Alpro Soya

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

martini
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 738
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martini »

Alpro soya pisze:Deserki są slodkie, ale przemycają wlaśnie witaminy i wapń, wiec nie jest to bezwartościowa słodycz ;)
w sam raz dla zębów... To skoro już się pojawił przedstawiciel firmy, może wytłumaczy nam, jak to się dzieje, że mądre głowy w firmie nie wiedzą, że cukier utrudnia wchłanianie witamin i wapnia? I dlaczego nie dają wyboru konsumentom, którzy może chcieliby wreszcie zjeść coś bez cukru?

Ale nie będę wchodzić w dalszą polemikę, bo to nie ma sensu, przemysł cukierniczy wydał miliony we wszelkich walutach, żeby udowodnić, że cukier nie szkodzi, a ci paskudni bezcukrowi dalej swoje:)
Alpro soya
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr 16 cze, 2010 16:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alpro soya »

Hej hej, masz racje! U nas w ofercie równiez jest mleko sojowe bez soli i cukru (czerwone) oraz śmietana sojowa, która równiez cukru nie zawiera. Jeśli chodzi o mleko to każdy wg uznania może je sobie dosłodzić (np. miodem, syropem owocowym) jeśli chce, może wykorzystywać po prostu "czyste" do przepisów. Także jest alternatywa. Fakt, nasze mleko naturalne zawiera nierafinowany cukier trzcinowy jednak na półkach w sklepie się dokonuje wyboru ;)
Deserki z kolei to deserki - nie mają zastępować dania jednak jest to zdrowsza alternatywa słodyczy, jako urozmaicanie, jako deser dla osób nietolerujących laktozy, wegetarian :)
Awatar użytkownika
Nastka
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 638
Rejestracja: czw 29 sty, 2004 01:12
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nastka »

Wielka szkoda, że w Polsce nie ma nadal dostępnych jogurtów Alpro Soya: http://www.alprosoya.co.uk/soya-product ... no_cache=1
Jak się wchodzi do Reala u naszych sąsiadów, Niemców, to można dostać całą gamę jogurtów Alpro, naturalnych jak i owocowych.
Obrazek
gigi_26
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: sob 18 wrz, 2010 01:05
Lokalizacja: Irlandia

:)

Post autor: gigi_26 »

Ojj tak,
ja mieszkam w Irlandii i tu są jogurty, w wielu smakach, deserki, mleka zwykłe sojowe, smakowe....
Mało są też mleka ryżowe, czyste i smakowe, śmietana sojowa....
Jest nawet........ MLEKO KROWIE bez laktozy...... dłuterminowe opakowania i krótkoterminowe :)
Ja już pisałam w kilku miejscach o tym jaki tu wybór i że moge coś podesłać w racji zrozumienia dla trudności, ale nie ma zainteresowania ;)
malealekochane
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: czw 18 cze, 2009 15:24
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: malealekochane »

pierwszy raz dzisiaj skosztowałam mleczka 250ml czekoladowego i jestem zachwycona, jutro ide sprawdzic waniliowe! jak ktos nie probowal polecam wszystkich!!!! cos przepysznego:))))
malealekochane
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: czw 18 cze, 2009 15:24
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: malealekochane »

widzialam, że w sklepie pojawiły się nowe smaki - orzechowy i jakiś jeszcze w nowych opakowaniach, czy ktoś ich próbował albo pisał w tej sprawie? niestety na opakowaniu nic nie ma o glutenie
ODPOWIEDZ