly23 »

Ja caly czas zamawiam w gluetenxie i z najczesciej wyglada to tak:wysylam im mailem zamowienie i albo oni mi je wysylaja,albo ktos je odbiera od nich:)
A liste swoich produktow wraz z cenami przeslali mi juz jakis czas temu i stad moge bezproblemu wszystko zamawiac.
Nelly i synek bez diety:)
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

Wysłałam do nich maila, żeby otrzymać ich cennik. Zapytałam również o otwarcie e-sklepu oto co odpisali: "jeśli chodzi o sklep internetowy to jesteśmy w czasie uruchamiania , w ciągu miesiąca powinien działać."

Natomiast sklep przyzakładowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 a w sobotę od 7:00 do 14:00
Obrazek
Alka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 11 sie, 2004 12:43

Post autor: Alka »

Poczytałam składy produktów Glutenexu i z przykrością stwierdziłam, że we wszystkich są albo jajka, albo mleko, albo jedno i drugie... A Tinek uczulony na jedno i drugie :cry:
Ale mąki i skrobie mają the best :D
Pozdrófki
Alka
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Beata Bylina »

Produkty z piekarni Przekraślony Kłos są bez jajek.
Wyroby bezglutenowe bezmleczne mają metki zielone[z mlekiem-niebieskie],niskobiałkowe-czerwone.
Zamawiałam telefonicznie:[o-prefix22]6327206.
Przerzuciłam się na wyroby z glutenexu ,bo są smaczniejsze,a moje dziecko od roku może jeść jajka.
nelly23
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: wt 10 lut, 2004 11:35

Post autor: nelly23 »

Alka pisze:Poczytałam składy produktów Glutenexu i z przykrością stwierdziłam, że we wszystkich są albo jajka, albo mleko, albo jedno i drugie... A Tinek uczulony na jedno i drugie :cry:
Ale mąki i skrobie mają the best :D
Nie nie wszystkie produkty maja jajka,mleko itp.
Glutenex ma w swojej ofercie produkty niskobialkowe i tam nie ma bialek jajek,mleka.
Nelly i synek bez diety:)
nelly23
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 81
Rejestracja: wt 10 lut, 2004 11:35

Post autor: nelly23 »

Agniesia pisze:Wysłałam do nich maila, żeby otrzymać ich cennik. Zapytałam również o otwarcie e-sklepu oto co odpisali: "jeśli chodzi o sklep internetowy to jesteśmy w czasie uruchamiania , w ciągu miesiąca powinien działać."

Natomiast sklep przyzakładowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 a w sobotę od 7:00 do 14:00

Ale to i tak nei zmienia faktu ze mozna u nich zlozyc zamowienie mailem i przesla produkty pod wskazany aderes poczta kurierska.
Nelly i synek bez diety:)
Awatar użytkownika
Agniesia
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 893
Rejestracja: pt 17 wrz, 2004 09:50
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Agniesia »

To cytat z ich strony: „...Wysyłka do klientów odbywa się za pośrednictwem własnego transportu, poczty i firm transportowych. Zamówienia można składać telefonicznie, faxem, pocztą elektroniczną z 2-3 dniowym wyprzedzeniem. Istnieje również możliwość zakupu wyrobów w sklepie przyzakładowym....”
Obrazek
Alka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr 11 sie, 2004 12:43

Post autor: Alka »

Niestety w chlebie są śliwki a w bułkach żółtka :( A na to też Tinek jest uczulony :?
Pozdrófki
Alka
Awatar użytkownika
Jola-Gabrysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: czw 08 sty, 2004 07:13
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: Jola-Gabrysia »

Może produkty tej nowej firmy bezgluten będą dobre dla twojego synka
żelka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt 19 paź, 2004 20:01
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: żelka »

Alka pisze:Niestety w chlebie są śliwki a w bułkach żółtka :( A na to też Tinek jest uczulony :?
Namawiam do zainteresowania się produktami Bezgluten z Krakowa.
Mają kilka rodzajów chleba i bułek. W żadnym nie ma śliwek a jajka są tylko w jednym albo dwóch rodzajach z ok siedmiu.
Syn mojej koleżanki dotychczas nie jadł żadnego pieczywa a Krakowskie produkty je ze smakiem, polecam.
Awatar użytkownika
mamadawidka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw 28 paź, 2004 12:44
Lokalizacja: Żory

Post autor: mamadawidka »

Witam!
Jestem tu od niedawna, więc przepraszam, jeżeli porusze temat dawno już omówiony ze 100 razy...
Mój 16-miesięczny syn jest na diecie bezmlecznej i od niedawna także na
diecie bezglutenowej. Lekarz kazał mi zweryfikować dokładnie jego dietę. Czy moglibyście podać mi wasze produkty niezawierające zarówno mleka jak i glutenu? To dla mnie bardzo ważne, bo naprawdę mam problem z żywieniem syna, a coś przecież jeść musi...
Będę także bardzo wdzięczna za linki do tych firm bezglutenowych, bo na Śląsku to kiepsko z gotowymi przetworami.
Dzięki bardzo - A :cry:
bogusia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Katowice

Post autor: bogusia »

chciałam zapytać -tzn. gdzie dokładnie na Śląsku?
Awatar użytkownika
Beata Bylina
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: wt 31 sie, 2004 14:42
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Beata Bylina »

Żory są prawie" przyklejone "do Rybnika. :mrgreen:
Gorąco pozdrawiam-z Rybnika :!:
Beata :P
ODPOWIEDZ