Sam Mills

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1579
Rejestracja: pn 03 sty, 2005 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Sam Mills

Post autor: Małgorzata »

Bardzo dobre i niedrogie makarony kukurydziane z licencjonowanym znakiem "przekreślonego kłosa":

Sam Mills
Obrazek
Jeli
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 13:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeli »

Bardzo dobra wiadomość :) dziękuję . Widziałam ale chyba poza stoiskiem ze zdrową żywnością ? gdzie? nie pamiętam !
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Ja go znalazłam w Auchan w Krakowie. Makaron jest pyszny, bardzo sprężysty, kosztuje ok. 5 zł za paczkę 500g. Smakiem przypomina ten z Shara i jest dobrą alternatywą dla tej firmy.

Ostatnio odkryłam, że makarony (przynajmniej te świderki) mają niski indeks glikemiczny, dodatkowo więc powinny się nadawać dla osób z cukrzycą.
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Niestety od końca grudnia po makaronach Sam Mills w Auchan w Krakowie ani śladu.

Odstałam ostatnio swoje w kolejce do działu obsługi klienta, ale nikt nie potrafił mi udzielić informacji czy ten brak jest chwilowy czy wycofali te makarony ze srzedaży. Będę pisać do Auchan do centrali, jak się czegoś dowiem przekażę. ;(
Awatar użytkownika
Cecylia
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 368
Rejestracja: czw 05 cze, 2008 10:12
Lokalizacja: Wschowa

Post autor: Cecylia »

Makarony są naprawdę dobre, a nawet w mniejszych sklepach są dostępne np. w Lesznie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Ja ich niestety nie spotkałam w sklepach ze zdrową żywnością, na szczęście będą dostępne nadal w Auchanie, a oto odpowiedź z Auchan:

Szanowna Pani,

Informuję, że makarony bezglutenowe firmy Sam Mills producenta z Rumunii są już dostępne w naszym hipermarkecie.
W styczniu dostawca nie zrealizował kilku dostaw i stad wynikały braki na półce.

Pozdrawiam serdecznie,
Jolanta Buza
Asystentka Dyrektora
Auchan Bonarka
paula_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn 08 sie, 2011 15:25
Lokalizacja: Węglówka

Post autor: paula_k »

potwierdzam :) na szczęście dalej można ten makaron dostać w Karkowie w Auchan :)
Awatar użytkownika
misia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: ndz 03 paź, 2004 14:26
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków

Post autor: misia »

Niedawno widziałam ten makaron także w zdrowej żywności na Zamenhofa oraz w sklepiku ze zdrową żywnością na terenie Placu na Stawach (ul. Senatorska), jednak cena to ok 6 zł, więc w Auchan cenowo wychodzi bardzo korzystnie :)
ODPOWIEDZ