PROFI

Jeżeli znalazłeś nowego producenta, dowiedzialeś się czegoś nowego o nim - podziel się tą informacją.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
alva_alva
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2067
Rejestracja: czw 12 sty, 2012 14:37

Post autor: alva_alva »

A jest jakiś wyrób bg Profi bez jajek?
Awatar użytkownika
alva_alva
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2067
Rejestracja: czw 12 sty, 2012 14:37

Post autor: alva_alva »

Mielonki znalazłam, ale ilość E mnie przeraża.
anikam
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 255
Rejestracja: pn 14 maja, 2012 11:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: anikam »

mnie przeraża w nich MOM- mięso oddzielone mechanicznie - NIE DZIĘKUJE, mój pies je lepiej
Obrazek
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

anikam pisze:mój pies je lepiej
moje psy też jedzą znakomicie - ich karma jest opisana jako bezglutenowa, poza tym ma skład lepszy od większości konserw dla ludzi - nie ma tam żadnego syfu! aż byłam zdziwiona, że psia karma zawiera same dobre składniki i żadnych upychaczy ani wypełniaczy.
no, ale tania nie jest...
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
ganika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ganika »

anikam pisze:mnie przeraża w nich MOM- mięso oddzielone mechanicznie - NIE DZIĘKUJE, mój pies je lepiej
A ja się cieszę, że taki producent jak profi też zdecydował się na licencję przekreślonego kłosa. Ich produktów nie jadam za często, ale na wycieczki są jak znalazł i są w miarę łatwo dostępne również w mniejszych miejscowościach.
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

anikam pisze:mnie przeraża w nich MOM
sprawdziłam - Profitek nie ma MOM - przynajmniej nie widnieje na etykiecie. a chyba jest obowiązek pisania, że się używa MOM?
tak czy siak - jest moim ulubionym, moja mama "glutenowa" też przedkłada go nad inne pasztety.

ostatnio najtaniej udało mi się go upolować w MarcPolu - 2,45 zł.
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
Ola_la
Wyjadacz :)
Wyjadacz :)
Posty: 1229
Rejestracja: pn 06 gru, 2010 15:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ola_la »

No i nie będzie PROFITKA :(.
Od dłuższego czasu nie mogłam go nigdzie znaleźć - więc napisałam do producenta i bardzo miła pani potwierdziła moje obawy - już go nie produkują :(.
To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam.
© Jan Tomaszewski
Awatar użytkownika
wiosenka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2008 18:06
Lokalizacja: Dębica

Post autor: wiosenka »

Uwaga na pasztet Profi WIelkopolski z indykiem. Kupowałam go od firmy Balviten. Złożyłam ostatnio zamówienie i dziś przyszło. Ale w międzyczasie dostałam maila że producent zmienił recepturę i nie jest on już bezglutenowy. I rzeczywiście nie ma przekreślonego kłosa na opakowaniu. Ogólnie to jakieś niezłe zamieszanie tam wyszło.
basiekrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr 10 kwie, 2013 18:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: basiekrz »

Potwierdzam. Widziałam wczoraj w TESCO obok siebie pasztety bezglutenowy oraz ten bez przekreślonego kłosa. Z ciekawości sprawdziłam skład i zamiast kaszki kukurydzianej dodają teraz kaszę mannę... także kolejny produkt odpada z listy:(
Awatar użytkownika
noodle
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 418
Rejestracja: pn 11 cze, 2012 15:53
Lokalizacja: krakofsky

Post autor: noodle »

Trafiłam w Auchan na ten pasztet i był jeszcze z przekreślonym kłosem. Także jakby ktoś chciał zaopatrzyć się w ten produkt, to może warto tam uderzyć. :)
Zapraszam na mojego bloga! http://bezglutenowy.blog.pl
Od 1.11.2012 na diecie bezglutenowej
Obrazek
Awatar użytkownika
alva_alva
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Bardzo Stary Wyjadacz :)
Posty: 2067
Rejestracja: czw 12 sty, 2012 14:37

Post autor: alva_alva »

Od dawien dawna były dwa rodzaje pasztetów z indykiem, tylko , że w jednym jest skrobia kukurydziana i ten pasztet ma kłos, a drugi bez kłosa i ma w składzie mannę. Nic nowego.
Awatar użytkownika
noodle
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 418
Rejestracja: pn 11 cze, 2012 15:53
Lokalizacja: krakofsky

Post autor: noodle »

alva_alva, a tego to nie wiedziałam. To dobra wiadomość! :)
Zapraszam na mojego bloga! http://bezglutenowy.blog.pl
Od 1.11.2012 na diecie bezglutenowej
Obrazek
Awatar użytkownika
Leeloo
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 8102
Rejestracja: pt 22 mar, 2013 18:33
Lokalizacja: Polska

Post autor: Leeloo »

na EXPO Profi miało kilkanaście produktów, akurat pasztetów nie pamiętam, bo ich nie jadam, ale dostałam od pani-Profi (chyba z litości na mój widok, bo inni nie byli tak obłaskawieni :P) bardzo fajne danie instant- do mikrofali, chilli con carne z ryżem. BARDZO smaczne i idealne dla ludzi bez życia i lodówki. skład też bez większych odpadów atomowych, naprawdę polecam..chociaż mogłoby być wieksze :>
pani-Profi mówiła, że na pewno są w Marcpolu i Realu.
krystna
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: sob 09 kwie, 2005 14:45
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Post autor: krystna »

Na EXPO nie było pasztetu z indyka.
Obrazek

Gazeta Internetowa "Małpia Gazeta" - Serwujemy bardzo dobre wiadomości!
violla
Aktywny Forumowicz
Aktywny Forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: pt 10 paź, 2014 21:28

Re: PROFI

Post autor: violla »

A ja zachwycam się pasztetami. Zwłaszcza z królika i dzika. Cieszy mnie niezmiernie, że są smaczne, bo rzadko się zdarza by produkt bezglutenowy był smaczny. Problem w tym, że w Lewiatanie (tam kupowałam) już go nie mają. Zostało kilka szt. z jelenia (niezbyt smaczny, pewnie dlatego nikt nie kupuje). A gdy pytam o dostawę, stale słyszę, że nie dowieziono, zamawiają ale producent nie rzucił kolejnej tury na rynek itp. Nie wiem ile w tym prawdy?
W moim mieście nigdzie więcej ich nie ma i nie było, a tęsknię za tym smakiem.... wędlinom zaufać nie mogę, to też ograniczyłam je bardzo. Serom tym bardziej, bo w składzie sama chemia.... za to, tym pasztetom byłam pewna.
Nie jestem na diecie bezglutenowej. Nie jem cukru, drożdży i pszenicy (oprócz durum i orkisz) od 15.06.2014.
ODPOWIEDZ