Bezgluten

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasinka
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 288
Rejestracja: wt 21 sie, 2007 22:36
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Kasinka »

Qrcze, a mi się tak w końcu poszczęściło, pani z Bezglutenu powiedziała jak dzwoniłam, że ten makaron w prezencie świątecznym :) W związku z tym o kalendarz nie pytałam ;) Życzyłabym sobie i Wam częściej takich pomyłek :)
Obrazek
Awatar użytkownika
LittleAngel:-)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob 26 sty, 2008 22:26
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: LittleAngel:-) »

Co prawda jestem dopiero pionierem w dziedzinie celiakii :oops: - mój synek miał postawiona diagnozę w listopadzie 2007 - ale o firmie Bezgluten moge sie wypowiadać w samych superlatywach, zamówione paczki zawsze dochodza o czasie, a ich produkty są rewelacyjne, przynajmniej te których do tej pory uzywałam tj. koncentrat chlebk do pieczenia, z automatu wychodzi cudownie smaczny :053: , naleśniki z gotowego ciasta - rewelacja :053: , biszkopty - ok :053: , a i makarony sa super :053: .......
ponieważ dopiero zaczynam się poruszać w tym całym "bezglutenowym świecie" zdaję sobie sprawe że pewnie są rzeczy jeszcze lepsze i smaczniejsze, ale po to właśnie jeste na tym forum aby poznac opinie Innych ....

ale co do wyrobów firmy Glutenex, mam wiele zastrzeżeń <nie> , co prawda ich biszkopty są super świetne (i do tego bez cukru) <brawo> ... jednak z żadnej z mieszanek chlebowych, nie udało mi sie jak dotąd upiec chlebka ... same zakalce ... mam ich juz pięć na koncie <hmm>

[ Dodano: Nie 03 Lut, 2008 23:15 ]
Właśnie dostałam kolejną paczkę z Bezglutenu ... i po raz kolejny wszystko suuuuper. <brawo> Dostałam wszystkie zamówione produkty i dodatkowo makaron do degustacji <lala> . Po raz pierwszy zamówiłam słodycze firmy Schar, babeczki i wafeleki ... mój synek aż skakała z radości, były pyszne .... były bo .... szybko znikły w spragnionych nowości usteczkach mojego misia.
Awatar użytkownika
izaA
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: pt 11 sty, 2008 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: izaA »

Mam za sobą dwie przesyłki jedną z glutenexu drugą z bezglutenu. Dziś przyszła paczka z bezglutenu - wszystko super zapakowane - mąki w oddzielnym kartoniku wewnątrz dużego pudła i super niespodzianka - trzy makarony do degustacji i dwie paczki bułek powszednich - też do degustacji. Prawdę mówiąc - to dużo więcej niż mogłam się spodziewać. Zamawiam różne towary przez internet, ale te gratisy mnie bardzo zaskoczyły. Zadzwoniłam do firmy z podziękowaniem. Efekt jest taki, że darowane produkty przekroczyły swoją wartością to, co zapłaciłam za przesyłkę - teraz tylko 15 zł! O różnicach cen już pisaliście...u mnie za kg koncentratu chlebowego płacę 13 zł, u producenta - 8,51...
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

Ja również w dzisiejszej przesyłce otrzymałam makaron do degustacji :). Ciekawe jak będzie smakować dzieciakom.
Asia
BuenaDzidzia
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 86
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 22:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BuenaDzidzia »

a ja mam pecha bo jeszcze nic nie dostałam gratis :(
Ostatnio zmieniony wt 05 lut, 2008 23:10 przez BuenaDzidzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłośnicy kuchni i przyrody łączcie się
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

BuenaDzidzia pisze:a ja mam pecha bo jeszcze nic nie dostałam gratis
Ja tak samo, a zamawiam już u nich kilka lat... Chyba mnie nie lubią... ;)
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
mamadwójki
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 356
Rejestracja: śr 14 cze, 2006 15:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mamadwójki »

