PROFI

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROFI

Post autor: Adrian »

magda_90 pisze:Apropo hummusa firmy Profi - jakaś dziwna sprawa. Tata kupował mi hummus tej firmy i nauczony jest żeby czytać dokładnie etykiety (a nie kupować w ślepo). Powiedział mi dzisiaj, że na półce gdzie stały hummusy Profi jedne miały znak przekreślonego kłosa i napis "produkt bezglutenowy" zaś inne (z tego samego opakowania i rodzaju) już nie miały przekreśonego kłosa i brak było informacji o bezglutenowości produktu. Jak myślicie, czy możliwe, że to była jakaś stara partia, która jeszcze nie miała tych oznaczeń na produkcie?
W którym sklepie w Warszawie kupujesz ich humus :?: Ja ostatnio kupowałem w Kauflandzie.
magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROFI

Post autor: magda_90 »

Adrian, zazwyczaj ich hummus też kupuję w Kauflandzie (u mnie są tylko dwa rodzaje - zwykły i pomidorowy), w innych sklepach jeszcze go nie widziałam. Mój tata był ostatnio w Pruszkowie i właśnie tam w sklepie (nie wiem jakim) widział te bez znaku przekreślonego kłosa. Możliwe, że hummus jest także w Leclercu, tam kupiłam ich pasztety z dziczyzny też z przekreślonym kłosem.
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROFI

Post autor: Adrian »

magda_90 pisze:Adrian, zazwyczaj ich hummus też kupuję w Kauflandzie (u mnie są tylko dwa rodzaje - zwykły i pomidorowy), w innych sklepach jeszcze go nie widziałam. Mój tata był ostatnio w Pruszkowie i właśnie tam w sklepie (nie wiem jakim) widział te bez znaku przekreślonego kłosa. Możliwe, że hummus jest także w Leclercu, tam kupiłam ich pasztety z dziczyzny też z przekreślonym kłosem.
W Kauflandzie na Marysinie jest tylko w małych słoiczkach, szukam gdzieś w większych.
magda_90
Aktywny Nowicjusz
Aktywny Nowicjusz
Posty: 97
Rejestracja: pt 25 mar, 2016 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROFI

Post autor: magda_90 »

Nawet nie wiedziałam, że ten hummus jest też w większym opakowaniu
Na diecie bezglutenowej od 29.03.2016
Adrian
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1055
Rejestracja: pn 13 sie, 2012 21:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROFI

Post autor: Adrian »

magda_90 pisze:Nawet nie wiedziałam, że ten hummus jest też w większym opakowaniu
Chyba się pomyliłem, bo na ich stronie są tylko po 105 g słoiczki, nie ma w większych.
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Re: PROFI

Post autor: Leeloo »

Informujemy, że pasztety dworskie Profi, posiadające licencję na znak Przekreślonego Kłosa są na rynku w nowych słoiczkach, w gramaturze 130 g:

PL-014-001 Pasztet dworski z dzikiem
PL-014-002 Pasztet dworski z jeleniem
PL-014-003 Pasztet dworski z królikiem
PL-014-004 Pasztet dworski z kaczką

Pasztety dworskie Profi inspirowane są tradycyjnymi staropolskimi recepturami. Każdy z nich składa się z najlepszych gatunkowo rodzajów mięs i starannie dobranej kompozycji przypraw.
ODPOWIEDZ