Co do gratisów - chyba nie ma reguły - nieraz robię duże zakupy np za 300zł i nic nie dostaję, a potem zrobię za 70 i dostanę.... Ostatnie gratisy dostałam rok temu, właśnie przy malutkich zakupach - także chyba nie ma reguły.... W tej paczce była też ulotka firmy Shar nt celiaki, można do nich wysłać deklarację, iż chce się od nich otrzymywać gratisy (w zamian za przetwrzanie danych).
Asia
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

mamadwójki pisze:można do nich wysłać deklarację, iż chce się od nich otrzymywać gratisy (w zamian za przetwrzanie danych).
Ale to już chyba nie jest gratis? ;) Dane mają swój koszt, czyż nie? Ale mi nikt nawet tego nie proponował... <:>>
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
izaA
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 52
Rejestracja: pt 11 sty, 2008 17:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: izaA »

Nie wiem o czego zależą gratisy...w sklepach zoologicznych chyba od posiadania próbek po prostu, a u producenta? Mam wrażenie, że zapakowali całe pudło, żeby produkty nie obijały się w trakcie transportu...co jest oczywiście bardzo miłe, bo mogliby nasypać styropianowych kulek ;)
Rybka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt 16 paź, 2007 14:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Rybka »

Witam, paczkę zamówiłam w wtorek a dostałam na drugi dzień, a w środku dwa gratisy do
degustacji bułki powszechne i makaron nitki grube .Jestem mile zaskoczona to moje
pierwsze gratisy , a zamówienia nigdy u mnie nie przekraczają sumy 90-120 zł łącznie z opłatą kurierską . Czyżby obawa konkurencji ;) a paczki przychodziły przeważnie po 2 dniach od zamówienia .
ruda52
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 274
Rejestracja: sob 14 lip, 2007 10:48
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: ruda52 »

Witam, ja również dołączam się do pochwał dla Bezglutenu. Zamówienie złożyłam we wtorek, a paczkę otrzymałam w czwartek. Oczywiście wszystko było zgodnie z zamówieniem a dodatkowo makaron nitki grube do degustacji. I znów zostałam mile zaskoczona :)
Awatar użytkownika
Asia S.
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: ndz 20 mar, 2005 21:57
Lokalizacja: Radom

Post autor: Asia S. »

Ja też dostałam zą dwa gratisy (po raz pierwszy) :D: makaron i bułki powszednie, no i obniżuli koszty transportu - 14.99, prawa konkurencji działają!
Obrazek
Awatar użytkownika
Patka
Bardzo Aktywny Forumowicz
Bardzo Aktywny Forumowicz
Posty: 527
Rejestracja: ndz 28 lis, 2004 17:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Patka »

słuchajcie w jednej partii zakupów ile kupujecie opakowań chleba i jak je przechowujecie i jak szybko (mniej więcej zjadacie) nie mam zamrażalnika tylko taki malutki na 4 bochenki :| i zastanawiam sie czy jest sens zakupów bo by sie opłacały doliczając koszty przesyłki musiałabym kupować sporo ...
Awatar użytkownika
kabran
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1838
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 09:52
Lokalizacja: Lublin

Post autor: kabran »

Patka pisze:ile kupujecie opakowań chleba i jak je przechowujecie i jak szybko (mniej więcej zjadacie)
13-15 sztuk. Jem raczej dużo chleba, więc starcza na ok. 1,5 miesiąca. Kiedyś, jak miałam więcej czasu i byłam bardziej "nawiedzona" ;) , każdy chleb rozpakowywałam, porcjowałam (tak po pół bochenka) i mroziłam w zamrażarce. Roboty dużo, IMHO zupełnie zbędnej. Teraz cały chleb po wyjęciu z paczki ląduje od razu w lodówce. I tyle. Chłodno tam ma, jest przecież w atm. ochronnej, nie? ;) Nigdy mi nic nie spleśniało. Tyle, że 15 chlebów to w sumie prawie 2 półki w lodówce zajęte... Ciasnawo troszkę :D
The quickest way to an enemy's heart is through his ribcage.
Nie, nie jestem lekarzem... I mam Crohna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sheep
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1431
Rejestracja: czw 15 gru, 2005 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sheep »

Ja zamawiam zazwyczaj trochę mniej chlebów, powiedzmy koło 8. Nie mam zamrażarki, nieotwarte chleby trzymam w szafce. Chyba, że upał, to zamawiam mniej i jem styropianu więcej. Otwarty chleb też zazwyczaj przechowuję w chlebaku a nie w lodówce - chyba że upał. Jeden chleb wystarcza mi na jakieś 3, czasem 2 dni.
Obrazek
ODPOWIEDZ